برند ژاپنی توشیبا سال هاست که با تولید و طراحی محصولات جدید و با کیفیت، مشتریان خود را راضی نگه داشته و همیشه جزو بهترین هاست.

 نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در اصفهان

این برند از بنیان گذاران برخی از فناوری های امروزی بوده و نوآوری های بسیاری را به نام خود به ثبت رسانده است.

از این روی شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی تعمیرات توشیبا در اصفهان و همچنین شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر را بر عهده دارد تا خدمات فنی را به مشتریان این برند عرضه کند.

توشیبا در ایران تحت گارانتی شرکت بدر الکتریک عرضه می شود که این مجموعه نمایندگی های خود را به شرکت های قدرتمند و قابل اعتماد ارائه می کند. شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بدر الکتریک توشیبا توانسته به خوبی از پس این مسئولیت بر آید.

 نمایندگی تعمیرات توشیبا toshiba در اصفهان

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در اصفهان

توشیبا همانند سایر رقبا به خوبی می داند که مشتری ناراضی چندین مشتری بالقوه را از خرید منصرف می کند بنابراین، رضایت مشتریان فعلی اولویت بیشتری نسبت به جذب مشتری جدید دارد.

مجموعه ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی تعمیرات توشیبا در اصفهان از کارشناسانی کمک گرفته است که با فناوری محصلات توشیبا آشنا بوده و می توانند با قطعات اصلی، محصولات توشیبا را تعمیر کنند.

شما می توانید دستگاه خود را به هر مرکز تعمیری بسپارید اما شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی توشیبا در اصفهان ضمانت می کند که تمامی قطعات بکار رفته در محصول اصلی بوده و افراد متخصص بر روی دستگاه کار می کنند که در هر صورت گارانتی شامل این موارد خواهد شد.

نمایندگی رسمی تعمیرات توشیبا Toshiba در اصفهان

شما می توانید قبل از مراجعه با تماس با کارشناسان فنی، از همه موارد آگاهی کسب کرده و راهنمایی های لازم را جهت ارسال و یا تحویل کالا را دریافت نمایید که در این حالت، در زمان و هزینه های شما صرفه جویی خواهد شد.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021

مطالب بیشتر:

نمایندگی تعمیرات توشیبا در کرج

نمایندگی تعمیرات توشیبا در شیراز