دستگاه بی سیم واکی تاکی در واقع یک نوع رادیو دو طرفه است که از وسایل موثر ارتباطی می باشد. بیسیم واکی تاکی صبا از جدیدترین نوع بیسیم مجاز در ایران است که ظاهری متفاوت و کیفیت بی نظیری را به کاربران ارائه می دهد.

نمایندگی بیسیم واکی تاکی مجاز صبا

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بیسیم مجاز واکی تاکی صبا در ایران را برعهده دارد که انواع بیسیم های مجاز شامل بیسیم طیف، بیسیم موتورولا، بیسیم صبا و بیسیم طنین با خدمات پس از فروش به خریداران محترم عرضه می کند. دستگاه بیسیم واکی تاکی طرحی نو با کیفیتی بی نظیر است که دارای برد کوتاه مجاز (واکی تاکی) می باشد.

نمایندگی بیسیم واکی تاکی مجاز صبا

لازم به ذکر است بدانید که بیسیم واکی تاکی صبا دارای مجوز، کارت حمل و شناسنامه کالا می باشد به همین منظور خرید و استفاده آن برای عموم از طرف سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی آزاد است.

فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان نماینده فروش بیسیم های مجاز در ایران است که دستگاه های بیسیم واکی تاکی مجاز تایید شده توسط ناجا، سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور و همچنین اداره استاندارد سازمان را با خدماتی از جمله گارانتی معتبر، مشاوره رایگان و خرید آنلاین را فراهم نموده است.

درباره بی سیم مجاز صبا باید بگوییم که این بیسیم واکی تاکی مجاز خوش دست و زیبا، مکالمه ای آسان و صددرصد رایگان بدون هیچگونه هزینه جانبی و دردسرهای تلفن های همراه از قبیل عدم آنتن دهی و قبض های نجومی را دارا می باشد.

نمایندگی بیسیم واکی تاکی مجاز صبا

بهترین وسیله ارتباطی برای ارگان ها، سازمان ها، رستوران ها، کوهنوردی، کارخانه جات ها، فروشگاه های بزرگ و همچنین مصارف شخصی است. این دستگاه بدون نیاز به نصب هر گونه سیستم جانبی از قبیل آنتن، دکل، دستگاه سانترال یا بیسیم مادر در هر مکانی قابل استفاده می باشد که از مزایای خوب آن به شمار می رود. همچنین قابلیت استفاده از انواع هندزفری (بادیگاری، فنری، مشتی، حنجره ای، خلبانی و ...) را دارد.

برای اطلاع از قیمت و خرید بیسیم واکی تاکی مجاز صبا می توانید با کارشناسان فروش ایده برتر در ارتباط باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021