همیشه فروش محصول پایان کار محسوب نمی شود و تازه آغاز راه است. هنگامی که محصول خریده می شود، مشتریان نیاز دارند تا شرکت سازنده به آن ها اطمینان دهد که اگر مشکلی برای دستگاه بوجود آمد، آن ها تنها نخواهند ماند و شرکت سازنده پشتیبانشان است.

 نمایندگی بدر الکتریک در کرج

ویدئو پروژکتور ان ای سی NEC  یکی از تجهیزات پرکاربرد در بین مدارس، همایش ها و جلسات بشمار می رود، کیفیت بسیار خوبی دارد و همه با آن آشنا هستند.

اما همین محصول با کیفیت پس از مدتی لامپ آن ممکن است ضعیف شود و نیاز به تعویض دارد. در این هنگام، اهمیت وجود نمایندگی رسمی به خوبی دیده می شود.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بدر الکتریک در کرج به همین منظور تاسیس شده است تا کاربران بتوانند با خیالی اسوده به آن رجوع کنند و مشکلات خود را با نماینده رسمی و معتبر شرکت سازنده در میان بگذارند.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در کرج

ماشین های اداری از جمله تجهیزاتی هستند که کاربرد زیادی در همه جا دارند. این ماشین ها مانند دستگاه کپی، لوازم مصرفی و جانبی دارند که شارژ و یا تعویض آن ها اجتناب ناپذیر است و پس از مدتی می بایست شارژ شوند.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در کرج

یکی از برندهای معروف در این زمینه شرکت توشیبا است که نیازی به معرفی ندارد زیرا همه آن را با ماشین های اداری با کیفیت و پرقدرتش می شناسند.

در پرینترهای این شرکت نیز، شارژ و یا تعویض برخی از قطعات مانند درام توشیبا Toshiba و یا تونر کارتریج توشیبا Toshiba همیشه اتفاق می افتد و وجود محلی برای رسیدگی به آن ها ضروری است.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی بدر الکتریک در کرج زمینه را برای این موارد آماده ساخته است. اگر نیاز به مراجعه به نمایندگی رسمی دارید، می توانید از راه های تماس شرکت ایده برتر پارسیان اقدام نمایید.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در کرج

کارشناسان فنی و فروش این مجموعه منتظر تماس شما مشتریان عزیز هستند تا در اسرع وقت به مشکل شما رسیدگی کنند.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021