شرکت توشیبا یکی از معتبرترین برندهای حال حاضر در دنیا است که در زمینه ماشین های اداری محصولات بی نظیری تولید کرده است.

وجود ماشین های اداری توشیبا Toshiba در کشورمان سبب شده تا بخش زیادی از کاربران به این برند رجوع نمایند. همین علت باعث شده تا نیاز به وجود نمایندگی رسمی و معتبر بیشتر از هر زمانی احساس شود.

 نمایندگی بدر الکتریک در مشهد

شرکت بدر الکتریک که گارانتی محصولات این برند را بر عهده دارد، شرکت های رده بالا را به عنوان نماینده خود در شهرهای مختلف منصوب می کند تا کیفیت خدمات هر چه بیشتر افزایش یابد.

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بدر الکتریک در مشهد و شهرستان های استان خراسان رضوی شامل نیشابور، سبزوار، تربت جام، تربت حیدریه، قوچان و کاشمر توانسته نیاز مشتریان را رفع نماید و کیفیت خدمات را روز به روز به سطوح بالاتر ارتقا دهد.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در مشهد

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در مشهد

نمایندگی رسمی و معتبر یک محصول صرفا در بحث خرابی و مشکلات محصولات نیست. برای مثال افرادی که در بخش آموزش و یا جلسات فعالیت دارند، به خوبی از مزایای استفاده از برد هوشمند مطلع هستند.

اما شاید همه با نحوه کار آن اشنا نبوده و نیاز دارند تا پس از خریداری کردن آن، راه اندازی شود. نمایندگی رسمی می تواند نحوه راه اندازی، نحوه کار با دستگاه و سایر اطلاعات را به شما ارائه کند و تا زمان استفاده در کنار شما باشد.

علاوه بر این، اگر شما بهترین برد هوشمند را نیز تهیه نمایید، باز هم نیاز به تهیه تجهیزات جانبی و یا لوازم مصرفی آن دارید. با وجود نمایندگی، می توانید با اطمینان از اصل بودن کالا، آن ها را خریداری کنید.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در مشهد

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی بدر الکتریک در مشهد می تواند در بخش مشاوره، گارانتی و خدمات پس از فروش به مشتریان گرامی خدمات دهی کند. همچنین برای دریافت مشاوره رایگان و یا هر گونه سوال، می توانید از راه های ارتباطی شرکت، با ما در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021