برندهای معتبر دنیا سعی می کنند راه خود را به کشورهای مختلف باز کنند. ماشین های اداری توشیبا Toshiba از جمله این محصولات است که حداقل یکی از محصولات آن در ادارات و سازمان ها دیده می شود.

از طرفی دیگر برد هوشمند پرومتین promethean Touch که در بسیاری از مدارس و یا جلسات مختلف دیده می شود، توانسته محبوبیت زیادی در بین افراد پیدا کند.

 نمایندگی بدر الکتریک در شیراز

شرکت بدر الکتریک توانسته گارانتی اصلی محصولات توشیبا را در کشور اجرا نماید و بیش از 50 سال است که در این زمینه فعالیت می کند. البته محصولات تحت گارانتی این شرکت به این موارد ختم نمی شود و سایر محوصلات مانند ویدئو پروژکتور ان ای سی NEC را نیز شامل می شود.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی بدر الکتریک در شیراز و شهرستان های استان فارس شامل مرودشت، کازرون، جهرم، لارستان، فسا و داراب در تلاش است تا هموطنان ساکن در استان فارس نیازهای خود به نمایندگی این محصولات را در همان استان رفع نمایند.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در شیراز

با وجود نمایندگی رسمی در استان فارس، هزینه های مراجعه به نمایندگی رسمی کاهش چشمگیری خواهد داشت. بنابراین، گسترش نمایندگی به نفع همه خواهد بود.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در شیراز

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بدر الکتریک در شیراز تلاش می کند تا به همه محصولات تحت گارانتی شرکت بدر الکتریک خدمات دهی کند. به عنوان مثال، بردهای هوشمند، به دلیل تعاملی بودن ممکن است زودتر از سایر محصولات نیاز به گارانتی پیدا نمایند.

از این رو با مراجعه به کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان، می توانید پیگیر رفع مشکل خود باشید.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در شیراز

این مجموعه از افرادی متخصص بهره می برد که با محصولات آشنایی کامل دارند و با تماس با آن ها، می توانند به خوبی راهنمای شما باشند. پس از ارائه توضیحات و راهنمایی های لازم، تمامی راهکارها به شما ارائه شده و می توان تصمیم درست را اتخاذ نمود.

این کار به کاهش هزینه ها کمک فراوانی می کند. برای تماس با شرکت ایده برتر پارسیان از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021