شرکت بدر الکتریک یکی از بزرگترین مراکز فروش و عرضه ماشین های اداری است که سالیان طولانی نمایندگی ماشین های اداری و سایر تجهیزات مانند نمایندگی برد هوشمند پرومتین Promethean را در اختیار دارد و گارانتی می کند. علاوه بر این، این شرکت محصولات برند توشیبا را مانند دستگاه کپی توشیبا نیز عرضه می کند.

 نمایندگی بدر الکتریک در تهران

تنوع محصولات تحت گارانتی این شرکت زیاد است و شما می توانید آنها را مشاهده کنید. شرکت بدر الکتریک برای اینکه بتواند خدمات بهتری ارائه کند، نمایندگی های خود را گسترش داده است.

شرکت ایده برتر پارسیان نمایندگی بدر الکتریک در تهران نیز به دنبال کسب رضایت مشتریان عزیز می باشد. شرکت بدر الکتریک که گارانتی محصولات ان ای سی را در دست دارد، نمایندگی ان ای سی NEC در تهران را به شرکت ایده برتر پارسیان سپرده تا از امکانات و توانایی های خود استفاده کند و سطح کیفی خدمات را بالا ببرد.

 نمایندگی بدر الکتریک در تهران

نمایندگی بدر الکتریک در تهران

کسی نمی تواند تضمین کند که دستگاه الکترونیک ساخت بشر هیچ وقت خراب نمی شود و یا نیاز به تعمیر ندارد. ممکن است پس از مدتی این تجهیزات با مشکل مواجه شوند و نیاز باشد تا متخصصان همان شرکت سازنده آن را بررسی، تعمیر و در صورت لزوم تعویض نمایند.

به دلیل گستردگی فروش محصولات، خود شرکت سازنده نمی تواند بصورت مستقیم به نیاز همه پاسخ بدهد در نتیجه شرکت های دومی را انتخاب کرده و اعتبار سنجی می کند که در صورت معتبر بودن آن شرکت، نمایندگی خود را اعطا می نماید. پس از آن همه می توانند به نمایندگی موجود مراجعه کرده و مشکل خود را با آنها در میان بگذارند.

نمایندگی بدر الکتریک در تهران

شرکت ایده برتر پارسیان نمایندگی بدرالکتریک در تهران می تواند پاسخگوی مشکلات شما در این بخش باشد و رضایت شما را جلب نماید. اگر نیاز به تماس با کارشناسان این مجموعه دارید، می توانید از راه های ارتباطی این شرکت استفاده کرده و در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021