حضور محصولات با کیفیت برندهای مشهور در ایران باعث می شود تا همه از این محصولات بهره مند شوند.

برای مثال، ماشین های اداری توشیبا Toshiba که همان برند معروف توشیبا بوده و کاربرد فراوانی در ادارات، سازمان ها و حتی منازل دارند، و یا برد هوشمند پرومتین promethean Touch که در حال گسترش روز افزون است و در موارد آموزشی و جلسات و همایش ها استفاده می شود، ویدئو پروژکتور ان ای سی NEC که در مدل های زیادی تولید شده اند و کاربردهای فراوانی در نمایش تصاویر و فیلم ها دارد.

این محصولات تنها بخشی از مواردی است که شرکت بدرالکتریک آن ها را گارانتی می کند.

 نمایندگی بدر الکتریک در تبریز

این شرکت که 50 سال سابقه در بخش عرضه ماشین های اداری دارد، نمایندگی های خود را در سراسر کشور گسترش داده است.

شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی بدر الکتریک در تبریز و همچنین شهرستان های آن از جمله آذربایجان شرقی، مراغه، مرند، میانه، اهر، بناب، سراب و آذرشهر نیز تلاش می کند تا خدمات با کیفیتی را به هموطنان عزیز در این استان ارائه نماید.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در تبریز

تنوع در ماشین های اداری بسیار زیاد است که می تواند شامل پرینتر، اسکنر، دستگاه کپی و امثال این موارد باشد.

همانطور که می دانید، این محصولات در همه جا کاربرد دارند و حتی به منازل نیز راه پیدا کرده اند. بنابراین، هر چقدر میزان استقبال از این محصولات زیاد باشد، نیاز به خدمات پس از فروش نیز بالا می رود. بخش عمده خریداران این محصولات در سایر شهرها و استان هایی به غیر از تهران زندگی می کنند که در صورت نیاز به نمایندگی، دیگر نیاز به مراجعه به تهران نیست.

نمایندگی رسمی بدر الکتریک در تبریز

شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی بدر الکتریک در تبریز به هموطنان استان آذربایجان شرقی و شهرستان ها آن اعلام می کند که برای گارانتی محصولات خود و خدمات پس از فروش، می توانند به این شرکت مراجعه کرده و با کارشناسان این مجموعه مشکل خود را در میان بگذارند.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021