برند توشیبا از جمله مواردیست که در ایران و جهان به کیفیت شناخته شده است. این برند محصولات زیادی را تولید کرده است که عمده آنها را ماشین های اداری توشیبا تشکیل داده اند.

بدر الکتریک شرکتی است که نمایندگی این برند را در ایران در اختیار دارد. اما ارائه خدمات مناسب به همه مشتریان در سراسر ایران کار آسانی نیست، به همین منظور شرکت بدر الکتریک نمایندگی های خود به شرکت های معتبر دیگر ارائه می دهد.

نمایندگی بدر الکتریک توشیبا

مجموعه ایده برتر پارسیان نمایندگی بدر الکتریک توشیبا را در اختیار داشته تا بتواند با افتخار خدمت رسان مشتریان عزیز باشد.

به دلیل اهمیت خدمات دهی محصولات تحت گارانتی بدر الکتریک توشیبا، همیشه می بایست سطح کیفی خدمات را در بالاترین حد خود نگه داشت. مشتریان محصولات توشیبا انتظارات زیادی از این برند دارند.

نمایندگی بدر الکتریک توشیبا

نمایندگی بدر الکتریک توشیبا

برند خوشنام توشیبا محصولات مختلفی مانند دستگاه کپی توشیبا عرضه می کند که خریداران زیادی دارد.

در همین خصوص، بدرالکتریک تمرکز زیادی روی این محصولات و لوازم جانبی آنها مانند کارتریج توشیبا Toshiba گذاشته است.

بر همین مبنا، مجموعه ایده برتر پارسیان نمایندگی بدرالکتریک توشیبا نیز قصد دارد تا همه این محصولات را تحت پوشش قرار دهد. از آنجایی که این شرکت گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات توشیبا را در انجام می دهد، شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی توشیبا Toshiba در تهران هم می بایست خدمات خود را ارتقا داده و رضایت مشتریان را جلب کنند.

اگر شما نیز از مشتریان و علاقمندان این برند هستید، می توانید با اطمینان و خیالی آسوده به این مجموعه مراجعه کرده و مشکلات خود را با ما در میان بگذارید.

نمایندگی بدر الکتریک توشیبا

وجود این نمایندگی رسمی می تواند به گارانتی دستگاه های شما پاسخ دهد و تا جلب رضایت شما، در این مسیر تنها نخواهید ماند. کارشناسان ما به دنبال راهنمایی مشتریان گرامی هستند.

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021