شرکت اپسون Epson یک شرکت ژاپنی است که درسال 1942 تأسیس شد.

این کمپانی با بیش از 6 دهه سابقه در تولید انواع ماشین های اداری و تجهیزات آموزشی هوشمند سابقه ی فعالیت دارد که شامل: پرینتر لیزری اپسون، پرینتر جوهر افشان اپسون، ویدئو پروژکتور اپسون، پرینتر سوزنی اپسون و کارتریج اپسون می باشد.

نمایندگی اپسون در تهران

نمایندگی اپسون در تهران

EPSON که به معنای فرزند پرینتر الکترونیک است بخشی از شرکت ساعت سازی بزرگ سیکو می باشد.

به دلیل اینکه شرکت سیکو اپسون در زمینه فناوری اطلاعات است و از بزرگترین تولید کنندگان چاپگر به حساب می آید پس زمینه اصلی فعالیت آن انواع پرینترها می باشد.

نمایندگی اصلی شرکت اپسون در شهر ناگانوی ژاپن قرار دارد.

نمایندگی اپسون در تهران

همانند سایر برندهای دیگر در این زمینه از جمله ماشین های اداری سامسونگ، ماشین های اداری کانن، ماشین های اداری توشیبا، ماشین های اداری اچ پی، ماشین های اداری ریکو و ماشین های اداری شارپ برای اپسون هم نمایندگی های وجود دارد که فروشگاه اینترنتی ماشین های اداری ایده برتر، نمایندگی اپسون در تهران را بر عهده دارد.

نمایندگی اپسون در ایران

ایده برتر پارسیان خاورمیانه به عنوان عامل نمایندگی اپسون در تهران و هم به عنوان عامل نمایندگی فروش اپسون در ایران یکی از پرفروش ترین فروشگاه های اینترنتی و حضوری این شرکت است.

نمایندگی اپسون در ایران

در استان های دیگر هم همانند تهران برخی از شرکت ها با عنوان نمایندگی اپسون مشغول به کار هستند که در مقاله های بعدی به معرفی بیشتر این نمایندگی ها می پردازیم.

امیدواریم که بتوانیم خدماتی که شایسته این برند محبوب و محصولات آن می باشد به شما مشتریان عزیز و محترم ارائه دهیم.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول – واحد دو

تلفن: 73027-021