همانطور که می دانید برندهای معتبری مانند کانن سال هاست که در ایران محصولات خود را عرضه می کنند اما یکی از بزرگترین مشکلات حضور آنها تنها در تهران است.

سایر استان که بیشترین خریداران این محصولات را شامل می شوند، با مشکلاتی همچون نبود نمایندگی روبرو هستند.

نمایندگی رسمی اسکنر کانن Canon در اصفهان

مجموعه ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی کانن Canon در تهران تمامی نیروی خود را بکار گرفته است تا در سایر استان ها نیز نمایندگی های رسمی را بازگشایی کند.

در همین خصوص، شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی اسکنر کانن در اصفهان و همچنین شهرستان های آن از جمله کاشان، خمینی شهر، نجف اباد، شاهین شهر، شهرضا و فولادشهر را راه اندازی کرده است و به مردم شریف این استان خدماتی با کیفیت را ارائه می کند.

در این شرایط دیگر نیاز به مراجعه به تهران نیست و می توانید به نمایندگی استان خود مراجعه نمایید. در هر نمایندگی افراد متخصص حضور دارند تا علاوه بر خدمات دهی در خصوص محصولات، سوالات شما را نیز پاسخ دهند.

نمایندگی رسمی اسکنر کانن Canon در اصفهان

نمایندگی رسمی اسکنر کانن Canon در اصفهان

یکی از نگرانی های خریداران لوازم الکترونیکی، گذشته از کیفیت، قیمت کالاست. به دلیل وجود نمونه های تقلبی و کپی از برندهای معتبر، در برخی مواقع امکان تشخیص مشکل خواهد بود و ممکن است قیمت های مختلفی به گوش شما برسد.

اما وجود نمایندگی همه این نگرانی ها را حذف می کند و می توانید با خیالی آسوده خرید کنید. به عنوان مثال، قیمت اسکنر فیدردار با اسکنر a3 رنگی مسلما تفاوت هایی دارد اما نباید با قیمت واقعی اختلاف زیادی داشته باشد.

در همین حال، نمایندگی های رسمی موظف هستند تا محصولات را با قیمت های واقعی عرضه نمایند. شرکت ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی اسکنر کانن Canon در اصفهان در همین خصوص به خریداران اطمینان می دهد که تمامی محصولات اصلی بوده و با گارانتی اصلی عرضه می گردد.

نمایندگی رسمی اسکنر کانن Canon در اصفهان

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: 73027 - 021