اسکنرها تنوع زیادی دارند و صرفا محدود به اسکن کاغذ نمی شوند، مانند اسکنر اثر انگشت که در گوشی موبایل و تبلت های جدید نیز مشاهده می شوند و یا اسکنر چهره.

حتی برخی نیز در پزشکی نیز کاربردهای فراوانی دارند. اما در این بین اسکنر کاغذ و مدارک نیاز بسیاری از ادارات و سازمان ها و حتی برخی منازل است.

نمایندگی اسکنر کانن در کرج

اینکه اسکنر فیدردار باشد و یا از نوع اسکنر a3 رنگی، به نوع کاربری و فعالیت مشتری وابسته است، اما بطور کلی همه آنها به چند دسته اسکنر تخت، استوانه ای و چندکاره تقسیم می شوند.

در این صورت برای خرید اسکنر می بایست اطلاعات کمی از هر کدام بدست آورد زیرا نوع فناوری بکار رفته در آنها در سرعت، دقت و کیفیت آنها موثر است.

مجموعه ایده برتر پارسیان عامل نمایندگی اسکنر کنون در کرج از نظر تخصصی همه محصولات خود را بررسی می کند تا در هنگام حضور مشتری، بتواند به بهترین شکل آنها را ارائه نمایند.

نمایندگی اسکنر کانن در کرج

فناوری بکار رفته در اسکنرهای شرکت کانن می تواند متفاوت باشد؛ به عنوان مثال در اسکنر تخت، برگه روی دستگاه ثابت مانده و هد سراسر برگه را طی می کند تا عمل اسکن کامل شود.

نمایندگی اسکنر کانن در کرج

در این صورت علاوه بر صرف زمان زیاد، اسکن کند انجام می شود زیرا مجبورید هر بار برای تک تک برگه ها همین زمان را صرف نمایید. اما در مدل های حرفه ای، هد ثابت بوده و برگه ها حرکت می کنند که در این صورت سرعت اسکن به مقدار زیادی افزایش می یابد.

کاربرد این نوع اسکنرها در اسکن اسناد زیاد است. شرکت ایده برتر پارسیان عاملیت نمایندگی اسکنر کانن در کرج با عرضه تمامی مدل ها و فناوری ها، می تواند پاسخگوی نیاز همه باشد و می توانید با توجه به کاربری مورد نظر به این مجموعه مراجعه کرده و اسکنر مناسب را خریداری کنید.

نمایندگی اسکنر کانن در کرج

برای ارتباط با شرکت ایده برتر پارسیان، از راه های زیر در تماس باشید.

آدرس: خیابان طالقانی - سه راه طالقانی - خیابان خواجه نصیر - نبش خیابان مقدم - پلاک 80 - طبقه اول - واحد 2

تلفن: خط وي‍‍ژه 73027 - 021