همانطور که می دانید، پرینتر دستگاهی است که به سادگی می توانید با استفاده از آن، متون و عکس های خود را بر روی کاغذ چاپ کنید.

چاپگرهای امروزی امکانات بسیاری داشته و حتی برخی چندکاره هستند که قادرند تا علاوه بر پرینت، اسکن، کپی و یا فکس را نیز انجام دهند. پرینتر اچ پی که جزو بهترین ها در این زمینه است، همانند رقبای خود، امکان خوبی را در برخی از پرینترهای خود تعبیه کرده است که به چاپ دو رو معروف است.

نحوه تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای اچ پی hp

تقریبا همه برندهایی که در این زمینه فعالیت می کنند حداقل یک مدل از پرینتر دو روزن را در محصولات خود دارند، اما به دلیل محبوبیت برند اچ پی، مخاطبان بسیاری به دنبال تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای hp هستند.

نحوه تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای اچ پی hp

اصول کار تقریبا همه این پرینترها یکی بوده و شاید نوع و محل دکمه ها و گزینه ها متفاوت باشد، اما بطور کلی، از یک روش استفاده می کنند. در هر صورت، شرکت ایده برتر پارسیان توانسته با استفاده از کارشناسان خود، این مشکلات را از جمله آموزش تست پرینتر، به خوبی آموزش دهد.

نحوه تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای اچ پی hp

هر کدام از پرینترهای دوروزن اچ پی همانند سایر مدل ها مانند پرینترهای وایرلس اچ پی hp، به همراه یک نرم افزار عرضه می شوند تا آن را بر روی سیستم خود نصب کرده و بتوانید با استفاده از آن تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای hp و یا سایر تنظیمات را اجرایی نمایید.

نحوه تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای اچ پی hp

در این حالت، تنها کافیست این نرم افزار را روی سیستم مربوطه نصب کرده و پرینتر را به دستگاه خود بشناسانید. در این حالت گزینه ها و امکانات بسیاری برای شما فعال شده و می توانید تنظیمات مختلفی را برای پرینتر خود فعال نمایید.

نحوه تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای اچ پی hp

اما ممکن است همه به خوبی نتوانند از نحوه تنظیمات چاپ دورو در پرینترهای hp و سایر تنظیمات آن استفاده کنند، به همین دلیل، شرکت ایده برتر پارسیان وظیفه خود می داند تا هر گونه مشکلی را در رابطه با مشتریان خود برطرف ساخته و راه حل های ممکن را پیشنهاد کند و تا پایان رفع مشکلات مشتریان خود، کنار آنها خواهد بود.