فروش ویژه پرینتر لیزری کانن imageClass MF3010

ایجاد ارتباط از راه دور، همیشه یکی از دغدغه های دنیای امروز است. دستگاه بیسیم یکی از این تجهیزات کلیدی برای ارتباط است. بی سیم این امکان را فراهم می کند که بدون نیاز به سیم کارت و یا دکل های مخابراتی، و صرفا با استفاده از امواج رادیویی، ارتباط برقرار نمایید. این تجهیز به دو دسته بیسیم ثابت و بیسیم دستی واکی تاکی تقسیم می شود که مدل بی سیم دستی، کاربردهای فراوان تری دارد و می توان با خود جابجا کرد.

 

بهترین بیسیم دستی برد بالا

 

معمولا بیسیم های واکی تاکی امکانات مشابهی دارند و بیشتر برد آن ها متفاوت است. در این بین، بیسیم دستی برد بالا علاقمندان خاص خود را دارد. البته برای استفاده و خرید بیسیم دستی با برد بالا، نیاز به تایید ناجا و سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی کشور دارید و حتما می بایست مجوز قانونی داشته باشید. همچنین قیمت بیسیم دستی برد بالا ممکن است کمی بیشتر از بقیه مدل ها باشد که دلیل آن هم برد بیشتر آن است. لازم به ذکر است، شرکت ایده برتر پارسیان، فروش بیسیم با برد بالا، را جزو محصولات خود دارد.

 

بهترین بیسیم دستی برد بالا

بهترین بیسیم دستی برد بالا

داشتن بیسیم دستی برد بالا معایب و مزایای خود را دارد. همانطور که می دانید، با توجه به نام آن، برد این مدل بیسیم ها بیشتر از سایرین است و می توانید از مسافت بیشتری ارتباط برقرار کنید. از جمله مسافت هایی که شامل آن می شود می توان به بیسیم با برد 100 کیلومتر، 50 کیلومتر، 30 کیلومتر، 20 کیلومتر و مقدارهایی از دسته اشاره کرد.

 

بهترین بیسیم دستی برد بالا

بیسیم دستی برد بالا را معمولا نیروهای امنیتی، انتظامی و امداد و نجات استفاده می کنند. بنابراین برای داشتن آن می بایست مجوز داشته باشید، زیرا ممکن است در ارتباط نیروهای دولتی و نظامی اختلال ایجاد شود.

بهترین بیسیم دستی برد بالا

شاید بپرسید که بهترین بیسیم دستی برد بالا کدام است و چه ویژگی هایی دارد، که در پاسخ باید بگوییم این مدل بی سیم ها برد بالایی داشته و نویز کمی دارند و ارتباطی شفاف را در اختیار شما قرار می دهد. طول عمر باتری، ضد آب بود، توانایی اسکن کانال ها، وجود هدست و از همه مهم تر، داشتن گارانتی و مجوز معتبر از مهمترین ویژگی های یک بیسیم خوب است.

برای اطلاع از مدل ها و نحوه تهیه این مدل بیسیم با بخش فروش مجموعه ایده برتر پارسیان تماس بگیرید.