حتی اگر یک یا دو تلویزیون خوب دارید، می توانید با یک پروژکتور سینمای خانگی اتاق سرگرمی خود را به سطح بالاتری برسانید. این روزها می توانید با تهیه یک ویدئو پروژکتور، یک فیلم یا عکس با کیفیت تصویر خوب، روشنایی بالا، رنگ عالی و نسبت کنتراست درجه یک را دریافت کنید. ضمن اینکه قابل حمل است و قیمت آن 1000 دلار کمتر از قیمت تلویزیون های پیشرفته خواهد بود.

آیا به دنبال این هستید که با یک پروژکتور 4k کامل کار کنید؟ یا چیزی می خواهید که منابع HD را عالی جلوه دهد یا به چیزی نیاز دارید که بتوانید در حین حرکت از آن استفاده کنید؟ ما در این مقاله بهترین دیتا پروژکتورهای 2021 تاکنون را معرفی کرده ایم تا شما را در امر خرید بهترین دیتا ویدئو ویژکتور راهنمایی کنیم پس با ما همراه باشید. قابل ذکر است که شما می توانید سایر مدل ها را در بهترین ویدئو پروژکتورهای سینمای خانگی در سال 2021 (بخش دوم) مطالعه کنید.

ویدئو پروژکتور اپسون مدل 5050UB

در کل بهترین ویدئو پروژکتور

ویدئو پروژکتور اپسون مدل 5050UB

سینمای خانگی اپسون 5050UB بهترین پروژکتور همه کاره در بازار است. این دستگاه با نسبت کنتراست 1000,000:1، روشنایی چشمگیر 2600 لومن و رنگ دقیق، همه جزئیات را با رزولوشن 1080p نمایش می دهد. این ویدئو پروژکتور ارزان نیست، اما نسبت به سایر پروژکتورهای موجود در این لیست، کیفیت تصویر را به میزان قابل توجهی افزایش می دهد. جابجایی گسترده لنزها و بزرگنمایی موتوری در این دیتا پروژکتور بسیار فوق العاده است.

ویدئو پرژکتور بنکیو مدل HT2050A

بهترین ویدئو پروژکتور نسبت به قیمت

ویدئو پرژکتور بنکیو مدل HT2050A

این دیتا پروژکتور را نمی توان در رده دیتا پروژکتورهای ارزان قیمت قرار داد، اما BenQ HT2050A قطعاً بهترین ویدئو پروژکتوری است که می توانید با قیمت 700 دلاری تهیه کنید. این پروژکتور مدرن تصویری با روشنایی 2200 لومن، کنتراست عالی و رنگ های واقعی ایجاد می کند. همچنین یکی از تنها مدل های قابل مقایسه با شیفت لنز عمودی است که تنظیم آن را بر روی پرده کمی آسان تر می کند. 

ویدئو پروژکتور سونی مدل VPL-VW325ES

بهترین پروژکتور، پول بدون موضوع

ویدئو پروژکتور سونی مدل VPL-VW325ES

سینمای خانگی سونی VPL-VW325ES یک شگفت انگیز مطلق با برچسب قیمت مناسب است! نسبت کنتراست این دستگاه، که به راحتی مهمترین جنبه کیفیت کلی تصویر است، بهتر از Epson 5050 و به طور قابل توجهی بهتر از هر پروژکتوری است که قیمت بالایی ندارد. اگر قیمت بالای این دستگاه برای شما اهمیتی ندارد باید بگوییم که این پروژکتور با روشنایی 1500 لومن تصاویری با کیفیت باورنکردنی به نمایش می گذارد.

ویدئو پروژکتور اپتما مدل UHD35

بهترین پروژکتور 4k با قیمت 1300 دلار

ویدئو پروژکتور اپتما مدل UHD35

سینمای خانگی UHD35 یک پروژکتور مدرن است که امکانات بسیاری در قاب کوچک و قیمت پایین آن قرار دارد. این پروژکتور حدو یک تن نور را پرتاب می کند، رنگ های دقیق تولید می کند و دارای جزئیات عالی است. نسبت کنتراست این دستگاهعالی نیست ، اما در میان پروژکتورهای با وضوح 4k در این محدوده قیمت تقریباً متوسط است، و این قیمت واقعاً بزرگترین نقطه فروش UHD35 است. این پروژکتور K UHD4 کیفیت تصویر فوق العاده ای را تنها با چند صد دلار نسبت به بهترین پروژکتورهای 1080p ارائه می دهد. در ادامه با بخش دوم این ماله با ما همراه باشید.

شما می توانید سایر مدل ها را در بهترین ویدئو پروژکتورهای سینمای خانگی در سال 2021 (بخش دوم) مطالعه کنید.

منبع: cnet