یک مانیتور صنعتی هوشمند یا همان دیجیتال ساینیج به شما این امکان را می دهد تا کالاها و خدمات خود را تبلیغ کنید یا اطلاعاتی مانند ساعت باز بودن فروشگاه یا تخفیف ها را به مشتریانتان نمایش دهید. مانیتور صنعتی تبلیغاتی از قابلیت نمایش ویدئو، صدا، طرح های گرافیکی، انیمیشن و موارد دیگر برخوردار است و امکانات متعددی را برای جلب توجه مشتریان در اختیار شما می گذارد. اما برای اینکه بتوانید از تمام پتانسیل های سخت افزاری یک Digital Signage بهره مند شوید، باید از نرم افزارهای کاربردی بر روی آن استفاده کنید. پس نرم افزار نمایشگر صنعتی می تواند به اندازه سخت افزار آن اهمیت داشته باشد! به همین دلیل در این مقاله قصد داریم تا چند نرم افزار کاربردی برای نمایشگرهای تبلیغاتی را به شما معرفی کنیم که در سال 2021 توسط کاربران بیشتر مورد استفاده قرار گرفته اند. شما می توانید سایر این نرم افزارها را در مقاله «بهترین نرم افزارها برای نمایشگرهای تبلیغاتی در سال 2021 (بخش دوم)» بر روی وب سایت ایده برتر مشاهده کنید.

نرم افزار NovinSign: یک نرم افزار کاربردی برای انواع مانیتور صنعتی حرفه ای

نرم افزار NovinSign: یک نرم افزار کاربردی برای انواع مانیتور صنعتی حرفه ای

NovinSign با بیش از 20000 کاربر که در میان آنها شرکت های مشهوری مانند دیزنی و هیلتون هم دیده می شود، یکی از نرم افزارهای مهم در صنعت مانیتور صنعتی تبلیغاتی به حساب می آید. این نرم افزار به کاربران اجازه می دهد تا با استفاده از قالب های از پیش تعریف شده و قابل شخصی سازی، نمایشگر صنعتی خود را به یک دستگاه پیشرفته و سفارشی تبدیل کنند. در این نرم افزار قالب ها بر اساس نوع کسب و کارها (مثلاً هتل داری یا خرده فروشی) دسته بندی شده اند و کاربران می توانند بدون هیچ گونه کدنویسی و با هر سطح توانایی فنی، محتوایی حرفه ای جهت نمایش بر روی نمایشگر تبلیغاتی دیجیتال ایجاد کنند.

نرم افزار NovinSign از رابط کاربری بسیار ساده ای هم برخوردار است و محیط آن به سه بخش Creatives، Playlists و Screens تقسیم شده است. همچنین امکان یکپارچه سازی و تجمیع اطلاعات کاربر با فیدهای RSS، ویجت ها و اپلیکیشن های مختلف بر روی دستگاه دیجیتال ساینیج وجود دارد. تمامی متن ها و تصاویری که از سایر ویجت ها و اپلیکیشن ها به نمایشگر تبلیغاتی وارد می شود، توسط این نرم افزار قابل شخصی سازی و تنظیم خواهد بود. به خصوص بخش های زمان بندی نمایش و عملکرد Playlist نرم افزار NovinSign توانسته توجه کاربران را به خود جلب کند. شما می توانید با استفاده از این قابلیت ها، محتواهای مورد نظرتان را در یک پلی لیست قرار داده و زمان نمایش آنها را برنامه ریزی کنید. درست مانند کاری با موزیک های مورد علاقه تان در Spotify یا iTunes انجام می دهید!

نرم افزار Yodeck: استفاده آسان، یک پلتفرم ابری

نرم افزار Yodeck: استفاده آسان، یک پلتفرم ابری

نرم افزار Yodeck جزء نرم افزارهای نمایشگر صنعتی قرار دارد که تماماً براساس تکنولوژی ابری ایجاد و توسعه پیدا کرده اند. این نرم افزارها محتوا را همان لحظه که نیاز داشته باشید در اختیار شما قرار می دهند، سریع و قابل اطمینان هستند و امنیت اطاعات را به طور کامل تضمین می کنند. نرم افزار Yodeck تمام این ویژگی ها را به صورت یکجا در اختیار شما قرار می دهد!

البته برای اینکه بتوانید از نسخه رایگان آن که برای نمایش محتوا به صورت تک مانیتوره کاربرد دارد استفاده کنید، باید Yodeck Player را که بر روی رزبری پای قابل اجرا است خریداری نمایید. این موضوع بسیاری از کاربران تازه کار را گیج می کند و به همین دلیل یکی از نقاط ضعف بزرگ این نرم افزار نمایشگر تبلیغاتی به شمار می آید. اما اگر می خواهید تا امکان نمایش هم زمان تصاویر بر روی چند تلویزیون بزرگ صنعتی برایتان فراهم باشد، باید طرح های سالانه یا ماهیانه آن را تهیه کنید.

نرم افزار Yodeck تمام ویژگی های کلی را که از یک نرم افزار نمایشگر تبلیغاتی انتظار دارید، در اختیار شما قرار می دهد. این ویژگی ها شامل سازگاری با فرمت های مختلف صوتی و ویدئویی و ویجت های کاربردی برای استریم محتوا از سرویس هایی مانند BBC و CNN می شود. رابط کاربری این نرم افزار به گونه ای طراحی شده که کاربر خود به خود روش استفاده از آن را یاد می گیرد. همچنین زمان بندی نمایش محتوا بر روی نمایشگر صنعتی دیجیتال ساینیج با این نرم افزار بسیار آسان است.

نرم افزار OnSign TV: یک نرم افزار کاربر پسند با قابلیت استفاده آسان

نرم افزار OnSign TV: یک نرم افزار کاربر پسند با قابلیت استفاده آسان

اگر در جستجوی یک نرم افزار نمایشگر تبلیغاتی با قابلیت استفاده فوق العاده آسان هستید، نرم افزار OnSign TV همان چیزی است که به دنبالش بوده اید! این نرم افزار با انواع سیستم های عامل مانند اندروید، ویندوز، Chrome OS، مک، Linux Samsung SSP و... سازگاری کامل دارد و یک لیست جامع از پلیرهای سازگار با مانیتور صنعتی دیجیتال ساینیج شما (متناسب با مشخصات سخت افزاری نمایشگر تبلیغاتی) را ارائه می دهد. 

پس از راه اندازی نرم افزار، از محیط کاربر پسند آن شگفت زده می شوید. نرم افزار OnSign TV با طیف وسیعی از اپلیکیشن های رایگان (از اپلیکیشن های نمایش دهنده نتایج ورزشی گرفته تا نمایش دهنده وضعیت آب و هوا) سازگار است و اطلاعات آنها را به روی ساینیج هوشمند شما می آورد. همچنین این امکان برای شما فراهم است تا اپلیکیشن دلخواه خود را با زبان HTML5 در آن ایجاد کنید.

نکته قابل توجه در رابطه با نرم افزار نمایشگر تبلیغاتی OnSign TV امکان ایجاد محتوا و طراحی قالب در آن به روش drag and drop است. ضمن اینکه به سادگی می توانید نمایش محتوا بر روی دستگاه ساینیج هوشمند را زمان بندی کنید.

منبع: techradar