منو
سبد خرید

Beurer | بیورر

ترازو آشپزخانه بیورر Beurer KS52
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه بیورر KS52شرکت بیورر یک شرکت قدیمی و با سابقه آلمانی است که همواره در طراحی محصولات خود به خلاقیت و نوآوری بهای زیادی داده است. از جمله تولیدات خاص و متمایز این شرکت باید به ترازو KS52 اشاره کنیم که از جمله انواع ترازوی آشپزخانه می باشد و با طراحی منحصر به فر..
0 تومان
ترازو آشپزخانه بیورر Beurer KS41
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه بیورر KS41ترازو آشپزخانه بیورر Beurer KS41 را می توان یک ترازوی دیجیتال چند کاره دانست که هم از قابلیت اندازه گیری وزن مواد غذایی و هم اندازه گیری حجم مایعات برخوردار است. در واقع این ترازوی آشپزخانه دارای یک پارچ درجه بندی است که صفحه نمایش LCD آن بر روی دست..
0 تومان
ترازو آشپزخانه بیورر Beurer KS37
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه بیورر KS37برای اینکه بتوانید یک آشپزی حرفه ای و با کیفیت را تجربه کنید، باید از وزن دقیق مواد غذایی مورد استفاده تان اطمینان داشته باشید. برای این منظور خرید ترازو آشپزخانه با کیفیت می تواند کمک زیادی به شما بکند و لذت آشپزی را برایتان دو چندان نماید. از جمله..
0 تومان
ترازو آشپزخانه بیورر Beurer DS81
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه بیورر DS81برای انجام یک آشپزی با کیفیت و حرفه ای، وجود یک ترازوی مرغوب و با کیفیت در آشپزخانه شما امری ضروری است! شرکت های مختلفی در زمینه تولید انواع ترازوی آشپزخانه فعال هستند که برخی محصولات آنها به روشی خلاقانه و نوآورانه طراحی شده اند. ترازو آشپزخانه بیو..
0 تومان
ترازو آشپزخانه بیورر Beurer DS61
ناموجود
قابلیت و مشخصات ترازو خانگی آشپزخانه بیورر DS61ترازو آشپزخانه بیورر Beurer DS61 یک ترازوی مدرن، دقیق و خوش ساخت است که هر آنچه را که از یک ترازو آشپزخانه کارآمد انتظار دارید، برایتان فراهم می آورد. این ترازو علاوه بر قابلیت اندازه گیری وزن، قادر به نمایش انرژی و ارزش مواد غذایی نیز هست و برای کس..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات