منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

beiyang | بیانگ

فیش پرینتر بیانگ Beiyang U80II
ناموجود
معرفی فیش پرینتر Beiyang U80IIفیش زن بیانگ  U80II از پرینترهای صدور فیش حرارتی است که فول پورت می باشد. این پرینتر فیش زن مدل پیشرفته تر فیش پرینتر بیانگ Beiyang U80 است.معرفی فیش پرینتر Beiyang U80II به دلیل فول پورت بودن مناسب برای فروشگاه های کوچک و بزرگ، رستوران ها و فست فودها می با..
0 تومان
فیش پرینتر بیانگ Beiyang U80
ناموجود
معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر بیانگ U80فیش پرینتر بیانگ U80 یک دستگاه پرینتر حرارتی است. تکنولوژی چاپ فیش زن Beiyang U80 به صورت لیبلی و از نوع معمولی و حرارتی است.  در ادامه معرفی و نقد و بررسی فیش پرینتر بیانگ U80 باید بگوییم که مناسب برای پرینت انواع رسید، باركد و فیش با وضوح تصویر فوق ..
0 تومان
پرینتر لیبل زن بیانگ beiyang SNBC BTP-L520
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن بیانگ SNBC BTP-L520لیبل پرینتر بیانگ L520 یا همان پرینتر لیبل زن عملیات چاپ آن به دو روش حرارتی مستقیم و حرارتی غیر مستقیم می باشد. یعنی این که نوع مستقیم آن با ریبون و نوع غیر مستقیم آن بدون ریبون است که فقط برای چاپ حرارتی مورد استفاده قرار می گیرد. این لیبل زن بیانگ دارای..

پرینتر لیبل زن بیانگ beiyang SNBC BTP-3200E
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن بیانگ BTP-3200Eلیبل پرینتر بیانگ 3200E از مدل لیبل پرینترهای رومیزی است که از کیفیت بالایی برخوردار می باشد. این پرینتر لیبل زن بیانگ با وضوح چاپ 203 DPI و قیمت مناسبی که دارد در رده رقابت با سیر چاپگرهای بارکد زن قرار گرفته است.در ادامه به معرفی پرینتر لیبل زن بیانگ BTP..

لیبل پرینتر بیانگ beiyang BTP-2200E
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر بیانگ BTP-2200Eلیبل پرینتر بیانگ مدل 2200E از مدل لیبل پرینترهای رومیزی است که کارایی دفتری دارد. این پرینتر لیبل زن مدل beiyang BTP-2200E دارای حافظه پرینتر 4 مگابایت و حافظه رم 64 مگابایت است. از پرینتر لیبل زن بیانگ 2200E برای از جمله بارکدهای قابل چاپ شامل کاغذ، شیشه، pvc، ..

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات