منو
سبد خرید

B-Net | بی نت

کابل VGA بی نت B-Net طول 20 متر
ناموجود
کابل VGA بی نت B-Net طول 20 متراگر قصد خرید کابل VGA با طول زیاد را دارید و در جستجوی یک کابل با دوام، با کیفیت و مقرون به صرفه هستید، کابل VGA بی نت با طول 20 متر یک انتخاب ایده آل برای شما به حساب می آید. این کابل رابط یکی از مهمترین لوازم جانبی کامپیوتری می باشد که برای انتقال فایل های تصویری..
0 تومان
کابل VGA بی نت B-Net طول 15 متر
ناموجود
کابل VGA بی نت B-Net طول 15 مترکابل وی جی ای یکی از لوازم جانبی کامپیوتر مهم است که برای انتقال تصویر از کارت گرافیکی به نمایشگر مورد استفاده قرار می گیرد. اگر در منزل یا محل کار خود با کامپیوتر رومیزی کار می کنید، احتمالاً در حال استفاده از کابل رابط برای اتصال مانیتور به کیس کامپیوتر خود هستید..
0 تومان
کابل VGA بی نت B-Net طول 10 متر
ناموجود
کابل VGA بی نت B-Net طول 10 متربسیاری از ما سابقه استفاده از کابل وی جی ای برای اتصال مانیتور به کیس کامپیوتر را داریم! این نوع از کابل رابط برای انتقال تصاویر مورد استفاده قرار می گیرد و اگر از نوع با کیفیت و مرغوب آن نباشد، با مشکلاتی مانند پارگی، قطعی یا افت کیفیت در انتقال تصاویر دچار می شود..
0 تومان
کابل HDMI بی نت B-Net طول 15 متر
ناموجود
کابل HDMI بی نت B-Net طول 15 مترکابل اچ دی ام آی یکی از تجهیزات پرکاربرد برای اتصال دستگاه های دیجیتال به یکدیگر است که برای انتقال صدا و تصویر به صورت هم زمان به کار می رود. اگر به دنبال یک کابل رابط با دوام، مستحکم و با کیفیت هستید، ما به شما کابل HDMI بی نت را پیشنهاد می کنیم. این کابل دارای ..
0 تومان
کابل HDMI بی نت B-Net طول 10 متر
ناموجود
کابل HDMI بی نت B-Net طول 10 متراگر اهل تماشای فیلم های سینمایی در منزل یا بازی های گرافیکی روز هستید، حتماً سابقه استفاده از کابل اچ دی ام آی را دارید. این نوع از کابل برای انتقال هم زمان صدا و تصویر میان دو دستگاه دیجیتال به کار می رود و اگر از نوع نامرغوب آن باشد، شما را با مشکلات بزرگی مواجه..
0 تومان
نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات