منو
سبد خرید

AWEST

معرفی کیس کامپیوتر اوست Espiyariاز جمله کیس های با دوام و پرکاربرد موجود در بازار باید به کیس اوست Espiyari اشاره کنیم که برای کاربردهای اداری/ خانگی طراحی شده است. این کیس استحکام و طول عمر بالایی دارد و برای چندین سال قابل استفاده خواهد بود. شما می توانید انواع مادربردهای موجود در بازار را در ..
1,450,000 تومان
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر اوست GT-AV750-GF Gold Full Modular 750Wاگر می خواهید یک سیستم گیمینگ و حرفه ای راه اندازی کرده و در آن از سخت افزار رده بالا استفاده کنید، باید حتماً یک پاور قدرتمند با توان خروجی مناسب خریداری کنید. چرا که قطعات سخت افزاری رده بالا معمولاً مصرف انرژی زیادی دارند و اگر ..
3,800,000 تومان
کیس کامپیوتر اوست AWEST Famour
موجود
معرفی کیس کامپیوتر اوست Famourکیس اوست Famour یکی از مدل های با دوام و شیک موجود در بازار است که به شما کمک می کند تا یک کامپیوتر اداری یا خانگی استاندارد را راه اندازی کنید. این کیس دوام و استحکام قابل توجهی دارد و به خوبی از قطعات و سخت افزار کامپیوتر شما محافظت می کند. شما می توانید انواع ماد..
0 تومان
کیس کامپیوتر اوست AWEST Henza
ناموجود
معرفی کیس کامپیوتر اوست Henzaکیس کامپیوتر اوست AWEST Henza به شما کمک می کند تا یک سیستم خانگی/ اداری کاربردی را راه اندازی کنید؛ همچنین می توانید بر روی این مدل برای راه اندازی سیستم های حرفه ای تر نیز حساب باز کنید. این کیس با فرم فاکتور مید تاور عرضه شده و از انواع مادربردهای موجود در بازار پ..
0 تومان
پاور کامپیوتر اوست Awest GT-AV650-PB Bronze 650W
ناموجود
معرفی منبع تغذیه اوست GT-AV650-PB Bronze 650Wمنبع تغذیه یا همان پاور یکی از قطعات مهم کامپیوتر است که وظیفه حساس توزیع برق میان قطعات کامپیوتر را بر عهده دارد. اگر پاور به وظیفه خود درست عمل نکند، قطعات کامپیوتر ممکن است آسیب ببینند و هزینه سنگینی به شما تحمیل شود! پس باید در هنگام خرید آن دقت ک..
0 تومان
پاور کامپیوتر اوست Awest GT-AV350-BW 350W
ناموجود
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر اوست GT-AV350-BW 350Wاز آنجا که پاور وظیفه بهینه سازی جریان برق شهری و توزیع آن میان قطعات و سخت افزار کامپیوتر را بر عهده دارد، هر گونه اختلال در عملکرد آن می تواند به آسیب دیدن قطعات منجر شود. اگر می خواهید یک کامپیوتر اداری/ خانگی برای انجام کارهای روزمره جمع آوری کن..
0 تومان
نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات