منو
سبد خرید

برند اطلس Atlas

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC0640
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC0640کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند. خردکن Atlas CC0640 قدرت موتور بالایی دارد و از نوع برش پودری است.مناسب برای امور مدیریتی و اداری با تیراژکاری پایین است .با داشتن سیستم jam blocker از..
0 تومان
کاغذ خرد کن اطلس Atlas MC1040
توقف تولید
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس MC1040کاغذخردکن اطلس،نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند.خردکن Atlas MC1040 قدرت موتور بالایی دارد و از نوع برش میکروپودری است. این محصول که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن است، سه فن خنک کننده برای موتور دارد ..

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC2040
توقف تولید
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC2040کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند. خردکن Atlas CC2040 ،قدرت موتور 550 وات دارد و نوع برش آن پودری است.سه فن خنک کننده برای موتور دارد که باعث شده عملکرد این دستگاه که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن است، به صورت مستمر و بدون توقف به..

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC1540
توقف تولید
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC1540دستگاه کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند. خردکن Atlas MC1540، قدرت موتور 396 وات دارد و از نوع برش پودری است. مناسب برای امور اداری و سازمانی به خصوص سازمان های امنیتی می باشد.آغاز به ک..

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC1040C
توقف تولید
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC1040کاغذخرد کن اداری اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند.خردکن Atlas CC1040C سرعت و  قدرت موتور بالایی دارد و از نوع برش پودری ریز است.مناسب برای امور اداری و شخصی در تیراژ پایین می باشد. ظرفیت برش این دستگاه که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن..

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC0660
توقف تولید
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC0660کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند. خردکن Atlas CC0660 ازنوع کاغذخردکن های میکروپودری می باشد که قدرت موتور آن 550 وات می باشد. این دستگاه که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن است، مناسب بر..

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات