منو
سبد خرید

برند آتن Aten

کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS692
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS692اتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود.شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود.با ات..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS64US
ناموجود
معرفی KVM سوییچ اتن CS64USاتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود.شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود.با اتصال..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS64U
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ چهار پورت آتن CS64Uاتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود.شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک کی وی ام موجب مرتب شدن فضای کار می شود...
0 تومان
کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS62US
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS62USاتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود.شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود...
0 تومان
کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS62U
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS62Uاتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود.شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک کی وی ام موجب مرتب شدن فضای کار می شود.با..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS52A
ناموجود
معرفی KVM سوییچ دو پورت اتن CS52Aاتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک سوییچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود.با ا..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ کابلی آتن ATEN KVM switch CS22U
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ دو پورت آتن CS22Uاتصال کابل های چندین ماوس، کیبورد و مانیتور فضای شلوغ را برای کاربر ایجاد کرده و باعث مزاحمت در فضای کار می شود. شرکت اتن با طراحی کابل all-in-one و یکی کردن تمام کابل ها تنها در یک کابل و جای دادن این مجموعه در یک کی وی ام سوئیچ موجب مرتب شدن فضای کار می شود. با..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ رومیزی آتن ATEN KVM switch CS782DP
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ 2 پورت اتن CS782DPKVM سوئیچ های رومیزی با کاربری خانگی و شرکت های کوچک وارد بازار شدند. طراحی ارگونومیکی و عملکرد بالای این دسته از KVM سوئیچ ها، کاربر را قادر می سازد که بدون تاخیر بین چندین کامپیوتر سوییچ کند.در معرفی KVM سوییچ اتن CS782DP می توان گفت یک نوع KVM سوییچ ر..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ رومیزی آتن ATEN KVM switch CS1924
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ اتن CS1924KVM سوئیچ های رومیزی با کاربری خانگی و شرکت های کوچک وارد بازار شدند. طراحی ارگونومیکی و عملکرد بالای این دسته از KVM سوئیچ ها، کاربر را قادر می سازد که بدون تاخیر بین چندین کامپیوتر سوییچ کند.در معرفی KVM سوییچ اتن  CS1924می توان گفت یک نوع KVM سوییچ رومیزی 4 ..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ رومیزی آتن ATEN KVM switch CS1922
ناموجود
معرفی KVM سوییچ اتن CS1922KVM سوئیچ های رومیزی با کاربری خانگی و شرکت های کوچک وارد بازار شدند. طراحی ارگونومیکی و عملکرد بالای این دسته از KVM سوئیچ ها، کاربر را قادر می سازد که بدون تاخیر بین چندین کامپیوتر سوییچ کند.در معرفی KVM سوییچ اتن CS1922می توان گفت یک نوع KVM سوییچ رومیزی دو پ..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ رومیزی آتن ATEN KVM switch CS1794
ناموجود
معرفی KVM سوییچ اتن CS1794KVM سوئیچ های رومیزی با کاربری خانگی و شرکت های کوچک وارد بازار شدند. طراحی ارگونومیکی و عملکرد بالای این دسته از KVM سوئیچ ها، کاربر را قادر می سازد که بدون تاخیر بین چندین کامپیوتر سوییچ کند.در معرفی KVM سوییچ اتن CS1794 می توان گفت این KVM سوییچ 4 پورت USB 2.0 HD..
0 تومان
کی وی ام سوئیچ رومیزی آتن ATEN KVM switch CS1792
ناموجود
معرفی KVM سوئیچ 2 پورت اتن CS1792KVM سوئیچ های رومیزی با کاربری خانگی و شرکت های کوچک وارد بازار شدند. طراحی ارگونومیکی و عملکرد بالای این دسته از KVM سوئیچ ها، کاربر را قادر می سازد که بدون تاخیر بین چندین کامپیوتر سوییچ کند.در معرفی KVM سوییچ اتن CS1792 می توان گفت این KVM سوییچ دو پورت US..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 59 (5 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات