منو
سبد خرید

برند آرتمن Artman

صندلی کارمندی آرتمن Artman TUE
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن TUEصندلی کارمندی ارتمن مدل TUE که از لحاظ طراحی و ارگونومی بسیار چشم نواز و مناسب اکثر دفاتر اداری می باشد از محصولات شرکت آرتمن است. پایه های پنج پر صندلی کارمندی از جنس کروم بوده و دارای طراحی زیبا و چشم نواز می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی آرتمن TUE باید..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman SDE
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن SDEصندلی کارمندی مدل SDE که دارا ارگونومی مناسب و طرحی چشم نوازی است از محصولات شرکت آرتمن می باشد و مناسب برای اکثر دفاتر اداری می باشد. این صندلی کارمندی قابل ارائه با مکانیزم تیلت و کلاجی می باشد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی آرتمن SDE باید گفت که پایه ها و پنج پر..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman LSE
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن LSEصندلی کارمندی آرتمن مدل LSE یکی از محصولات شرکت آرتمن در زمینه مبلمان اداری است که طراحی استاندارد و ارگونومیک دارد. این صندلی کارمندی در تمامی ادارات، آموزشگاه ها، شرکت ها و ارگان های مختلف قابل استفاده است.در ادامه به معرفی صندلی کارمندی آرتمن LSE می پردازی..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman DLP
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن DLPصندلی کارمندی آرتمن مدل DLP یکی دیگر از محصولات شرکت آرتمن در زمینه مبلمان اداری است که برای استفاده در ادارات، دفاتر و ارگان های مختلف مناسب می باشد. این صندلی کارمندی طراحی جالب و زیبایی دارد و فضای کمی را در محیط کار اشغال می نماید.در ادامه به معرفی صندلی ..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman DLE
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن DLEصندلی کارمندی مدل DLE که محصولات شرکت آرتمن می باشد با ارگونومی مناسب و طراحی بسیار زیبا مناسب برای اکثر دفاتر اداری می باشد. از این صندلی کارمندی در ادارات دولتی، آموزشگاه ها، دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری استفاده می شود.در ادامه معرفی صندلی کارمندی..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman DCE
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن DCEصندلی کارمندی آرتمن مدل DCE یکی از محصولات بسیار با کیفیت و پرکاربرد شرکت آرتمن است. این صندلی کارمندی کاملا استاندارد و ارگونومیک طراحی شده و برای استفاده در ادارات و دفاتر دولتی، شرکت ها و ارگان های اداری مختلف مناسب می باشد. در ادامه به معرفی صندلی کا..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman BGE
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن BGEصندلی کارمندی مدل BGE که از محصولات شرکت آرتمن می باشد دارای ارگونومی مناسب و طراحی بسیار چشم نواز می باشد و مناسب برای اکثر دفاتر اداری می باشد. جک کورس صندلی کارمندی 12 سانتی متری بوده و برای تنظیم ارتفاع از آن استفاده می شود.در ادامه معرفی صندلی کارمندی آر..
0 تومان
صندلی کارمندی آرتمن Artman AGP
ناموجود
معرفی صندلی کارمندی آرتمن AGPصندلی کارمندی آرتمن مدل AGP یکی از محصولات بسیار با کیفیت و پرکاربرد شرکت آرتمن است. این صندلی کارمندی در عین داشتن پشتی کوتاه، بسیار راحت می باشد. همچنین برای راحتی بیشتر کاربران با دو مکانیزم تیلت و کلاجی ارائه می گردد.در ادامه معرفی صندلی کارمندی آرتمن AGP..
0 تومان
صندلی مدیریتی آرتمن Artman IPM
ناموجود
معرفی صندلی مدیریتی آرتمن IPMصندلی مدیریتی آرتمن مدل IPM یکی از محصولات با کیفیت شرکت آرتمن در زمینه مبلمان اداری است. ساختار این صندلی مدیریتی کاملا ارگونومیک و متناسب با فرم بدن می باشد. به همین دلیل در گروه صندلی های طبی قرار گرفته و از ایجاد آسیب های فیزیکی جلوگیری می نماید. در ..
0 تومان
نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات