منو
سبد خرید

برند آرگوکس

لیبل پرینتر آرگوکس Argox iX4-240
ناموجود
معرفی پرینتر لیبل زن آرگوکس iX4-240لیبل پرینتر صنعتی همان طور که از عنوانش پیدا است برای استفاده در محیط های صنعتی طراحی شده و کارایی بالایی برای چاپ های پر تعداد و حجم کاری سنگین دارد. اگر شما هم قصد خرید لیبل پرینتر صنعتی دارید و در جستجوی محصولی با دوام و کارآمد هستید، لیبل پرینتر آرگوکس iX4-..
0 تومان
لیبل پرینتر آرگوکس Argox iX4-350
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن آرگوکس iX4-350لیبل پرینتر آرگوکس iX4-350 برای چاپ لیبل در محیط های صنعتی مانند کارخانجات، کارگاه ها، تولیدی ها، انبارها، مراکز بسته بندی کالا و محیط هایی از این دست طراحی شده و دارای بدنه ای مقاوم است. این لیبل پرینتر به خوبی از عهده حجم کاری سنگین بر می آید و توانایی چاپ بر..

لیبل پرینتر آرگوکس Argox iX4-250
توقف تولید
معرفی پرینتر لیبل زن آرگوکس iX4-250لیبل پرینتر آرگوکس iX4-250 برای حجم کاری سنگین در محیط های صنعتی مانند کارخانجات، کارگاه ها، تولیدی ها، انبارها، مراکز بسته بندی کالا و... طراحی شده است. این لیبل پرینتر از دوام و استحکام بالایی بهره می برد و با خیال راحت می توان از آن در محیط هایی با شرایط سخت..

لیبل پرینتر آرگوکس Argox 2140
توقف تولید
معرفی لیبل پرینتر Argox 2140پرینتر لیبل زن argox 2140 یکی از دستگاه های خوب موجود در بازار است که ساخت کشور تایوان می باشد. لیبل پرینتر آرگوکس 2140 با وضوح چاپ 2000 dpi و سرعت چاپ بالا به میزان (102 میلی متر بر ثانیه) گزینه ی مناسبی برای انجام کارهای عادی می باشد. این نوع لیبل پرینتر از نوع برش ..

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات