منو
سبد خرید

کنترلر ویدئو وال

امروزه حضور نمایشگرها در همه ابعاد جامعه به وضوح دیده می شود و صرفا کاربری خانگی مانند تماشای فیلم ندارد. وجود نمایشگرهای صنعتی مانند ویدئو وال توانسته عصر جدیدی را در بخش مانیتور صنعتی آغاز کند. مراکز صنعتی با وجود یک ویدیو وال می توانند به سادگی و البته با قدرت، محصولات و خدمات خود را به نمایش گذاشته و با امکاناتی که در اختیار دارند، آن را شخصی سازی کنند.

اهمیت استفاده از کنترلر ویدئو وال

این نمایشگر بزرگ، از چندین مانیتور کوچک تر تشکیل شده است که در کنار هم قرار گرفته و تصویر یکسانی به شما می دهد. این مانیتورها تنها قادرند دستورات و تصاویر دریافتی از ویدیو وال کنترلر را اجرا کنند. هر ویدئووالی نیازمند یکی از این کنترلرهاست تا بتوان با استفاده از آن، مدیریت تصاویر را به دست گرفت.

معمولا شرکت های سازنده به گونه ای برنامه ریزی می کنند تا هنگام خرید دستگاه، خرید کنترلر ویدئو وال نیز امکان پذیر باشد. با وجود این ویدئو وال کنترلر می توانید تمامی تنظیمات خود را اعمال کرده و امکانات فراوانی را در اختیار داشته باشید.

البته این که به چه امکاناتی دسترسی خواهید داشت به انواع کنترلر ویدئو وال بر میگردد که هر برند فناوری های خود را بر روی آن پیاده می کند.

انتخاب کنترلر ویدئو وال مناسب

آشنایی با محصولاتی مانند کنترلر ویدئو وال یا ویدئو وال کنترلر به شما در انتخاب بهترین محصول کمک فراوانی می کند.

به دلیل تخصصی بودن این تجهیزات، مراکز فروش کنترلر ویدئو وال با تکیه بر نیروی فنی خود، شناخت محصولات را برای مشتریان خود آسان تر می سازند و به آنها مشاوره های لازم در خصوص خرید کنترلر ویدئو وال را ارائه می کنند.

زمان آن گذشته تا صرفا براساس فاکتورهایی مانند قیمت تصمیم به خرید بگیرید، زیرا احتمال اینکه دستگاه دلخواه و مورد نیاز خود را اشتباه خریداری کنید و یا هزینه اضافی را بابت امکانات غیر ضروری بپردازید، بیشتر است. بنابراین خرید آگاهانه این محصولات می تواند به استفاده بهتر شما از محصولات کمک بیشتری کنید.

خرید کنترلر ویدئو وال

شرکت ایده برتر پارسیان با تکیه بر تجارب خود، به خوبی می داند که همه مشتریان دانش فنی لازم برای خرید دستگاه را نداشته و نیاز به مشاوره قبل از خرید دارند. بنابراین این مجموعه با صداقت، اقدام به ارائه مشاوره های لازم به مشتریان خود کرده است.

شما می توانید برای خرید کنترلر ویدئو وال و دریافت بهترین قیمت کامپیوتر را از برندهای بنام این محصولات با ما تماس بگیرید.

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال بارکو TransForm N MGS-200ویدئو وال کنترلر بارکو MGS-200 که برای مدیریت صفحه نمایش ویدئو وال به کار می رود محصول شرکت بارکو Barco می باشد. کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm N MGS-200 Streaming Node پخش ویدئو را تا 64 کانال پردازش و توزیع مجدد می کند.در ادامه معرفی ..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco TransForm ECU-200
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال بارکو TransForm ECU-200کنترلر ویدئو وال بارکو سری ECU-200 که برای مدیریت صفحه نمایش ویدئو وال به کار می رود به اندازه ی کافی ماهرانه مهندسی و طراحی شده است. این ویدئووال کنترلر به صورت بهینه از ظرفیت پهنای باند بسیار زیاد اتصال نسل سوم بهره برده است و قادر به ضبط و نمایش م..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال بارکو BARCO NGS-D320 Lite
ناموجود
معرفی کنترلر ویدیو وال بارکو NGS-D320 Liteویدئو وال کنترلر NGS-D320 Lite یک رمزگذار و رمزگشای H.264 شبکه چند منظوره و قدرتمند است. طراحی ظریف، فرم و قالب کوچک با کارکردی بی صدا، اجازه کار به دستگاه در هر شرایطی را می دهد. به این ترتیب کنترلر ویدئووال بارکو برای مدیریت صفحه نمایش ویدئو وال د..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال بارکو BARCO NGS-D200 Lite
ناموجود
معرفی کنترلر ویدیو وال بارکو NGS-D200 Liteویدئو وال کنترلر NGS-D200 Lite یک رمزگذار و رمزگشای قدرتمند است که بالاترین تجربه بصری با کیفیت را برای همکاری فراهم می کند. این دستگاه از ویدئوها و منابع گرافیکی با کیفیت تصویر تا حداکثر Full HD 1920*1200 و با سرغت فریم 60fps به همراه پخش صدا بر روی هر ..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال بارکو Barco E2 VR
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال بارکو E2 VRکنترلر ویدئو وال بارکو سری E2 VR برای مدیریت صفحه نمایش ویدئو وال در بخش برنامه ها به صورت زنده و به وسیله سیستم E2 Event Master کیفیت تصویر بالا، تراکم ورودی و خروجی استثنایی، قابلیت توسعه و دوام بسیار بالایی را برای شما فراهم می کند.این ویدئووال کنترلر با ..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال 8 خروجی آتن Aten VM5808H
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال آتن VM5808Hاکثر مکان هایی که از ویدئو وال یا مانیتور های به هم چسبیده استفاده میکنند حتما به یک دستگاه کنترلر ویدئو وال نیاز دارند. ویدئووال کنترلر اتاق فرمانی است برای تصاویر ارسالی جهت نمایش در ویدئو وال، به این صورت که حتی هر بخش از نمایشگر ویدیو وال را می توان به یک تص..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال 4 خروجی آتن Aten VM5404H
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال آتن VM5404Hاکثر مکان هایی که از ویدیو وال یا مانیتور های به هم چسبیده استفاده میکنند حتما به یک دستگاه کنترلر ویدئو وال نیاز دارند. ویدئووال کنترلر اتاق فرمانی است برای تصاویر ارسالی جهت نمایش در ویدئو وال، به این صورت که حتی هر بخش از نمایشگر ویدیو وال را می توان به یک تص..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال 32 خروجی آتن Aten VM3200
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال آتن VM3200اکثر مکان هایی که از ویدئو وال یا مانیتور های به هم چسبیده استفاده میکنند حتما به یک دستگاه کنترلر ویدئو وال نیاز دارند. ویدئووال کنترلر اتاق فرمانی است برای تصاویر ارسالی جهت نمایش در ویدئو وال، به این صورت که حتی هر بخش از نمایشگر ویدیو وال را می توان به یک تصو..

تماس با 73027-021

کنترلر ویدئو وال 16 خروجی آتن Aten VM1600
ناموجود
معرفی کنترلر ویدئو وال آتن VM1600اکثر مکان هایی که از ویدئو وال یا مانیتور های به هم چسبیده استفاده میکنند حتما به یک دستگاه کنترلر ویدئو وال نیاز دارند. ویدئووال کنترلر اتاق فرمانی است برای تصاویر ارسالی جهت نمایش در ویدئو وال، به این صورت که حتی هر بخش از نمایشگر ویدیو وال را می توان به یک تصو..

تماس با 73027-021

ویدئو ماتریکس سوئیچ اتن ATEN VM1616T
ناموجود
معرفی ویدئو ماتریکس اتن VM1616Tمدیا ماتریکس ها راهکار های حرفه ای صوتی و تصویری هستند که برای انتقال صوت و تصویر از کابل های Cat 5 استفاده می کنند. در معرفی ویدئو ماتریکس اتن VM1616T می توان گفت سوئیچ هایی هستند که به منظور مسیریابی و توزیع سیگنال های صدا و تصویر و همچنین RS-232 و با فاصله 300 م..

تماس با 73027-021

ویدئو ماتریکس سوئیچ اتن ATEN VM0808T
ناموجود
معرفی ویدئو ماتریکس اتن VM0808Tمدیا ماتریکس ها راهکار های حرفه ای صوتی و تصویری هستند که برای انتقال صوت و تصویر از کابل های Cat 5 استفاده می کنند. در معرفی ویدئو ماتریکس اتن VM0808Tمی توان گفت سوئیچ هایی هستند که به منظور مسیریابی و توزیع سیگنال های صدا و تصویر و همچنین RS-232 و با فاصله 3..

تماس با 73027-021

ویدئو ماتریکس سوئیچ آتن Aten VM0808HA
ناموجود
معرفی ویدئو ماتریکس آتن VM0808HAویدئو ماتریکس آتن VM0808HA دستگاهی با قابلیت های بسیار بالا در زمینه ماتریس های ویدئو وال است. این دستگاه قادر است تا تعداد 8 ورودی تصویر را بر روی 8 مانیتور مدیریت کند.بر روی این دستگاه ماژول های مختلف مانند DVI ،HDMI و VGA به صورت همزمان قابل استفاده می ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات