منو
سبد خرید

کتابخانه شلف - کتابخانه باکس

از جمله وسایل پرکاربرد در اتاق های کارمندان، کارشناسان و مدیران ادارات، شرکت ها، سازمان ها و دیگر محیط های اداری باید به کتابخانه اشاره کنیم. با استفاده از کتابخانه اداری ام دی اف می توانید کتاب، مجله، اسناد، پوشه و زونکن های خود را سروسامان داده و نظم محل کارتان را بهبود بخشید.

در کتابخانه های اداری با کیفیت معمولاً از MDF درجه یک و روکش ها و یراق آلات مرغوب استفاده می شود. برخی از این کتابخانه ها از قابلیت باز شدن نیز برخوردارند که به شما در حمل و جابجایی راحت تر آنها کمک زیادی می کند. همچنین امکان تنظیم ارتفاع برخی از مدل های موجود در بازار وجود دارد. این کتابخانه ها از انعطاف بالاتری برای استفاده در محیط های مختلف اداری برخوردارند. همچنین باید به این نکته اشاره کنیم که شرکت های تولید کننده کتابخانه و مبلمان اداری محصولات خود را در رنگ بندی متنوع عرضه می کنند و امکان انتخاب رنگ مطابق با درخواست مشتری را فراهم می آورند. برای کسب اطلاعات بیشتر در این زمینه و دریافت مشاوره پیش از اقدام به خرید کتابخانه اداری می توانید از طریق تماس با شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان در ارتباط باشید.

انواع کتابخانه اداری

کتابخانه اداری معمولاً متناسب با ابعاد و تعداد طبقات آن به دسته های کتابخانه کارمندی و کتابخانه مدیریتی قابل تقسیم است. کتابخانه های کارمندی دارای ابعاد کوچکتر و تعداد طبقات کمتری هستند و در اتاق های کارمندان و فضاهای عمومی ادارات و شرکت ها مورد استفاده قرار می گیرند. در مقابل، کتابخانه مدیریتی طول و عرض و طبقات بیشتری دارد و به کمدهای درب دار نیز مجهز است. در کتابخانه درب دار از درب های چوبی یا شیشه ای استفاده می شود. شما می توانید از طبقات دارای درب شیشه ایِ این کتابخانه ها از مجسمه و وسایل تزئینی نیز بهره ببرید.

کتابخانه اداری مدیریتی همان طور که از نامش پیداست، در اتاق مدیران مورد استفاده قرار می گیرد و بعضاً دارای طراحی های شیک و خلاقانه ای نیز هست. اگر شما هم قصد خرید کتابخانه اداری مدرن را دارید، برای اطلاع از قیمت ها و مدل های آن با شماره 73027-021 تماس بگیرید.

از کتابخانه های پرطرفدار موجود در بازار باید به کتابخانه کارمندی راما و کتابخانه مدیریتی راما اشاره کنیم که در ساخت آنها از مواد اولیه مرغوب و با کیفیت استفاده شده است. این کتابخانه ها با بهترین قیمت بازار توسط شرکت ایده برتر پارسیان آماده ارائه به شما مشتریان گرامی است. شرکت ایده برتر یکی از شرکت های با سابقه در زمینه فروش انواع مبلمان اداری است که توانسته با ارائه خدمات با کیفیت، رضایت کاربران خود را به خوبی جلب کند. شما می توانید برای اطلاع از قیمت کتابخانه کارمندی یا خرید اینترنتی کتابخانه مدیریتی به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید.

 

 

کتابخانه کارمندی راما Rama 703
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 703شرکت ایرانی راما چوب از سابقه ای طولانی در تولید انواع مبلمان اداری مانند میز مدیریتی، صندلی مدیریتی و کارمندی، کمد فایل، کتابخانه و... برخوردار است و محصولات آن همواره از کیفیت ساخت بالایی برخوردار بوده اند. کتابخانه کارمندی راما Rama 703 یکی از همین محصولا..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 702
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 702استفاده از کتابخانه همواره امری متداول در دفاتر اداری و سازمانی برای نگهداری از کتاب و اسناد بوده است. یکی از کتابخانه های باکیفیت موجود در بازار، کتابخانه کارمندی راما Rama 702 می باشد که با ابعاد 34 سانتی متر عرض، 90 سانتی متر طول و 190 سانتی متر ارتفاع تو..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 701
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 701کتابخانه کارمندی راما Rama 701 وسیله ای است که برای استفاده کارمندان و کارشناسانِ ادارات، شرکت ها، کارخانجات، بیمارستان ها، دانشگاه ها و محیط های سازمانی طراحی شده است و می توان از آن برای قرار دادن کتاب، زونکن، پوشه و وسایل تزئینی استفاده نمود.این ک..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 206
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 206کتابخانه کارمندی راما Rama 206 که در دسته کمد فایل و قفسه اداری قرار می گیرد، برای استفاده در اتاق های کارمندان و کارشناسان در شرکت ها، ادارات و محیط های سازمانی و اداری تولید شده است. این کتابخانه با طراحی جمع و جور و زیبای خود توانسته طرفداران زیادی را به ..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 205
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 205کتابخانه یکی از وسایل پرکاربرد در دفاتر اداری و شرکتی است که می توان از آن برای قرار دادن کتاب، زونکن، پوشه و سایر اسناد اداری استفاده کرد. کتابخانه کارمندی راما Rama 205 در ابعاد 90 سانتی متر طول، 34 سانتی متر عرض و 120 سانتی متر ارتفاع ارائه شده و یکی از ک..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 204
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 204اگر به یک کتابخانه جمع و جور و زیبا برای استفاده در محل کار خود احتیاج دارید، کتابخانه کارمندی راما مدل 204 انتخاب مناسبی برای شما که در دسته کمد فایل و قفسه اداری قرار می گیرد. این کتابخانه دارای دو طبقه و یک کمد درب دار می باشد و با ابعاد 45 سانتی متر طول،..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 203
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 203کتابخانه کارمندی راما Rama 203 که در دسته کمد فایل و قفسه اداری قرار می گیرد، دارای دو طبقه و یک کمد دو درب است که در ابعاد 34 سانتی متر عرض، 90 سانتی متر طول و 160 سانتی متر ارتفاع تولید شده است.شرکت ایرانی راما چوب در ساخت این کتابخانه از یراق آلات، ال..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 202
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 202یکی از وسایل پرکاربرد در اتاق های کارمندان و کارشناسان در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و دیگر محیط های اداری، کتابخانه است که علاوه بر کتاب، می توان از آن برای قرار دادن اسناد اداری، پوشه و زونکن نیز استفاده نمود.کتابخانه کارمندی راما Rama 202 یکی از کتابخ..

تماس با 73027-021

کتابخانه کارمندی راما Rama 201
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه راما 201یکی از وسایلی که در دفاتر اداری زیاد مورد استفاده قرار می گیرد، کتابخانه است. از جمله کتابخانه های کارمندی با کیفیت موجود در بازار باید به کتابخانه کارمندی راما Rama 201 اشاره کنیم که دارای سه طبقه و یک کمد فایل می باشد.مواد اولیه به کار رفته در ساخت کتا..

تماس با 73027-021

کتابخانه مدیریتی سلنا راما Rama Selena
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه سلنا راماکتابخانه مدیریتی سلنا راما یکی از کتابخانه های مدرن و زیبای موجود در بازار می باشد که از دو کمد درب دار شیشه ای در دو سمت و کتابخانه با 5 طبقه قفسه بدون درب در قسمت میانی آن تشکیل شده است.این کتابخانه مدیریتی سلنا دارای 180 سانتی متر طول، 34 سانتی متر ع..

تماس با 73027-021

کتابخانه مدیریتی سراسوس راما Rama Serasos
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه سراسوس رامااگر به دنبال یک کتابخانه زیبا، مدرن و خاص برای استفاده در اتاق کنفرانس یا اتاق مدیریت شرکت محل کار خود هستید، کتابخانه مدیریتی سراسوس راما Rama Serasos انتخابی کاملا مناسب برای شما است. این کتابخانه دارای ابعاد 34 سانتی متر عرض، 180 سانتی متر طول و 190 سا..

تماس با 73027-021

کتابخانه مدیریتی بارانیک راما Rama Baranik
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری کتابخانه بارانیک راماکتابخانه مدیریتی یکی از انواع مبلمان اداری است که دارای ابعاد بزرگتری به نسبت کتابخانه های معمولی است.کتابخانه باکس مدل بارانیک راما به منظور استفاده در اتاق مدیران ادارات، شرکت ها، کارخانجات، بیمارستان ها، هتل ها، بانک ها و دیگر محیط های سازمانی طرا..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات