منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

دستگاه پرفراژ چک - پرفراژ چک برقی - پرفراژ چک دستی

پرفراژ چک با این که جزو تجهیزات فروشگاهی به حساب می آید، ولی می توان آن را نوعی از سیستم های امنیتی بخصوص برای بانک ها دانست.

در ابتدا برای اینکه بدانید پرفراژ چک چیست، باید گفت که پرفراژ چک از جمله تجهیزات فروشگاهی و بانکی است که برای جلوگیری از جعل و سوء استفاده از چک ها با بهره گیری از چاپ عمیق بر روی آن ها می باشد.

یکی از ویژگی های پرفراژ چک ها، قابلیت اتصال به کامپیوتر است که کار با این دستگاه را راحت تر و سریع تر می نماید. مواد مصرفی در دستگاه پرفراژچک، جوهر مخصوصی به عنوان جوهر شارژ است که به منظور جلوگیری از جعل چک قرار داده می شود. دستگاه های پرفراژ چک را می توان به دو دسته پرفراژ چک دستی و پرفراژ چک برقی تقسیم نمود. تفاوت پرفراژ چک دستی با پرفراژ چک برقی در این است که پرفراژچک دستی نیازی به برق ندارد که این موضوع در کنار کاهش هزینه استفاده، باعث می شود که در مواقع قطع برق نیز بتوان از آن استفاده نمود.

از طرفی سهولت و سرعت کار با پرفراژچک برقی بالاتر است که این خود در بعضی مواقع مزیت بالایی محسوب می شود.

نحوه عملکرد پرفراژچک تا حدودی مشابه پرینتر می باشد ولی تکنولوژی بکار رفته در چاپ آن کاملاً متفاوت است. از برندهای برتر پرفراژچک می توان به دستگاه پرفراژ چک مهر، دستگاه پرفراژ چک پروتک، دستگاه پرفراژ چک مگا و دستگاه پرفراژ چک مکس اشاره کرد.

خرید پرفراژ چک

برای اینکه در خرید پرفراژ چک آگاهانه تصمیم گیری نمایید، لازم است به نکاتی توجه داشته باشید. همانطور که گفته شد پرفراژ چک ها به دو صورت پرفراژچک دستی و پرفراژچک برقی می باشند که در قیمت دستگاه تأثیرگذار است. همچنین به تکنولوژی بکاررفته در چاپ امنیتی چک، تعداد کاراکترهایی که پرفراژچک می تواند چاپ کند و واحدهای پولی قابل پشتیبانی به خصوص ارزهای پرکاربرد مانند ریال، دلار و یورو در خرید پرفراژچک باید دقت نمود.

سرعت پرفراژ چک که بر اساس کاراکتر در ثانیه محاسبه می شود از دیگر موارد رقابتی این دستگاه می باشد. لازم است به این موضوع اشاره کنیم که برای ایجاد راحتی و تسریع امور بانکی (بخصوص در محاسبه جمع ارقام چک)، پرفراژچک ها معمولاً مجهز به ماشین حساب نیز می باشند.

پرفراژ چک یوچیدا Uchida P-70N
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Uchida P-70Nدستگاه پرفراژ چک یکی از تجهیزات پرکاربرد بانکی و فروشگاهی است که برای چاپ کاراکترهای مختلف بر روی چک مورد استفاده قرار می گیرد. از جمله این محصولات باید به پرفراژ چک یوچیدا Uchida P-70N اشاره کنیم که قابلیت مهر زدن بر روی چک و دیگر اسناد کاغذی را برای شما فراهم می آور..
0 تومان
پرفراژ چک یوشیدا Uchida N114
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Uchida N114دستگاه پرفراژ چک یکی از انواع ماشین آلات اداری و تجهیزات فروشگاهی است که برای کاهش اشتباه در پر کردن چک و همچنین جلوگیری از سوء استفاده، کلاهبرداری و جعل چک مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرفراژ چک N114 محصول شرکت ژاپنی یوشیدا است که برای استفاده در بانک ها، ادارات،..
0 تومان
پرفراژ چک یوشیدا Uchida EG-216M
ناموجود
معرفی پرفراژ چک یوشیدا EG-216Mدر معرفی پرفراژ چک Uchida EG-216M می توان گفت، دستگاه پرفراژ چک یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی و از مدل های جدید ماشین آلات بانکی محسوب می شود که برای جلوگیری از جعل چک های بانکی به کار گرفته می شود.دستگاه پرفراژ چک یوشیدا مدل EG-216M ساخت کشور ژاپن است. ابع..
0 تومان
پرفراژ چک کارونا Karuna KT900
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Karuna KT900دستگاه پرفراژ چک Karuna KT900 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است. این دستگاه جزء معدود پرفراژ هایی است که علاوه بر چاپ رقم چک، تاریخ سررسید چک را با چاپ کلمه نیز چاپ میکند. خرید پرفراژ چک مدل کارونا KT900 با توجه به امکانات امنیتی بسیاری مانند چاپ عمیق غیرقابل جعل..
0 تومان
پرفراژ چک کارونا Karuna KT800
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Karuna KT800دستگاه پرفراژ چک Karuna KT800 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی و محصول شرکت کارونا است. یکی از بهترین ویژگی هایی که پرفراژ چک Karuna KT800 دارد سوئیچ مخصوص برای روشن شدن جهت امنیت بیشتر می باشد.در ادامه معرفی پرفراژ چک Karuna KT800 باید گفت این دستگاه قابلیت درج..
0 تومان
پرفراژ چک کاتیگا Catiga 458
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Catiga 458دستگاه پرفراژ چک 458 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که محصول شرکت کاتیگا می باشد. این دستگاه دارای صفحه نمایش LCD با زاویه دید مناسب است. همچنین این صفحه نمایش می تواند تا 14 رقم را به نمایش بگذارد.در ادامه معرفی پرفراژ چک Catiga 458 باید گفت که کیفیت سا..
0 تومان
پرفراژ چک پروتک Protech EC160
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Protech EC160دستگاه پرفراژ چک EC160 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که تولید شرکت پروتک بوده و یکی از مدل های جدید در زمینه ی ماشین آلات بانکی است که در ابعاد 240*175*100 و وزن 1.8 کیلوگرم عرضه می شود.در ادامه معرفی پرفراژ چک Protech EC160 باید گفت این دستگاه برای ..
0 تومان
پرفراژ چک پروتک Protech EC140
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Protech EC140دستگاه پرفراژ چک Protech EC140 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که از تکنولوژی چاپ نمد غلطکی برخوردار می باشد. خرید پرفراژ چک مدل پروتک EC140 با توجه به امکانات امنیتی بسیاری مانند چاپ عمیق غیرقابل جعل، نمد غلتکی از ارزش خرید بالایی برخوردار است.در ادام..
0 تومان
پرفراژ چک مگا Mega DM110
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Mega DM110دستگاه پرفراژ چک DM110 از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که محصول شرکت مگا می باشد. این پرفراژ چک با ابعاد 100*180*245 میلی متر و وزن 200 گرم مناسب برای استفاده در بانک ها، طلا فروشی ها، دفاتر حسابداری و حسابرسی، ارگان های دولتی و خصوصی می باشد. در ادامه معرفی پرفراژ چ..
0 تومان
پرفراژ چک مکس MAX RC-20S
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max RC-20Sپرفراژ چک از جمله تجهیزاتی محسوب می شود که به منظور چاپ عمیق ارقام و کاراکترها بر روی چک جهت جلوگیری از جعل، سوء استفاده یا دستکاری از چک های صادر شده مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه پرفراژ چک مدل RC-20S محصول شرکت مکس است و در دسته تجهیزات فروشگاهی قرار دارد...
0 تومان
پرفراژ چک مکس Max EC90
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max EC90دستگاه پرفراژ چک Max EC90 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که از تکنولوژی چاپ نمد غلطکی برخوردار می باشد. خرید پرفراژ چک مدل مکس EC90 با توجه به امکانات امنیتی بسیاری مانند چاپ عمیق غیرقابل جعل، نمد غلتکی از ارزش خرید بالایی برخوردار است.در ادامه به معرفی پرفراژ..
0 تومان
پرفراژ چک مکس Max EC70
ناموجود
معرفی پرفراژ چک Max EC70دستگاه پرفراژ چک Max EC70 یکی از دستگاه های تجهیزات فروشگاهی است که شما می توانید از آن برای نوشتن چک های بانکی شخصی خود  و یا شرکت و تجارتتان استفاده کنید. یکی از بزرگترین مزایای این دستگاه از بین بردن خطر جعل و یا دستکاری چک و اقلام نوشته شده ارزش چک است.در..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 19 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات