منو
سبد خرید

پایه ویدئو پروژکتور - پایه تخته وایت برد

پایه نصب ویدئو پروژکتور و پایه تخته وایت برد به عنوان یکی دیگر از تجهیزات آموزشی در کنار تخته وایت برد، ویدئو پروژکتور، پرده نمایش و باکس محافظ دیتا، از دیگر لوازم جانبی اصلی محسوب می شود. پایه دیتا پروژکتور در انواع پایه نصب سقفی، پایه نصب دیواری، پایه نصب برقی و پایه نصب ثابت موجود می باشند. پایه تخته وایت برد که برای تابلو اعلانات هم استفاده می شود در انواع پایه ثابت، پایه فانتری، پایه مدیریتی، پایه کلاسیک، پایه متحرک موجود می باشد.

عموماً موارد استفاده از پایه ثابت در نصب ویدئو پروژکتور، تخته وایت برد و تابلو اعلانات از دیگر انواع بیشتر است. این نوع از پایه هابیشتر در کلاس های درسی و محیط های کوچک و متوسط مورد استفاده قرار می گیرند.

پایه های نصب برقی به دلیل عدم نیاز به تنظیم دستی دیتاشو و تطابق تصویر با پرده نمایش، معمولاً در سالن های بزرگ مانند سالن همایش یا سالن های بزرگ کنفرانس بیشتر کاربرد دارند.

خرید پایه نصب

مسئله ای که باید در هنگام خرید پایه نصب برای تخته وایت برد و ویدئو پروژکتور به آن توجه شود اندازه محیطی است که قرار است از پایه در آن استفاده شود. این محیط می تواند یک کلاس کوچک و با سقف کوتاه، یک اتاق کنفرانس متوسط یا بزرگ و یا یک کلاس درس بزرگ و یا یک سالن همایش یا آمفی تئاتر باشد.

با توجه به اینکه پایه نصب دیتا پروژکتور های سقفی قابلیت کوتاه و بلند شدن را به صورت دستی و یا کنترل از راه دور دارند، باید محصولی را انتخاب کنید که پاسخگوی شرایط و ابعاد محیطی باشد.

از آنجا که معمولاً مکان و جهت دستگاه ویدئو پروژکتور و پرده نمایش ثابت است و به طوری تنظیم می شوند که تصویر کاملاً بر روی پرده نمایش قرار بگیرد، در بسیاری از مواقع نیازی به خرید پایه نصب برقی و متحمل شدن هزینه بیشتر نخواهید داشت.

در ضمن اندازه هر پایه در یک بازه مشخص (حداقل و حداکثر اندازه پایه) می باشد که در خرید لازم است به این نکته توجه نمایید.

پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور مدل NBT817-60
ناموجود
معرفی پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور مدل NBT817-60شرایطی را تصور کنید که قصد استفاده از ویدئو پروژکتور در کلاس های درس برای ارائه مطالب آموزشی را دارید و به دلیل محدودیت فضا، امکان قرار دادن دیتا پروژکتور بر روی میز یا زمین وجود ندارد. در چنین شرایطی می توان با استفاده از یک پایه نگهدارنده، ویدئو ..

تماس با 73027-021

پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور EPL-1a100
ناموجود
محل نصب کردن ویدئو پروژکتور به دو صورت قرارگیری در سقف و یا قرارگیری بر روی مکانی مانند میز است. آن دسته از ویدئو پروژکتورهایی که روی سقف نصب می شوند از پایه ی سقفی مخصوصی استفاده می کنند. پایه سقفی ویدئو پروژکتور در دو مدل ثابت و برقی هست که در اندازه های مختلف  63-43 ،100-65 و 180-100 موجود م..

تماس با 73027-021

پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور 65-43
ناموجود
محل نصب کردن دیتا پروژکتور به دو صورت قرارگیری در سقف و یا قرارگیری برروی مکانی مانند میز است. آن دسته از ویدئو پروژکتورهایی که روی سقف نصب می شوند از پایه ی سقفی مخصوصی استفاده می کنند. پایه سقفی ویدئو پروژکتور در دو مدل ثابت و برقی و در اندازه های  63-43 ،100-65 و 180-100 موجود می باشد.پا..

تماس با 73027-021

پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور 180-100
ناموجود
محل نصب کردن ویدئو پروژکتور به دو صورت قرارگیری در سقف و یا قرارگیری بر روی مکانی مانند میز است. آن دسته از ویدئو پروژکتورهایی که روی سقف نصب می شوند از پایه ی سقفی مخصوصی استفاده می کنند. پایه سقفی ویدئو پروژکتور در دو مدل ثابت و برقی طراحی شده است و همچنین در اندازه های  63-43 ،100-65 و 180-1..

تماس با 73027-021

پایه نصب سقفی ویدئو پروژکتور 101-63
ناموجود
محل نصب کردن ویدئو پروژکتور به دو صورت قرارگیری در سقف و یا قرارگیری بر روی مکانی مانند میز است. آن دسته از ویدئو پروژکتورهایی که روی سقف نصب می شوند از پایه ی سقفی مخصوصی استفاده می کنند. پایه سقفی ویدئو پروژکتور در دو مدل ثابت و برقی هست که در اندازه های مختلف  63-43 ،100-65 و 180-100 موجود م..

تماس با 73027-021

پایه متحرک چند منظوره شیدکو
ناموجود
مشخصات پایه متحرک چند منظوره شیدکواین روزها در بسیاری از کلاس های درس، از مهد کودک ها و مدارس گرفته تا دانشگاه ها، از وایت برد استفاده می شود. نصب وایت برد بر روی دیوار می تواند مشکل خاص خودش را به همراه داشته باشد. به عنوان مثال ممکن است ارتفاع نصب وایت برد برای دانش آموزان کوتاه قد مشکل ساز شو..

تماس با 73027-021

پایه متحرک نمایشگر و تلویزیون
ناموجود
پایه متحرک نمایشگر و تلویزیونپایه متحرک نمایشگر و تلویزیون که بین 2 متر تا 2 متر و 10 سانتی متر می توان به آن ارتفاع داد مناسب برای ادارات، منازل، کلاس درس، دفاتر مدیران و سالن های همایش می باشد . این پایه نسبتا سبک با وزن 30 کیلوگرم به شما امکان نصب برد، مانیتور، تلویزیون، پنل نمایشگر، تاچ مانی..

تماس با 73027-021

پایه متحرک دیواری ویدئو وال 55 اینچ
ناموجود
پایه متحرک دیواری ویدئو وال 55 اینچپایه متحرک دیواری ویدئو وال یا اصطلاحا پوش براکت قابلیت اتصال مستقیم به دیوار را دارد. برای استفاده از این مدل پایه حتما باید مقاومت دیوار نیز در نظر گرفته شود تا توانایی تحمل وزن یک ماتریس ویدئو وال را داشته باشد. در غیر این صورت باید از یک سازه یا استراکچ..

تماس با 73027-021

پایه متحرک دیواری ویدئو وال 46 اینچ
ناموجود
پایه متحرک دیواری ویدئو وال 46 اینچپایه متحرک دیواری ویدئو وال یک وسیله بسیار کاربردی است که برای نصب در فضاهای داخلی بسیار مناسب می باشد. این پایه با تمام مانیتورهای 46 اینچی سازگار است و قابلیت اتصال مستقیم به دیوار دارد. قبل از استفاده از این پایه متحرک باید مقاومت دیوار را بررسی کنید و ا..

تماس با 73027-021

پایه سقفی دیواری ویدئو پروژکتور مدل H600
ناموجود
پایه سقفی دیواری ویدئو پروژکتور مدل H600این روزها در اغلب کلاس های آموزشی، جلسات اداری، همایش ها و کنفرانس ها از ویدئو پروژکتور برای ارائه مطالب به مخاطبان استفاده می شود. یک ویدئو پروژکتور مرغوب و با کیفیت می تواند نقش زیادی در درک مطالب توسط مخاطبان داشته باشد و لذت برگزاری یک کلاس یا جلسه موف..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات