منو
سبد خرید

پاور کامپیوتر

پاور Power کامپیوتر یا منبع تغذیه کامپیوتر از اجزای درون کیس است که وظیفه برق رسانی به تمامی قطعات کامپیوتر را بر عهده دارد. نحوه کار پاور کامپیوتر به این گونه است که یک کابل برق 220 ولت شهری به آن متصل شده و دستگاه پاور، این ولتاژ را به ولتاژ های مناسب قطعات کامپیوتر نظیر سی پی یو، مادربرد، هارد دیسک، سی دی یا دی وی دی رایتر و ... تبدیل کرده و با شدت جریان لازم برای هر قطعه، به قطعات کامپیوتر منتقل می کند.

برای خیلی ها این سوال پیش می آید که کیفیت پاور کامپیوتر تا چه اندازه در عملکرد کامپیوتر تأثیرگذار است؟

در جواب این سوال می توان گفت با توجه به این که تمامی قطعات کامپیوتر از پاور کامپیوتر به عنوان منبع تغذیه انرژی استفاده می کنند، عملکرد و طول عمر تک تک این قطعات بسته به کیفیت عملکرد پاور کامپیوتر می باشد. در واقع اگر برق رسانی به قطعات مختلف کامپیوتر به درستی صورت نگیرد، باعث ایجاد اختلال در سرعت و بازدهی کار قطعات کامپیوتر شده و یا باعث می شود حرارت که این قطعات از حد مجاز بالاتر رود. از این رو انتخاب پاور کامپیوتر با کیفیت و مطابق با قطعات کامپیوتر از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

خرید پاور کامپیوتر

پاور ها با توجه به قدیمی یا جدید بودنشان دارای تعداد پین های متفاوتی هستند که کابل های مختلف به آنها متصل می گردند. درگاه های هر پاور کامپیوتر باید با درگاه های قطعات کامپیوتر سازگاری داشته باشد.

مهم ترین فاکتور در شناسایی و خرید پاور کامپیوتر مناسب، وات واقعی یا توان واقعی پاور می باشد که باید متناسب با میزان مصرف برق قطعات کامپیوتر انتخاب گردد. اگر توان واقعی پاور از میزان مورد نیاز کمتر باشد، در عملکرد کل دستگاه کامپیوتر اختلالات زیادی می تواند به بار آورد.

نکته دیگر فن پاور کامپیوتر است که هر چه سایز آن بزرگتر باشد، قدرت بیشتری در خروج حرارت داخل پاور خواهد داشت که این موضوع در محافظت و طول عمر قطعات کامپیوتر درون کیس نقشی حیاتی ایفا می کند.

معرفی منبع تغذیه کامپیوتر گرین GP480A-EUمنبع تغذیه یا پاور یکی از قطعات مهمی است که در هنگام اسمبل کردن یک کامپیوتر باید به آن توجه داشته باشید. چرا که پاور وظیفه دارد تا برق شهری ورودی به سیستم را برای استفاده قطعات بهینه سازی کرده و آن را میان قطعات توزیع کند. از جمله پاور کامپیوتر با کیفیت مو..
3,500,000 تومان
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر گرین GP400A-ECO Rev3.1خرید پاور کامپیوتر یا منبع تغذیه کامپیوتر یکی از قطعاتی است که در هنگام جمع آوری سیستم باید به آن دقت داشته باشید. پاور وظیفه توزیع جریان برق ورودی به سیستم در میان قطعات کامپیوتر را بر عهده دارد و اگر از توان کافی برخوردار نباشد، حتی ممکن است قطعا..
1,990,000 تومان
معرفی  پاور کامپیوتر تسکو TP 700Wیکی از مهم ترین سخت افزارهای کامپیوتری که کاربران معمولا نقش آن را نادیده می گیرند، منبع تغذیه یا پاور است. این قطعه با اهمیت یک ورودی با ولتاژ ثابت دریافت نموده و آن را به ولتاژهای مختلفی تبدیل می کند. به کمک پاور کامپیوتر است که سایر قطعات کامپیوتری برق مو..
1,390,000 تومان
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر تسکو TP 1000GAپاور تسکو TP 1000GA یکی از منبع تغذیه های قدرتمند و جذاب موجود در بازار است که برای راه اندازی یک کامپیوتر گیمینگ می توان بر روی آن حساب باز کرد. این پاور از توان خروجی 650 وات بهره می برد و از قدرت کافی برای تأمین برق مورد نیاز قطعات رده بالای گیمینگ برخو..
2,300,000 تومان
پاور کامپیوتر گرین Green GP800B-HP EVO
به زودی
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر گرین GP800B-HP EVOپاور کامپیوتر گرین Green GP800B-HP EVO یکی از قدرتمندترین منبع تغذیه های موجود در بازار است که برای استفاده در سیستم های گیمینگ و کارکرد بدون وقفه به صورت 24/7 طراحی شده است! این پاور علیرغم ابعاد جمع و جوری که دارد، توان خروجی 800 وات را ارائه می دهد ..
به زودی
پاور کامپیوتر گرین Green GP650A-UK Plus
به زودی
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر گرین GP650A-UK Plusپاور کامپیوتر گرین Green GP650A-UK Plus از بهترین و برترین کالاهای دیجیتال برای حرفه ای ها ساخته شده و در سیستم های گیمینگ کارایی بالایی دارد! این پاور از توان خروجی 650 وات بهره می برد و بازدهی مصرف انرژی عالی مطابق با گواهینامه 80PLUS گولد را به ارم..
به زودی
پاور کامپیوتر گرین Green GP550A-UK
به زودی
معرفی  منبع تغذیه کامپیوتر گرین GP550A-UKپاور یکی از قطعات مهم کامپیوتر است که وظیفه بهینه سازی برق شهری و توزیع آن بین قطعات کامپیوتر را بر عهده دارد. در واقع پاور قطعه حساسی است و هرگونه اختلال در عملکرد آن می تواند به آسیب جدی سخت افزار به کار رفته در کامپیوتر بینجامد. پس باید در خرید آن..
به زودی
پاور کامپیوتر گرین Green GP450A-ECO Rev3.1
به زودی
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر گرین GP450A-ECO Rev3.1از سری پاورهای کاربردی و توانمند برند گرین باید به مدل GP450A-ECO Rev3.1 اشاره کنیم که از توان خروجی 450 وات بهره می برد و برای کاربردهای خانگی، اداری و حتی گیمینگ می توان بر روی آن حساب باز کرد. این پاور علیرغم توانمندی قابل توجهی که دارد از قیمت ..
به زودی
پاور کامپیوتر کولر مستر Cooler Master Elite 400W-V3
به زودی
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر کولر مستر Elite 400W-V3منبع تغذیه یا پاور یکی از مهم ترین قطعات و لوازم جانبی کامپیوتر است که وظیفه دریافت برق شهری و توزیع آن به صورت بهینه شده بین سخت افزار سیستم را بر عهده دارد. بنابراین باید در هنگام راه اندازی سیستم، در انتخاب آن دقت داشته باشید تا قطعات کامپیوتر ..
به زودی
پاور کامپیوتر تسکو Tsco TP 570W
به زودی
معرفی پاور کامپیوتر تسکو TP 570Wپاور یا منبع تغذیه وظیفه تامین انرژی مورد نیاز قطعات کامپیوتر را بر عهده دارد؛ در اصل پاورها جریان متناوب شهری را به جریان مستقیم تبدیل کرده و به سایر سخت افزارها برق رسانی می کنند. پاور کامپیوتر تسکو Tsco TP 570W نوعی پاور غیر ماژولار و ساخته شرکت تسکو است. در طر..
به زودی
پاور کامپیوتر اوست Awest GT-AV400-BW 400W
به زودی
معرفی منبع تغذیه کامپیوتر اوست GT-AV400-BW 400Wیکی از مهم ترین اقداماتی که در هنگام اسمبل کردن سیستم باید انجام دهید، خرید پاور کامپیوتر با کیفیت یا همان منبع تغذیه است. پاور وظیفه دارد که جریان برق شهری را برای استفاده سخت افزار کامپیوتر بهینه سازی کرده و آن را بین قطعات توزیع کند. بنابراین کوچ..
به زودی
نمايش 1 تا 12 از 36 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات