منو
سبد خرید

هود آشپزخانه

معرفی هود آشپزخانه امرسان Pardyc Plusشرکت امرسان از جمله شرکت های با سابقه و معتبر در زمینه تولید لوازم آشپزخانه است که هودهای تولید آن به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. هود Pardyc Plus یکی از هودهای آشپزخانه با کیفیت این شرکت است که در واقع مدل ارتقا یافته هود پاردیک است...
4,280,000 تومان
معرفی هود آشپزخانه کن 2000هود کن مدل 2000 یکی از هودهای زیرکابینتی با دوام موجود در بازار است که در زیر کابینت های بالای اجاق گاز نصب می شود. این هود آشپزخانه جزء مدل های ساده اما کاربردی موجود در بازار است و به خوبی بخار و گازهای تولید شده ناشی از پخت و پز را به محیط بیرون آشپزخانه منتقل می کند..
3,000,000 تومان
هود امرسان سری اطلس مدل EHC AT
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه امرسان Atlasبا خرید هود آشپزخانه امرسان Atlas دیگر بوی مواد غذایی و بخارهای ناشی از آشپزی مزاحمتی برای شما و افراد خانواده تان ایجاد نخواهد کرد! این هود با عرض 90 سانتی متر عرضه شده و کارایی بالایی در آشپزخانه های با متراژ متوسط دارد. این هود در دسته هودهای شومینه ای و مورب جا..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Pardyc Plus
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Pardyc Plusشرکت کن از جمله شرکت های با سابقه و معتبر در زمینه تولید لوازم آشپزخانه است که هودهای تولید آن به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. هود Pardyc Plus یکی از هودهای آشپزخانه با کیفیت این شرکت است که در واقع مدل ارتقا یافته هود پاردیک است. این هود..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Pardyc
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Pardycهود آشپزخانه یکی از لوازم خانگی پر کاربرد است که برای خارج کردن بو و بخارهای ناشی از آشپزی از محیط آشپزخانه به کار می رود. اگر قصد خرید هود آشپزخانه دارید و در جستجوی محصولی کارآمد، زیبا و شیک هستید، هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Pardyc انتظارات شما را به خوبی برآورده..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Onyx
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Onyxاز جمله لوازم پرکاربرد آشپزخانه باید به هود اشاره کنیم که برای خارج کردن بو و بخارهای ناشی از آشپزی از محیط آشپزخانه کارایی دارد. اگر قصد خرید هود آشپزخانه و در جستجوی محصولی با کیفیت و کارآمد هستید، هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Onyx نیازهای شما را به خوبی برآورده خواه..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه شومینه ای کن مدل Atlas
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه کن Atlasبا خرید هود آشپزخانه کن Atlas دیگر بوی مواد غذایی و بخارهای ناشی از آشپزی مزاحمتی برای شما و افراد خانواده تان ایجاد نخواهد کرد! این هود با عرض 90 سانتی متر عرضه شده و کارایی بالایی در آشپزخانه های با متراژ متوسط دارد. این هود در دسته هودهای شومینه ای و مورب جای دارد و..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه شومینه ای امرسان مدل Pardyc
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه امرسان Pardycهود آشپزخانه یکی از لوازم خانگی پر کاربرد است که برای خارج کردن بو و بخارهای ناشی از آشپزی از محیط آشپزخانه به کار می رود. اگر قصد خرید هود آشپزخانه دارید و در جستجوی محصولی کارآمد، زیبا و شیک هستید، هود آشپزخانه شومینه ای امرسان مدل Pardyc انتظارات شما را به خوبی..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه شومینه ای امرسان مدل Onyx
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه امرسان Onyxاز جمله لوازم پرکاربرد آشپزخانه باید به هود اشاره کنیم که برای خارج کردن بو و بخارهای ناشی از آشپزی از محیط آشپزخانه کارایی دارد. اگر قصد خرید هود آشپزخانه و در جستجوی محصولی با کیفیت و کارآمد هستید، هود آشپزخانه شومینه ای امرسان مدل Onyx نیازهای شما را به خوبی برآو..

تماس با 73027-021

هود آشپزخانه زیر کابینتی 60 سانتی بیمکث مدل B4002U
ناموجود
معرفی هود آشپزخانه بیمکث B4002Uپخت و پز و آشپزی هم باعث تولید گرمای بیش از اندازه می شود و هم بوی مواد غذایی را در آشپزخانه و محل زندگی شما پخش می کند. به همین دلیل استفاده از هود آشپزخانه در هر خانه ای ضروری به نظر می رسد. هود آشپزخانه بیمکث B4002U از نوع زیر کابینتی است و در سایز 60 سانتی متر ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 10 از 10 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات