منو
سبد خرید

میز اداری

مشاغل اداری و شرکتی در حال افزایش است و به سمت این حرکت می کنند که در پشت نشسته و با کامپیوتر خود کار کنند. همین موضوع می تواند سلامت افراد را به خطر بیاندازد. یکی از جنبه های مهم مبلمان اداری نیز همین موضوع است. وجود انواع میز و صندلی اداری، گذشته از زیبایی بخشی به محیط، استفاده از میز اداری مزایای زیادی دارد.

شاید همیشه خرید صندلی اولویت داشته باشد، اما میز کارمندی و یا میز مدیریتی نیز جایگاه خود را دارد. تناسب میز کارمندی با صندلی و فردی که در کنار آن می نشینند بسیار مهم است و اجازه می دهد تا بازدهی افراد بیشتر شده و راحت تر بتوانند به امور رسیدگی کنند.

لازم نیست صرفا میز اداری بسیار گران قیمت باشد، صرفا از نظر رعایت استانداردها بتوان از آن بهره گرفت اولویت دارد. امروزه انواع میز اداری ساده وجود دارد که می توانید از آنها استفاده نمایید. این گونه میز اداری و کنفرانس شاید ویژگی های ساده ای داشته باشند اما از نظر رعایت استانداردها، کاملا قابل اطمینان هستند. تنها ممکن است کیفیت چوب آنها و یا طرح و نقش های کمتری داشته باشد. برای نمونه میز اداری ام دی اف که علاقمندان بسیاری داشته و می تواند زیبایی را به محیط کار شما ببخشد.

خرید میز اداری

اگر از علاقمندان به خرید میز اداری هستید، بایستی در نظر داشته باشید که امروزه تنوع میز اداری بسیار زیاد است. علاوه بر این، دیگر نیازی به جستجوی بسیار برای یافتن میز اداری مناسب ندارید، زیرا هم می توانید آن را با توجه به نوع دلخواه و نوع اتاق سفارش دهید و هم می توانید از میان تنوع بسیار موجود، یکی را به سادگی انتخاب کنید.

اما در هر صورت شما نیاز دارید تا مراکز بزرگ با تنوع بالا را انتخاب نمایید. برخی ممکن است برای خرید میز کارمندی، به جزییات توجه نکرده و تمام اولویت خود را برای انتخاب بهترین میز مدیریتی قرار دهند.

در این رابطه باید گفت که این کار نیز می توانید به زیبایی محیط کار ضربه وارد کند. اگر قرار باشد همه محیط اداری، از محصولات با کیفیت استفاده شود، بایستی در انتخاب محصول دقت لازم را به خرج دهید. بنابراین نباید فرقی میان میز کارشناسی و یا مدیریتی قائل شوید.

در این رابطه شرکت ایده برتر پارسیان تلاش دارد تا محصولات با کیفیت و متنوعی را از برندهای مطرح، به نمایش گذاشته و انتخاب را به مشتری واگذار کند. از ویژگی های این مجموعه، بهره مندی از متخصصان در این زمینه است که می توانند خواسته های شما را ارزیابی کرده و در انتخاب بهترین گزینه راهنمای شما باشند.

بنابراین اگر قصد خرید این محصولات را دارید و می خواهید بهترین ها را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب داشته باشید، مجموعه ایده برتر پارسیان همواره منتظر تماس و ارائه مشاوره های لازم به شماست.

میز کنفرانس 8 نفره لیبرا راما Rama Libera
ناموجود
شکل و مشخصات ظاهری میز کنفرانس لیبرا راماوجود اتاق کنفرانس یا جلسه برای هر شرکت و اداره یکی از ضروریات محسوب می شود و نوع مبلمان و تجهیزات به کار رفته در آن از اهمیت بالایی برخوردار است.میز کنفرانس لیبرا محصول شرکت ایرانی راما چوب، یکی از میزهای با کیفیت جهت استفاده در اتاق های گفتگو و کنفرا..

تماس با 73027-021

میز کانتر اداری لوتوس راما Rama Lotus
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری میز کانتری لوتوس رامامیز کانتر لوتوس محصول شرکت ایرانی راما چوب یکی از کانترهای شیک و باکیفیت موجود در بازار است که برای استفاده در لابی ادارات، شرکت ها، مجتمع های مسکونی، دفاتر پستی و تمام مکان هایی که با مراجعین سر و کار دارند، کاملاً مناسب می باشد. این میز کانتر دارای ابع..

تماس با 73027-021

میز کانتر اداری ارگوت راما Rama Ergout
ناموجود
کیفیت و مشخصات ظاهری میز کانتری ارگوت رامااگر به دنبال یک میز کانتر مدرن و زیبا برای استفاده در لابی اداره یا شرکت خود هستید، می توانید از میز کانتر اداری ارگوت راما Rama Ergout استفاده نمایید. این میز اداری دارای ابعاد 80 سانتی متر عرض، 120 سانتی متر ارتفاع و 200 سانتی متر طول است و می توان از ..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی یونیک راما Rama Unik
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی یونیک برند رامامشخصه بارز طراحی میز مدیریتی یونیک راما Rama Unik، سطح مجزا و نیم دایره ایِ آن است که ظاهری متفاوت و مدرن به این میز بخشیده است. این طراحی به گونه ای است که وجود میز یونیک در اتاق شما، بدون شک نگاه ها را به سمت خود جلب می کند.میز مدیریت راما همراه..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی ونیز راما Rama
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی ونیز برند رامامیز اداری ال دار ونیز که در ابعاد 170 سانتی متر عرض، 79 سانتی متر ارتفاع و 180 سانتی متر طول عرضه می شود، مناسب برای استفاده در دفاتر لوکس و اتاق های مدیران ارشد و مدیران میانی است. در طراحی و کیفیت میز مدیریتی ونیز برند راما از چرم و MDF استفاده شده که وج..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی لیتون راما Rama
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی لیتون برند رامامیز مدیریتی لیتون راما Rama در ابعاد 160 سانتی متر عرض، 75 سانتی متر ارتفاع و 210 سانتی متر طول و همانند اکثر میزهای مدیریتی، به شکل ال به بازار عرضه شده است. همچنین جنس میز مدیریت لیتون برند راما تماما از MDF است و طراحی ظاهری نسبتا ساده اما مدرنی دارد، ..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی لیبرا راما Rama Libera
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی لیبرا برند راماابعاد میز مدیریتی ال دار لیبرا محصول راما 75*190*200 سانتی متر و وزن آن 80 کیلوگرم است. این میز اداری از آلومینیوم و MDF ساخته شده و از روکش ملامینه در طراحی آن استفاده شده است. همچنین جنس پایه های آن از آلومینیوم دایکاست است. از جمله ویژگی های آن می توان..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی سلنا راما Rama Selena
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی سلنا برند رامامیز مدیریتی سلنا راما Rama Selena از مواد اولیۀ چوب و چرم ساخته شده و ظاهری شکیل و کلاسیک دارد. شاید بتوان ویژگی بارز ظاهری آن را در طراحی قسمت جلویی میز دانست. به گونه ای است که با استفاده از چرم و برش های ام دی اف طبقه طبقه ظاهری بسیار شیک و جذاب به اتاق..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی سراسوس راما Rama Serasos
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی سراسوس برند رامامیز ادرای سراسوس با ابعاد 160 سانتی متر عرض، 75 سانتی متر ارتفاع و 200 سانتی متر طول، میزی مناسب جهت استفاده مدیران ارشد و دیگر مدیران است. برش های افقی و اریب از جنس MDF که در بدنه بیرونی میز مدیریتی ال دار سراسوس راما به کار رفته، سبب شده تا این میز اد..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی تمیس راما Rama
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی تمیس برند رامامیز مدیریتی تمیس راما Rama از ظاهری شیک و به روز بهره می برد و مناسب برای اتاق مدیران ارشد و میانی و شرکت هایی است که فضای مدرن اتاق مدیریت در آنها از اهمیت ویژه ای برخوردار است.میز مدیریتی راما مدل تمیس، از جنس آلومینیوم و MDF است و در ابعاد 160 سانتی..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی بارانیک راما Rama Baranik
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی بارانیک برند رامامیز بارانیک راما با ال ثابت و سایدی کوتاه تر از سطح صفحۀ میز طراحی شده است. این نوع طراحی خاص سبب شده تا استفاده از این میز اداری، تنوع بصری جالبی به فضای اتاق ببخشد. میز مدیریتی ال دار بارانیک با ابعاد 180 سانتی متر عرض، 75 سانتی متر ارتفاع و 200 سانتی..

تماس با 73027-021

میز مدیریتی ارگوت راما Rama ergout
ناموجود
طراحی و کیفیت میز مدیریتی ارگوت برند رامامیز مدیریتی ارگوت راما Rama ergout از جمله میزهای مرغوب موجود در بازار به شمار می رود که می تواند در اتاق های مدیران و یا اتاق های اداری مورد استفاده قرار گیرد.مواد به کار برده شده در ساخت میز مدیریتی ال دار ارگوت راما Rama ergout ترکیبی از چوب و فلز ..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 35 (3 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات