ماشین حساب | ماشین حساب کاسی - ماشین حساب کاسی Casi MD-292

ماشین حساب کاسی Casi MD-292
ماشین حساب کاسی Casi MD-292
ماشین حساب کاسی Casi MD-292
ماشین حساب کاسی Casi MD-292

ماشین حساب کاسی Casi MD-292

کد کالا : 701120110796 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : casi

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب کاسی MD-292 تعداد ارقام: 14 رقم منبع تغذیه: باتری حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-292 بسیاری از کارکنان محیط های اداری، شرکت ها، سازمان ها، محیط های فروشگاهی و مغازه...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای محاسبات روزمره
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

ماشین حساب کاسی MD-292

تعداد ارقام: 14 رقم
منبع تغذیه: باتری
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-292

بسیاری از کارکنان محیط های اداری، شرکت ها، سازمان ها، محیط های فروشگاهی و مغازه ها در فعالیت های روزمره خود به ماشین حساب نیاز پیدا می کنند. ماشین حساب کاسی Casi MD-292 برای چنین محیط هایی بسیار مناسب بوده و تمام توقعات شما از یک ماشین حساب ساده اما با کیفیت را برآورده می سازد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-292

شاید بتوان مهم ترین مشخصه ماشین حساب کاسی MD-292 را مجهز بودن آن به دو صفحه نمایش دانست. نمایشگر دوم این دستگاه برای نمایش ارقام و محاسبات در حال انجام به مشتری مورد کاربرد دارد. باید به این نکته اشاره کنیم که هر دو صفحه نمایش این ماشین حساب قابلیت نمایش 14 رقم را دارند و نمایش ارقام بر روی آنها به صورت هم زمان انجام می شود.

ماشین حساب کاسی اداری MD-292 از قابلیت کنترل و تصحیح محاسبات نیز برخوردار است و به شما این امکان را می دهد تا 112 مرحله محاسبات انجام شده را مشاهده و در صورت نیاز آنها را تصحیح کنید. از این جهت این ماشین حساب برای انجام محاسبات پایه ای در تعداد بالا گزینه بسیار مناسبی است.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسی MD-292

ماشين حساب کاسی Casi MD-292

منبع تغذیه ماشین حساب کاسی MD-292 باتری می باشد. ضمن اینکه این ماشین حساب قادر است تا در هنگام ضعیف شدن یا اتمام باتری، انرژی مورد نیاز خود را از نور محیط تأمین نماید. همچنین اگر برای مدتی از ماشین حساب MD-292 استفاده نکنید، دستگاه به صورت اتوماتیک خاموش می شود و به این صورت در مصرف باتری صرفه جویی می شود.

ماشين حساب کاسی Casi MD-292

ماشین حساب کاسی Casi MD-292 در ابعاد 235*160 میلی متر و وزن 310 گرم ارائه شده و یک ماشین حساب 14 رقمی رومیزی به حساب می آید. بنابراین اگر قصد خرید ماشین حساب فروشگاهی دارید و به دنبال یک ماشین حساب رومیزی و جمع و جور هستید، این دستگاه به کارتان خواهد آمد.

ماشين حساب کاسی Casi MD-292

از جمله امکانات ماشین حساب رومیزی کاسی MD-292 می توان به قابلیت انجام محاسبات پایه ای، محاسبه جذر و درصد و تعریف فرمول های ساده ریاضی با آن اشاره کرد که برای مصارف روزمره در محیط های اداری و فروشگاهی قابل قبول به نظر می رسد.

نکته دیگری که باید به آن اشاره کنیم، کلیدهای پلاستیکی و مقاوم ماشین حساب فروشگاهی Casi MD-292 است که از دوام بالایی برخوردارند و به مرور زمان از کیفیت ساخت آنها کاسته نمی شود.

ماشين حساب کاسی Casi MD-292

شما می توانید از طریق مراجعه به سایت شرکت ایده برتر پارسیان یا تماس با شماره 73027-021 اطلاعات لازم در رابطه با قیمت ماشین حساب کاسی MD-292 و نحوه خرید آن را کسب نمایید. همچنین می توانید نظرات و تجربیات خود در رابطه با استفاده از این محصول را از طریق ثبت در قسمت «نظرات» با دیگر کاربران به اشتراک بگذارید.

ماشين حساب کاسی Casi MD-292

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد، دو جهته
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی