ماشین حساب | ماشین حساب کاسیو - ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus

ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus
ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus
ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus

ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus کد کالا : 702050000736 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : Casio

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plus تعداد ارقام: 12 رقم منبع تغذیه: باتری و نور حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plus ماشین حساب یکی از وسایل ضروری در اکثر منازل، محیط های اداری و محیط های...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای منازل، محیط های اداری و محیط های فروشگاهی
قیمت برای شما: ۲,۰۴۰,۰۰۰ ریال

ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plus

تعداد ارقام: 12 رقم
منبع تغذیه: باتری و نور
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plus

ماشین حساب یکی از وسایل ضروری در اکثر منازل، محیط های اداری و محیط های فروشگاهی به حساب می آید و به انجام سریع تر کارهای روزمره شما کمک می کند. اگر به محاسبات پیچیده ریاضی و محاسبات سنگین حسابداری نیازی ندارید، ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus را به شما توصیه می کنیم.

این ماشین حساب کاسیو یکی از ماشین حساب های مقرون به صرفه تولید شرکت کاسیو است که در ابعاد 159*151*28.5 میلی متر و وزن 182 گرم عرضه شده و یکی از انواع ماشین حساب رومیزی به شمار می آید.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plus

ماشین حساب ساده کاسیو Casio WJ-120D Plus به صفحه نمایش بزرگ و 12 رقمی مجهز است که امکان نمایش ارقام با استفاده از جدا کننده با 4 فرمت مختلف و نمایش اعداد اعشاری بر روی آن وجود دارد. لازم به ذکر است که این ماشین حساب دارای دکمه DISP بوده و به شما اجازه می دهد تا فرمت جدا کردن ارقام را تغییر و متناسب با نیاز خود آن را تنظیم نمایید.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو WJ-120D Plus

یکی از ویژگی های کاربردی این ماشین حساب 12 رقمی کاسیو Casio امکان مشاهده و تصحیح محاسبات قبلی انجام شده تا 300 مرحله می باشد. با استفاده از این ویژگی در صورت مرتکب شدن اشتباه در وارد کردن ارقام، نیازی به دوباره انجام دادن محاسبات نخواهید بود و می توانید اشتباه خود را به صورت اتوماتیک تصحیح کنید. در این حالت در صورت وارد کردن ارقامی متفاوت با ارقام ذخیره شده در حافظه، ماشین حساب با صدای بوق هشدار شما را از این موضوع مطلع می کند.

ماشين حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus

در حالت کلی ماشین حساب فروشگاهی مدل WJ-120D Plus Casio امکاناتی مانند انجام محاسبات پایه ای ریاضی، محاسبه درصد و گرفتن جذر اعداد را در اختیار شما می گذارد و به خوبی توقعات شما را در فعالیت های روزمره در منزل یا محل کار برآورده می سازد.

دکمه های ماشین حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus با اندازه ای بزرگ و به صورت فاصله دار از یکدیگر طراحی شده اند و در هنگام کار با آنها کمتر مرتکب اشتباه در وارد کردن ارقام می شوید.

ماشين حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus

ویژگی دیگر این ماشین حساب رومیزی کاسیو Casio امکان تأمین انرژی آن هم از باتری و هم از نور محیط است. این ویژگی به مصرف بسیار کم باتری منجر می شود و برای ماه ها نیازی به تعویض باتری پیدا نخواهید کرد.

شما می توانید برای خرید ماشین حساب و دریافت قیمت ماشین حساب کاسیو رومیزی مدل Casio WJ-120D Plus با شماره 73027-021 تماس بگیرید. همچنین با مراجعه به سایت ایده برتر می توانید سؤالات خود در رابطه با این محصول را در قسمت «نظرات» مطرح کنید تا کارشناسان ما در اسرع وقت به آن ها پاسخ دهند.

ماشين حساب کاسیو Casio WJ-120D Plus

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
پایه :دارد
كلیدهای 0,00 :دارد
منبع تغذیه :باتری و نور محیط
امكان تفكیك ارقام :دارد
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :ندارد
تعداد ارقام :12 رقم
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی