ماشین حساب | ماشین حساب کاسیو - ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW

ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW
ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW
ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW

ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW کد کالا : 701120110832 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : Casio

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب کاسیو SX300PW تعداد ارقام:  8 رقم منبع تغذیه: باتری و نور حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو SX300PW شاید برایتان پیش آمده که در فعالیت های روزمره خود به انجام...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای انجام محاسبات روزمره
قیمت برای شما: ۷۰۰,۰۰۰ ریال

ماشین حساب کاسیو SX300PW

تعداد ارقام:  8 رقم
منبع تغذیه: باتری و نور
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو SX300PW

شاید برایتان پیش آمده که در فعالیت های روزمره خود به انجام محاسبات فوری نیاز پیدا کرده و به دلیل دردسترس نبودن ماشین حساب در آن لحظه با مشکلات زیادی مواجه شده باشید. در چنین شرایطی یک ماشین حساب قابل حمل می تواند به کمک شما بیاید. ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW یکی از همین ماشین حساب های سبک و جیبی است که با توجه به قیمت بسیار مناسب خود، امکانات قابل قبولی در اختیار شما می گذارد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو SX300PW

صفحه نمایش ماشین حساب ساده کاسیو SX300PW قابلیت نمایش 8 رقم را دارد و اعداد را در اندازه ای بزرگ به نمایش در می آورد. این نمایشگر قادر به نمایش اعداد اعشاری و ارقام تفکیک شده به صورت سه تایی می باشد و به خوبی کار شما را در انجام محاسبات روزمره به پیش خواهد برد!

یکی از ویژگی های کاربردی ماشین حساب جیبی کاسیو SX300PW امکان تامین انرژی آن هم از باتری و هم از نور محیط است که باعث دوام بالای شارژ باتری آن می شود. به این صورت که ماشین حساب در محیط های روشن از نور محیط تغذیه می کند و باتری تنها در مواقع ضروری و در مکان هایی که نور کافی ندارند، مورد استفاده قرار می گیرد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب ساده کاسیو SX300PW

 

مورد قابل ذکر دیگر در رابطه با ماشین حساب کاسیو مدل SX300PW دکمه های برآمده و روان آن هستند که به شما در دقیق تر وارد کردن ارقام کمک زیادی می کنند. این دکمه ها از کیفیت ساخت بسیار مطلوبی بهره می برند و به مرور زمان و با استفاده زیاد از آنها از کیفیت عملکردشان کاسته نمی شود.

ماشين حساب کاسیو Casio SX300PW

ماشین حساب کاسیو Casio SX300PW امکاناتی مانند انجام محاسبات معمولی از طریق چهار عمل اصلی، محاسبه درصد و جذر گرفتن از اعداد را در اختیار شما می گذارد. همچنین این ماشین حساب جیبی کاسیو به چهار دکمه حافظه (M+، M-، MR و MC) مجهز است. این دکمه ها به شما اجازه می دهند تا اعداد و نتایج محاسبات انجام شده را در حافظه دستگاه ذخیره کرده و از آنها در محاسبات بعدی خود استفاده کنید. استفاده از دکمه های حافظه باعث سریع تر انجام شدن محاسبات شما می شود.

ماشين حساب کاسیو Casio SX300PW

محصولات شرکت کاسیو همواره از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار بوده اند و دوام و طول عمر آنها به گونه ای بوده که برای سال ها می توان از آنها استفاده کرد. ماشین حساب ساده کاسیو مدل  SX300PWنیز از این قاعده مستثنی نیست و به خوبی پاسخگوی نیازهای شما برای مدتی طولانی خواهد بود. به طوری که در مقابل آسیب هایی مانند ضربه، سقوط از ارتفاع کم، خراشیدگی یا وارد آمدن فشار به آسانی آسیب نخواهد دید.

شما می توانید برای دریافت قیمت ماشین حساب کاسیو و همچنین نحوه خرید ماشین حساب با شماره 73027-021 تماس بگیرید و یا به سایت ایده برتر مراجعه فرمایید.

ماشين حساب کاسیو Casio SX300PW

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
كلیدهای 0,00 :ندارد
منبع تغذیه :نور و باتری
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :ندارد
تعداد ارقام :8 رقم
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی