ماشین حساب | ماشین حساب کاسیو - ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC
ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC
ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC
ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC
ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC کد کالا : 702050000734 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : Casio

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب کاسیو MS-20NC تعداد ارقام: 12 رقم منبع تغذیه: نور و باتری حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو MS-20NC ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که تمام...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای انجام محاسبات روزانه
قیمت برای شما: ۱,۱۵۰,۰۰۰ ریال

ماشین حساب کاسیو MS-20NC

تعداد ارقام: 12 رقم
منبع تغذیه: نور و باتری
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو MS-20NC

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC یکی از انواع ماشین حساب رومیزی است که تمام انتظارات شما در رابطه با یک ماشین حساب ساده و معمولی را برآورده می سازد. اگر به انجام محاسبات پیچیده مهندسی و حسابداری احتیاج ندارید، این ماشین حساب گزینه ایده آلی برای شما است. چرا که از قابلیت هایی مانند انجام محاسبات پایه ای ریاضی، جذرگیری از اعداد، محاسبه درصد و ذخیره سازی ارقام بهره می برد و در استفاده های روزمره عملکردی عالی از خود نشان می دهد.

قابلیت و کارایی ماشین حساب کاسیو MS-20NC

ماشین حساب ساده کاسیو مدل Casio MS-20NC به دکمه دو صفر نیز مجهز است که باعث سریع تر انجام شدن محاسبات و وارد کردن ارقام می شود. ضمن اینکه این ماشین حساب 12 رقمی کاسیو Casio دارای دکمه TAX+ و TAX- می باشد و امکان تعریف ارزش افزوده و اضافه یا کم کردن آن به ارقام را به شما می دهد. نکته قابل توجه در رابطه با ماشین حساب ساده کوچک کاسیو MS-20NC ارائه آن در رنگ های جذاب و متنوع است که باعث شده تا استفاده از آن جلوه ای شاداب به منزل یا محل کار شما ببخشد.

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC

انرژی مورد نیاز ماشین حساب کاسیو مدل MS-20NC هم از باتری قلمی و هم از نور محیط تأمین می شود. این ویژگی باعث افزایش طول عمر باتری شده و شما را از تعویض گاه و بیگاه آن بی نیاز می کند. صفحه نمایش بزرگ و شفاف، یکی دیگر از ویژگی های ماشین حساب رومیزی کاسیو Casio MS-20NC است. بر روی این صفحه نمایش قابلیت نمایش حداکثر 12 کاراکتر وجود دارد و شما می توانید از آن در شرایط مختلف از لحاظ نور محیط به آسانی استفاده کنید.

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC

کلیدهای ماشین حساب ساده کوچک کاسیو MS-20NC از عملکردی نرم و روان برخوردارند و به مرور زمان از کیفیت ساخت آنها کاسته نمی شود. این کیفیت ساخت مطلوب یکی از ویژگی های مهم این ماشین حساب است که باعث می شود در صورت استفاده صحیح بتوانید از آن برای سال ها به منظور انجام محاسبات روزمره خود بهره ببرید.

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC

شما می توانید با مراجعه به سایت شرکت ایده برتر پارسیان یا تماس با کارشناسان شرکت ایده برتر به شماره 73027-021 اطلاعات لازم در رابطه با قیمت ماشین حساب رومیزی کاسیو Casio و نحوه خرید ماشین حساب ساده کاسیو مدل MS-20NC را کسب نمایید.

ماشین حساب کاسیو Casio MS-20NC

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی