قیمت، خرید و مشخصات فنی ماشین حساب پارس حساب PX-4600 Plus II | ایده برتر پارسیان

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II کد کالا : 701120110890 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : Pars Hesab

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب پارس حساب PX-4600 Plus تعداد ارقام: دارای صفحه نمایش با قابلیت نمایش توابع به شکل نوشتاری منبع تغذیه: باتری  حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی پارس حساب PX-4600 Plus II...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای انجام محاسبات علمی و مهندسی
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

ماشین حساب پارس حساب PX-4600 Plus

تعداد ارقام: دارای صفحه نمایش با قابلیت نمایش توابع به شکل نوشتاری
منبع تغذیه: باتری 
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی پارس حساب PX-4600 Plus II

ماشین حساب PX-4600 Plus II یکی از محصولات شرکت ایرانی پارس حساب می باشد که برای انجام محاسبات عملی و مهندسی طراحی و روانه بازار شده است. این ماشین حساب دارای صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش توابع به همان شکل نوشتاری است و در یادگیری مطالب درسی کمک زیادی به دانش آموزان و دانشجویان رشته های فنی و مهندسی و علوم پایه می کند. پس اگر قصد خرید ماشین حساب برای محاسبات علمی و مهندسی را دارید، ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II را مد نظر داشته باشید!

قابلیت و کارایی ماشین حساب مهندسی پارس حساب PX-4600 Plus II

  • خوش ساخت و با دوام، طول عمر بالا

به طور کلی کیفیت ساخت یکی از معیارهای مهم در انتخاب ماشین حساب است و اگر ماشین حساب مورد استفاده شما از مرغوبیت کافی برخوردار نباشد، ممکن است پس از مدت کوتاهی استفاده ناچار به جایگزین کردن آن شوید. بدنه و دکمه های ماشین حساب پارس حساب PX-4600 Plus II از پلاستیک مرغوب ساخته شده اند و به همین دلیل خیالتان بابت دوام و طول عمر بالای ماشین حساب راحت خواهد بود. حوادثی مانند فشار بیش از حد، وارد آمدن ناگهانی ضربه، خراشیدگی یا رها شدن از دست و برخورد با زمین به آسانی به ماشین حساب جیبی پارس حساب PX-4600 Plus II صدمه نمی زنند و از این رو به آسانی می توانید از آن در مکان ها و موقعیت های مختلف استفاده کنید.

خوش ساخت و با دوام، طول عمر بالا

ماشین حساب پارس حساب مدل PX-4600 Plus II دارای جلد پلاستیکی نیز هست که از دستگاه در برابر گرد و غبار، نفوذ مایعات و دیگر آسیب های محیطی محافظت می کند.

  • صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش توابع به شکل نوشتاری

یکی از مهم ترین مشخصات ماشین حساب مهندسی پارس حساب PX-4600 Plus II صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت آن است که توابع را به همان صورتی که در کتاب های درسی یادداشت می کنید، به شما نشان می دهد. بنابراین شما می توانید از این ماشین حساب مهندسی ایرانی به عنوان یک جزوه استفاده کرده و مسائل ریاضی خود را با آن حل کنید!

صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش توابع به شکل نوشتاری

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II

  • قابلیت انجام انواع محاسبات مهندسی و علمی

ماشین حساب مهندسی پارس حساب PX-4600 Plus II امکانات متعددی برای انجام محاسبات علمی در اختیار شما می گذارد و می توان گفت که هر آنچه را که در انجام محاسبات پیچیده و مهندسی به آنها نیاز دارید، برایتان فراهم می آورد.

از جمله امکانات ماشین حساب علمی پارس حساب PX-4600 Plus II می توان به انجام محاسبات کسری، مثلثاتی، جبری و آماری، محاسبه انتگرال، حل معادلات و به دست آوردن ریشه های دوم و سوم معادله، محاسبه فاکتوریل، کار با اعداد نمایی و محاسبه لگاریتم و ln، جذرگیری و محاسبه ریشه سوم اعداد، انجام محاسبات دسیمال، باینری، هگزادسیمال و اوکتال و استفاده از توابع معکوس و هایپربولیک اشاره کرد.

قابلیت انجام انواع محاسبات مهندسی و علمی

همچنین با استفاده از ماشین حساب پارس حساب PX-4600 Plus II قادر به استفاده از اعداد ثابت مانند عدد پی، کار با اعداد تصادفی، تبدیل واحدهای متریک، انجام محاسبات ماتریسی و برداری، جایگشت و ترکیبیات، ایجاد جدول از ریشه های توابع، تبدیل محورهای مختصات، کار با اعداد مختلط، محاسبه درجه، دقیقه و ثانیه و بسیاری قابلیت های دیگر خواهید بود.

جمع بندی

همان طور که مشاهده می کنید، ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II از قابلیت های متعددی برخوردار است و امکانات زیادی برای انجام محاسبات مهندسی و علمی را در اختیار شما می گذارد. این ماشین حساب با صفحه نمایش بزرگ و با کیفیت خود، توابع و معادلات را به شکل نوشتاری آنها به شما نمایش می دهد و به یادگیری مطالب درسی توسط شما کمک زیادی می کند.

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II

چنانچه قصد خرید ماشین حساب پارس حساب PX-4600 Plus II را دارید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید تا کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان اطلاعات لازم در رابطه با قیمت ماشین حساب و نحوه خرید آن را به شما ارائه دهند. همچنین با مراجعه به سایت شرکت ایده برتر می توانید اطلاعات کامل در رابطه با انواع ماشین حساب مهندسی موجود در بازار را دریافت کرده و نسبت به خرید اینترنتی ماشین حساب مورد نظر خود اقدام نمایید.

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PX-4600 Plus II

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
پایه :ندارد
قابلیت تعیین ارقام اعشاری :ندارد
كلیدهای 0,00 :ندارد
منبع تغذیه :باتری
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :دارد
تعداد ارقام :دارای صفحه نمایش با قابلیت نمایش توابع به شکل نوشتاری
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی