قیمت، خرید و مشخصات فنی ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP | ایده برتر پارسیان

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP
ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP کد کالا : 701120110889 | وضعیت انبار : ناموجود | سازنده : Pars Hesab

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
ماشین حساب پارس حساب PR-8420LP تعداد ارقام: 14 رقم منبع تغذیه: برق شهری حافظه: دارد قابلیت و کارایی ماشین حساب چاپی پارس حساب PR-8420LP ماشین حساب های پرینتردار کمک زیادی به شما در حین انجام...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای انجام محاسبات مالی و حسابداری
قیمت برای شما: تماس با 73027-021

ماشین حساب پارس حساب PR-8420LP

تعداد ارقام: 14 رقم
منبع تغذیه: برق شهری
حافظه: دارد

قابلیت و کارایی ماشین حساب چاپی پارس حساب PR-8420LP

ماشین حساب های پرینتردار کمک زیادی به شما در حین انجام محاسبات مالی و حسابداری می کنند و به شما اجازه می دهند تا پس از اتمام محاسبات، از نتایج آنها پرینت تهیه کرده و از آنها در اسناد مالی خود استفاده کنید. با استفاده از این نوع ماشین حساب ها دیگر نگران خطاهای انسانی در یادداشت اعداد و ارقام بر روی کاغذ نخواهید بود. ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP محصول شرکت ایرانی پارس حساب است که به پرینتر مجهز بوده و کمک زیادی به شما در انجام محاسبات مالی و فروشگاهی می کند.

قابلیت و کارایی ماشین حساب چاپی پارس حساب PR-8420LP

  • چاپ سریع نتایج محاسبات انجام شده در دو رنگ

شرکت پارس حساب از پرینتر ساخت اپسون در ماشین حساب حسابداری پارس حساب PR-8420LP استفاده کرده است. این پرینتر دارای سرعت چاپ 4.3 خط در ثانیه می باشد که برای یک ماشین حساب رومیزی کاملاً مناسب به نظر می رسد. همچنین پرینتر به کار رفته در ماشین حساب چاپگر دار پارس حساب PR-8420LP قادر به چاپ نتایج مثبت با رنگ مشکی و چاپ نتایج منفی با رنگ قرمز می باشد. این ویژگی باعث راحت تر و سریع تر انجام شدن تحلیل محاسبات شما می شود.

چاپ سریع نتایج محاسبات انجام شده در دو رنگ

در قسمت بالایی بدنه ماشین حساب با چاپگر پارس حساب PR-8420LP محل قرارگیری رول کاغذ پرینتر تعبیه شده که دسترسی به آن جهت تعویض به آسانی انجام می گیرد. لازم به ذکر است که در این ماشین حساب رول های کاغذ با عرض حداکثر 58 میلی متر قابل استفاده می باشد.

  • مناسب برای انجام محاسبات سنگین

اگر به انجام محاسبات سنگین و کار با اعداد بزرگ در کسب و کار خود نیاز دارید، ماشین حساب فروشگاهی پارس حساب PR-8420LP انتخاب مناسبی برای شما خواهد بود. این ماشین حساب چاپی دارای صفحه نمایشی بزرگ با قابلیت نمایش حداکثر 14 رقم می باشد و تمام نیازهای شما در انجام محاسبات فروشگاهی، مالی و حسابداری را برطرف می کند.

مناسب برای انجام محاسبات سنگین

از جمله امکانات ماشین حساب ساده پارس حساب PR-8420LP می توان به انجام محاسبات ریاضی از طریق چهار عمل اصلی، محاسبه درصد و مجهز بودن به دکمه های دو صفر و سه صفر اشاره کرد. همچنین این ماشین حساب دارای دکمه GT نیز هست که برای نمایش حاصل جمع نتایج تمام محاسبات انجام شده بر روی نمایشگر کاربرد دارد.

  • قابلیت بازبینی محاسبات قبلی و تصحیح خطاهای احتمالی

ماشین حساب ساده حسابداری پارس حساب PR-8420LP امکان بازبینی محاسبات قبلی انجام شده تا 140 مرحله را به صورت دستی به شما می دهد. همچنین شما می توانید با استفاده از دکمه CORRECT خطاهای احتمالی در وارد کردن ارقام در محاسبه های انجام شده را تصحیح نمایید. این ویژگی از تکرار انجام محاسبات در صورت بروز خطا جلوگیری می کند و باعث سریع تر پیش رفتن کارهای شما می شود.

قابلیت بازبینی محاسبات قبلی و تصحیح خطاهای احتمالی

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP

  • قیمت خرید و فروش اجناستان را با احتساب مالیات محاسبه کنید

بر روی صفحه کلید ماشین حساب چاپگر دار پارس حساب PR-8420LP چهار دکمه M مربوط به کار با حافظه دستگاه تعبیه شده است. از طریق این دکمه ها می توانید اعداد و ارقام دلخواهتان را در حافظه ذخیره کرده و از آنها در محاسبات بعدی تان بهره ببرید. بالای این دکمه ها یک سوئیچ کوچک بر روی بدنه ماشین حساب تعبیه شده که به شما اجازه می دهد تا کاربرد دکمه های M را تغییر دهید. در صورت استفاده از این سوئیچ می توانید از دکمه های مربوط به محاسبات مالیاتی مانند TAX+ و TAX- بهره مند شوید. این دکمه ها به شما اجازه می دهند تا مقداری را تحت عنوان مالیات در دستگاه ذخیره کرده و قیمت خرید و فروش اجناس و سود خود را با احتساب مالیات محاسبه نمایید.

قیمت خرید و فروش اجناستان را با احتساب مالیات محاسبه کنید

  • بدنه ای مستحکم و با دوام، دکمه هایی بزرگ و روان

علاوه بر ویژگی ها و قابلیت های فنی، ماشین حساب فروشگاهی پارس حساب PR-8420LP از لحاظ کیفیت ساخت نیز در وضعیت مطلوبی قرار دارد و از بدنه ای مستحکم و مقاوم در برابر آسیب های احتمالی بهره می برد. همچنین دکمه های ای ماشین حساب فروشگاهی از کیفیت ساخت مطلوبی برخوردار بوده و طول عمر بالایی دارند.

بدنه ای مستحکم و با دوام، دکمه هایی بزرگ و روان

نکته قابل ذکر دیگر در رابطه با ماشین حساب رومیزی پارس حساب PR-8420LP ابعاد بزرگ دکمه ها و فاصله بسیار مناسب آنها از یکدیگر است. این نوع طراحی سبب می شود تا در هنگام وارد کردن ارقام و انجام محاسبات سریع کمتر دچار اشتباه شوید.

جمع بندی

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP برای آن دسته از کاربرانی که به انجام محاسبات سنگین در کسب و کار خود نیاز دارند، طراحی شده و با مجهز بودن به پرینتر امکان چاپ نتایج محاسبات را به شما می دهد. با استفاده از ماشین حساب پارس حساب PR-8420LP دیگر نگران خطاهای احتمالی در یادداشت نتایج محاسبات مالی و فروشگاهی خود نباشید.

شما می توانید برای دریافت قیمت ماشین حساب و کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه خرید ماشین حساب چاپگردار پارس حساب PR-8420LP با شماره 73027-021 تماس بگیرید و یا به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه نمایید. همچنین اگر قبلاً سابقه استفاده از این ماشین حساب را دارید، با ثبت نظرات خود درباره آن در بخش کامنت های سایت ایده برتر، می توانید به کاربران دیگر در انتخاب ماشین حساب رومیزی مورد نظرشان کمک کنید.

ماشین حساب پارس حساب Pars Hesab PR-8420LP

مشخصات کالا:
صفحه نمایشگر :دارد
حافظه :دارد
پایه :دارد
قابلیت تعیین ارقام اعشاری :دارد
كلیدهای 0,00 :دارد
منبع تغذیه :برق شهری
كلیدهای MU ، IC ، K ، ∑ ، -/+ ، ، √ (جذر) ، % و → :دارد
امکان تفکیک سه رقمی :دارد
محاسبات جبر منطقی :ندارد
تعداد ارقام :14 رقم
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی