منو
سبد خرید

لیبل گیت فروشگاهی - لیبل امنیتی

امنیت در فروشگاه های امروزی اولویت زیادی پیدا کرده است. بر همین اساس، تقریبا همه آنها از انواع لیبل گیت استفاده می کنند تا در مقابل سرقت اجناس بکار بگیرند.

معرفی لیبل گیت فروشگاهی

این لیبل ها که از مهمترین و پرکاربردترین تجهیزات فروشگاهی محسوب می شوند، بر روی اجناس قرار گرفته و به هنگام خروج از گیت ورودی، آژیر مخصوصی به صدا در می آید. در این حالت مدیریت و بخش امنیتی متوجه خروج غیر مجاز کالا خواهد شد. قیمت لیبل فروشگاهی بسته به نوع فناوری ای که در آن بکاررفته است می تواند متفاوت باشد. برخی از آنها مناسب کتابخانه ها و فروشگاه هایی است که کالاهای زیادی در اندازه های مختلفی دارند و خرید لیبل فروشگاهی به آنها اجازه می دهد تا از سرقت جلوگیری شود.

در موارد دیگر نیز، بسته به نوع فروشگاه خود، بهترین لیبل فروشگاهی را انتخاب نمایید. تفاوت این گیت ها و لیبل ها علاوه بر ظاهر، در فرکانس کاری آنهاست که برخی می توانند محدوده وسیعتری را پوشش دهند. بنابراین مهم است که از کدام نوع برای فروشگاه استفاده می کنید.

لزوم استفاده از لیبل گیت فروشگاهی

خوشبختانه فناوری به کمک افراد آمده تا زندگی را برای ما آسان تر کند. شاید برخی امنیت را صرفا استفاده از دوربین های مدار بسته بدانند اما باید گفت که این دو با هم قابل مقایسه نیستند. خرید لیبل گیت فروشگاهی به شما اجازه می دهد تا در لحظه واکنش نشان دهید، این در حالی است که دوربین مدار بسته صرفا قادر به ضبط محیط است و نمی توانید بصورت لحظه ای آن را بررسی کرده و واکنش مناسب نشان دهید.

بنابراین می توان گفت که استفاده از لیبل گیت فروشگاهی، اهمیت برابری با دوربین مدار بسته در جهت ایمن سازی فروشگاه شما دارد.

خرید لیبل گیت فروشگاهی

لازم به ذکر است که تنوع در لیبل گیت فروشگاهی به شما حق انتخاب بیشتری می دهد و می توانید براساس بودجه خود تهیه کنید.

مجموعه ایده برتر پارسیان در این زمینه تخصص های لازم را داشته و قیمت لیبل گیت فروشگاهی را با بهترین قیمت و بدون واسطه در اختیار شما قرار می دهد. شما می توانید برای دریافت مشاوره های رایگان در این خصوص از راه های ارتباطی این مجموعه با کارشناسان ما تماس بگیرید.

لیبل گیت فروشگاهی قاب دار
ناموجود
لیبل گیت فروشگاهی قاب دار دارای تکنولوژی RF و فرکانس 8.2 می باشد. از این لیبل امنیتی برای فروشگاه بدلیجات، کیف و کفش و اجناس نیمه فلزی استفاده می شود. از کالاهای مرتبط با آن می توان به لیبل امنیتی 4*4 و لیبل امنیتی 1*4 اشاره کرد.لیبل گیت فروشگاهی قاب داراز لیبل قاب دار با فرکانس AM بیشتر..

تماس با 73027-021

لیبل گیت فروشگاهی 2*6
ناموجود
لیبل گیت فروشگاهی یا لیبل امنیتی شفاف 2*6 باریک ترین و کوچک ترین لیبل با تکنولوژی RF و فرکانس 8.2 می باشد. از این لیبل امنیتی برای لباس، لوازم تزئینی، ابزارآلات و ادکلن استفاده می شود. از کالاهای مرتبط با آن می توان به لیبل امنیتی 4*4 و لیبل امنیتی 5*5 اشاره کرد.لیبل گیت فروشگاهی 2*6از ا..

تماس با 73027-021

لیبل گیت فروشگاهی 1*4
ناموجود
لیبل گیت فروشگاهی یا لیبل امنیتی برای پیش گیری از سرقت کالا و محصولات کاربرد دارد که از مدارهای الکترونیکی و کاغذ چسب دار تشکیل شده است. در واقع لیبل دزدگیر فروشگاهی مورد مصرف برای هر گونه محصول از قبیل لیبل کتاب، لیبل دزدگیر لوازم آرایش و سایر می باشد که در سه نوع لیبل امنیتی RF، لیبل امنیتی AM، لی..

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی صفحه ای سنسورماتیک Sensormatic AP Sheet
ناموجود
معرفی لیبل گیت فروشگاهی سنسورماتیک AP Sheetبرچسب امنیتی EAS یک طراحی قوی برای غیرفعال شدن پایدار در گیت فروش (POS) دارد و کارایی و عملکرد آن، حتی زمانی که در معرض استرس و فشارهای محیطی از جمله در طی حمل و نقل و جابجایی است قابل اطمینان است.عملکرد پیشرفته AP) Sheet Label) قابل اعتماد است و با..

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic VPL Sheet
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک VPL Sheetلیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic VPL Sheet یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است. لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic VPL Sheet به شما کمک می کند تا عملکرد قابل اطمینان، بازدارندگی پایدار از سرقت و جریان روان را در POS با استفاده از تکنولوژی Sensormatic داشته ب..

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic HBC
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک HBCبرچسب امنیتی HBC محصول Sensormatic، یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است که طراحی ویژه آن که با فناوری آکوستومغناطیسی کار می کند، کالاهایی را که برای نصب برچسب های EAS سنتی بسیار کوچک یا نازک هستند پوشش می دهد و امنیت آن ها را تضمین می کند.این لیبل امنیتی برای کا..

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic APX NDL Sheet
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک APX NDL Sheetلیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic APX NDL Sheet یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است. لیبل امنیتی سنسورماتیک برچسب آکوستو مغناطیسی است که به شما کمک می کند تا عملکرد قابل اطمینان، بازدارندگی پایدار و حفاظت مطمئن تر را با استفاده از تکنولوژی Sensormatic داش..

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی سنسورماتیک Sensormatic APX
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورماتیک APXبرچسب امنیتی APX محصول Sensormatic، یکی از انواع تجهیزات فروشگاهی است که ثبات و مقاومت در برابر غیر فعال کردن را برای صاحبان تجارت و فروشگاه ها به ارمغان می آورد. این لیبل امنیتی یک برچسب ضد سرقت است که از سرقت کالاهای گران بها و ارزشمند شما جلوگیری می کند. لیبل ا..

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی دایره ای Sensormatic RF 33mm
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی سنسورمتیک RFلیبل ردیابی و امنیتی Sensormatic RF 33mm با اندازه کوچک خود کمترین تاثیری بر ارتقا و وجوه زیبا شناختی محصولات و کالا ها ندارد. این لیبل امنیتی با استفاده از تکنولوژی RF اطلاعات مهم محصول شما را در برمی گیرد و به راحتی و تقریبا برای هر اندازه بسته و کالایی مناسب است...

تماس با 73027-021

لیبل امنیتی Sensormat RF
ناموجود
معرفی لیبل امنیتی RFبرچسب امنیتی RF محصول Sensormat، یک نوآوری در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که تاثیر بسزایی در ارتقا برند محصولات و ثبت اطلاعات مهم محصول ایفا می نماید. این لیبل امنیتی تقریبا می تواند بر روی تمام بسته ها در هر اندازه ای قرار گیرد.لیبل امنیتی Sensormat به لطف فناوری RF، ..

تماس با 73027-021

رول لیبل Sensormatic AP
ناموجود
معرفی رول لیبل APبرچسب AP محصول Sensormatic، یک نوآوری در زمینه تجهیزات فروشگاهی است که تاثیر بسزایی در ارتقا برند محصولات و ثبت اطلاعات مهم محصول ایفا می نماید. رول لیبل AM EAS، نوعی برچسب امنیتی است که در محل تولید کالا (کارخانه) روی محصول چسبانده می شود.این محصول دارای یک طراحی هوشمند..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 11 از 11 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات