منو
سبد خرید

فن خنک کننده نوت بوک - کول پد نوت بوک

پایه خنک کننده ديپ کول DeepCool Multi Core X6 -کول پد
ناموجود
معرفی کول پد دیپ کول Multi Core X6 پایه خنک کننده یا همان کول پد همواره بهترین راه حل برای جلوگیری از گرم شدن لپ تاپ شما هنگام استفاده می باشد. کول پدها با ایجاد فاصله بین لپ تاپ و سطح زیرین آن و همچنین عملکرد فن های قوی، مانع از گرم شدن قطعات لپ تاپ می شود. این امر علاوه بر افزایش سرعت و عملکرد ..

تماس با 73027-021

پایه خنک کننده تسکو TSCO TCLP 3100 -کول پد
ناموجود
معرفی کول پد تسکو TCLP 3100 پایه خنک کننده یا کول پد برای کسانی که مدت زمان زیادی از لپ تاپ به طور مداوم استفاده می کنند و دمای لپ تاپ آنها در هنگام استفاده بیش از اندازه بالا می رود، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. کول پد 3100 از جمله کول پدهای قوی موجود در بازار به حساب می آید که دارای 4 فن، ..

تماس با 73027-021

پایه خنک کننده تسکو TSCO TCLP 3098 - کول پد
ناموجود
معرفی کول پد تسکو TCLP 3098 شرکت تسکو یکی از شرکت های ایرانیِ فعال در حوزه طراحی و تولید لوازم جانبی کامپیوتر و موبایل به شمار می آید که از جمله محصولات آن می توان به خنک کننده لپ تاپ 3084 TSCO TCLP اشاره کرد. به طور کلی کول پد یا فن خنک کننده وسیله ای است در زیر لپ تاپ قرار گرفته و توسط فن ها..

تماس با 73027-021

پایه خنک کننده تسکو TSCO TCLP 3084 -کول پد
ناموجود
معرفی کول پد تسکو TCLP 3084 کول پد یا پایه خنک کننده وسیله ای است که برای خنک کردن قطعات لپ تاپ در هنگام کار مورد استفاده قرار می گیرد. اگر لپ تاپ شما بیش از اندازه گرم می شود باید حتماً به فکر تهیه یک کول پد باشید تا گرمای زیاد باعث آسیب رساندن به قطعات لپ تاپ شما نشود. شرکت ایرانی تسکو یکی ا..

تماس با 73027-021

پایه خنک کننده تسکو TSCO TCLP 3000 - کول پد
ناموجود
معرفی کول پد تسکو TCLP 3000 قرار دادن لپ تاپ بر روی سطوحی که مانع از رسیدن هوا به آن شود، باعث افزایش دمای دستگاه شده و بر عملکرد آن تأثیری منفی می گذارد. استفاده از کول پد یا پایه خنک کننده می تواند این مشکل را حل کرده و باعث خنک نگه داشتن لپ تاپ در هنگام استفاده از آن می شود. در معرفی کول پد..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

کول پد نوت بوک یا کول پد لپ تاپ از دیگر لوازم جانبی کامپیوتر و فن خنک کننده نوت بوک و لپ تاپ می باشد که به عنوان یک فن کمکی برای خنک نگه داشتن و جلوگیری از بالا رفتن حرارت قطعات کامپیوتر درون دستگاه ها کاربرد دارد.

کول پد نوت بوک که در زیر دستگاه نوت بوک قرار داده می شود، به وسیله یک کابل USB به نوت بوک متصل شده که برق آن از این طریق تأمین می شود. یک کلید روشن و خاموش کوچک در کنار خنک کننده نوت بوک قرار دارد که به کاربر این امکان را می دهد در هر زمانی که لازم بود، کول پد را روشن نماید.

فن خنک کننده لپ تاپ برای لپ تاپ هایی که خروجی فن آن ها از زیر می باشد بسیار مؤثر است ولی برای لپ تاپ هایی که خروجی فن شان کنار دستگاه قرار می گیرد نیز می تواند مناسب باشد.

نکته ای که در مورد کول پد نوت بوک در محافظت از قطعات داخلی لپ تاپ و نوت بوک وجود دارد این است که اگر مدت زیادی از فن خنک کننده نوت بوک استفاده ننموده اید بهتر است قبل از استفاده آن را تمیز نمایید چرا که ممکن است مقداری گرد و خاک بر روی پره ها و کناره های داخلی فن نوت بوک جمع شده باشند که با روشن شدن فن به درون دستگاه کامپیوتر نفوذ می کنند.

خرید کول پد

در خرید کول پد نوت بوک به این نکات توجه نمایید:

  • اندازه فن کول پد و بدنه کول پد باید متناسب با سایز لپ تاپ یا نوت بوک باشد تا بتواند تمام سطح دستگاه را پوشش دهد.
  • یکی از موارد انتخاب کول پد نوت بوک سرعت چرخش فن خنک کننده می باشد که بر حسب دور در دقیقه مشخص می گردد.
  • همچنین تعداد فن در کول پد ها می تواند متفاوت باشد که در اکثر موارد یک عدد است.
  • مورد دیگری که می تواند در کیفیت و قیمت کول پد نوت بوک تأثیرگذار باشد، قابلیت تنظیم ارتفاع کول پد است.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات