منو
سبد خرید

دستبند بیمارستانی حرارتی Typenex AdminBand Thermal

دستبند بیمارستانی حرارتی Typenex AdminBand Thermal
  • وضعیت انبار: ناموجود
  • تولیدکننده: Typenex
  • کد کالا: 702030050474

Typenex AdminBand Thermal

دستبند بیمارستانی حرارتی typenex 

تماس با 73027-021

معرفی دستبند بیمارستانی حرارتی typenex

استفاده از دستبند بیمارستانی Typenex در طول فرایند پذیرش شما در بیمارستان ها این امکان را می دهد تا مراقبین بیماران یک راه سریع و آسان برای بررسی و شناسایی بیماران در طول مدت اقامت و بستری آن ها در بیمارستان را داشته باشند.

شما به راحتی می توانید اطلاعات شخصی و پزشکی بیماران را بر روی این دستبند بیمارستانی Typenex ثبت و به مچ بیماران الصاق کنید. هر بیمارستان روش منحصر به خود را برای پردازش و نوع اطلاعات نوشته شده در پذیرش دارد.

اما بیشتر آن ها شامل مجموعه ای از الاطلاعات شناسایی هستند که اطلاعات اولیه و مهم بیمار مانند: نام، تاریخ تولد، شماره ثبت پزشکی، شماره پذیرش در بیمارستان و نام پزشک را شامل می شود.

در ادامه معرفی دستبند بیمارستانی حرارتی typenex به بیان مزایای استفاده از این دستبند بیمارستانی می پردازیم. به طور متوسط، AdminBand Thermal با صرفه جویی در هزینه در هر گروه و در مقایسه با سایر گروه های دستبندهای بیمارستانی ساخت این شرکت مقرون به صرفه است.

AdminBand Thermal با چاپگر موجود شما و H.I.S بدون مشارکت IT یا IS یکپارچه می شود و شما به راحتی می توانید با این چاپگرها اطلاعات مورد نیاز را بر روی آن چاپ کرده و به دست بیماران الصاق کنید.

معرفی دستبند بیمارستانی حرارتی typenex

دستبند بیمارستانی حرارتی Typenex AdminBand Thermal

بیشتر پروتکل های بیمارستانی سعی بر این دارند که چگونه بیماران را از خطر محافظت کنند و اطلاعات درست را در لحظه داشته باشند. این دستورالعملها هنگامی به درستی اجرا می شوند، که عملیاتی شوند. استفاده از این دستبندها یک قدم ساده برای موفقیت بیشتر شما در محافظت از بیماران است.

برای رسیدن به این مهم، دستبند بیمارستانی حرارتی Typenex AdminBand Thermal با ویژگی های برتری نظیر کاربری آسان، امنیت بالا و مدیریت بهتر ارائه شده است.  گزینه های امنیتی این مچبند بیمارستانی با تعطیلی هر گونه تقلب و جعل به امنیت بیمار کمک می کند.

با قرار دادن یک رول از AdminBand Thermal در چاپگر می توانید نام و اطلاعات بیمار را به صورت یکپارچه چاپ کنید. جالب است بدانید که تنظیمات جایگزینی برای اکثر پرینترها موجود است. همچنین مواد صاف و نرم به کار رفته در تولید این رول ها، راحتی بیمار را افزایش می دهد.

شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر و همچنین برای دریافت قیمت یا خرید دستبند بیمارستانی با واحد فروش ایده برتر تماس بگیرید: 73027-021

مشخصات کلی:
ضد حساسیتبله
کشور سازندهامریکا
چاپ:
تکنولوژی چاپحرارتی

نوشتن نظر

بد خوب
با استفاده از روش های زیر می توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.
سنجش رضایتمندی

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات