منو
سبد خرید

دستبند بیمارستانی - مچ بند بیمارستانی

یکی از مواد مصرفی مهم و ضروروی در حوزه کاری بیمارستان ها و مراکز درمانی استفاده از دستبند بیمارستانی برای بیماران است که جهت ردیابی و تشخیص بیماران کاربرد دارد. دستبندهای بیمارستانی حدود 4 سال است که در دنیا مطرح شده است و این مچ بندها توسط مبنا کارت آریا به عنوان اولین ارائه دهنده در کشور وارد بازار تجهیزات پزشکی شد.

دستبندهای بیمارستانی توسط چاپگرهای مخصوص به خود که از نوع لیبل پرینتر هستند، اطلاعات را ثبت می کنند. در واقع چاپگر مچ بند بیمارستانی قادر است با گرفتن اطلاعات فرد از سیستم آنها را به روش لیزری و در قالب عکس، بارکد یا ... بر روی مچ بند چاک کند.

خرید دستبند بیمارستانی

با استفاده از دستبند یا مچبند بیمارستانی مشخصات بیمارانی که در بیمارستان پذیرش شده اند به راحتی ثبت و قابل ریابی هستند که این اطلاعات تحت هیچ شرایطی قابل مخدوش کردن نبوده و با آب و مواد ضدعفونی کننده از بین نمی رود.

از مزایای مهم این دستبندهای بیمارستانی این است که این مچ بندها ضد میکروب و در برابر شستشو مقاوم هستند. بیمارستان ها و مراکز درمانی با بهره گیری از این دستبندهای بیمارستانی به راحتی می توانند سرعت و کیفیت خدمات خود را در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران افزایش دهند. سیستم دستبندهای بیمارستانی در حدود 500 بیمارستان در ایران استفاده شده است. این سیستم در خصوص نوزادان نیز قابل استفاده می باشد که به راحتی مشخصات نوزادان نیز بر روی مچ بند مخصوص نوزاد ثبت می شود و قابل ردیابی است.

همان طور که گفته شد مچ بند های بیمارستانی به چاپگرهای مخصوصی مجهز هستند که امکان تهیه مچ بندهای شناسایی را در کمتر از دو ثانیه موقع پذیرش بیماران فراهم می کند. در ضمن این مچ بندها در سه سایز نوزاد، کودک و بزرگسال وجود دارد و قابل ارائه می باشد که بر کیفیت خدمات در مراحل پذیرش و شناسایی بیماران نقش به سزایی دارند. از نظر امنیتی نیز هنگامی که روی مچ بسته می شود امکان بازکردن و استفاده مجدد را ندارد.

دستبند بیمارستانی لیزری Typenex AdminBand Laser
ناموجود
معرفی دستبند بیمارستانی لیزری typenexدستبند AdminBand لیزری و برچسب های بیمارستانی نوعی دستبند برای شناسایی دقیق و کارآمد بیمار است که با نگه داشتن داده های بیمار و بارکد امن به ارائه خدمات بیشتر و بهتر به بیماران کمک می کند. طراحی این دستبند به گونه ای است که اطلاعات بیمار را بدون نیاز به پوشش ..

تماس با 73027-021

دستبند بیمارستانی زبرا Zebra HC100
ناموجود
دستبند بیمارستانی زبرا Zebra HC100مچ بند شناسایی بیمارستانی Zebra HC100 در هفت رنگ سفید، سیاه، قرمز، زرد و آبی مورد استفاده قرار می گیرد. این دستبند شناسایی بیمار ضد حساسیت، ضد تعریق و ضد باکتری است. به همین دلیل برای انواع گروه سنی نوزاد، اطفال و بزرگسال استفاده می شود. هم چنین این مچ بند بیمار..

تماس با 73027-021

دستبند بیمارستانی حرارتی Typenex AdminBand Thermal
ناموجود
معرفی دستبند بیمارستانی حرارتی typenexاستفاده از دستبند بیمارستانی Typenex در طول فرایند پذیرش شما در بیمارستان ها این امکان را می دهد تا مراقبین بیماران یک راه سریع و آسان برای بررسی و شناسایی بیماران در طول مدت اقامت و بستری آن ها در بیمارستان را داشته باشند.شما به راحتی می توانید اطلاعات ..

تماس با 73027-021

دستبند بیمارستانی Typenex AdminBand
ناموجود
معرفی دستبند بیمارستانی typenexپیوستن مچبند بیمارستانی Typenex در طول فرایند پذیرش شما در بیمارستان ها این امکان را می دهد تا مراقبین بیماران یک راه سریع و آسان برای بررسی و شناسایی بیماران در طول مدت اقامت و بستری آن ها در بیمارستان خود داشته باشند.شما به راحتی می توانید اطلاعات شخصی و پزشک..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 4 از 4 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات