منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

درام کارتریج - درام دستگاه کپی

درام از جمله مواد مصرفی ضروری پرینتر لیزری و دستگاه کپی می باشد و وظیفه اصلی اش این است که تصویر را به سطح کاغذ منتقل کند.

درام وسیله ای استوانه ای شکل است که طول آن تقریباً به اندازه طول کارتریج، فوم رول و بلید کارتریج چاپگر لیزری می باشد.

حساسیت نوری درام و خاصیت رسانایی الکتریکی، اساس و پایه کار درام را تشکیل می دهند. نحوه کار درام پرینتر لیزری به این گونه است که پس از خوانده شدن تصویر مورد نظر توسط کامپیوتر یا لپ تاپ، اطلاعات تصویر به سطح درام که به صورت استوانه ای غلتکی شکل است منتقل می شود و درام که دارای بار اکتریکی مثبت است، بار الکتریکی قسمت های مشخص شده تصویر توسط لیزر را تغییر داده و بدین گونه، تونر شارژ پرینتر را در آن قسمت ها جذب می نماید که پس از گرم شدن سطح کاغذ، تونر شارژ که به صورت پودر از کارتریج بر روی درام قرار گرفته است، روی سطح کاغذ ذوب شده و به سطح کاغذ می چسبد.

پس از آن، تونر چسبیده به سطح درام توسط فوم رول تمیز می شود.

خرید درام

از آنجا که درام تأثیر مستقیمی بر کیفیت چاپ دستگاه پرینتر لیزری و دستگاه فتوکپی دارد، باید در خرید درام به نوع و برند درام (چه درام پرینتر لیزری و چه درام دستگاه کپی) و همچنین تناسب درام با ماشین اداری مورد نظر توجه نمود.

انتخاب یک درام پرینتر با کیفیت با اینکه ممکن است اندکی گران تر باشد، ولی به دلیل اینکه نیازی به تعویض مکرر درام نخواهید داشت، می تواند در طولانی مدت باعث صرفه جویی در زمان و هزینه خرید مواد مصرفی ماشین های اداری شما شود.

در ضمن باز هم تأکید می کنیم که کیفیت تونر پرینتر لیزری و همچنین جوهر شارژ در پرینترهای جوهر افشان در طول عمر دستگاه و همچنین عمر درام پرینتر لیزری (در مورد تونر شارژ) بسیار تأثیرگذار خواهد بود.

درام سامسونگ، درام اچ پی و درام توشیبا از برندهای باکیفیت این محصول به شمار می آیند. در ضمن در همین سایت، لیست قیمت درام و دیگر مواد مصرفی ماشین های اداری را می توانید مشاهده نمایید.

 

درام پرمیوم brother DR-1050) Premium DR-1050)
ناموجود
معرفی درام پرمیوم DR-1050DR-1050 با دستگاه های چاپ تصویر سیاه و سفید شرکت برادر سازگار است. در ادامه بیشتر به معرفی درام پرمیوم DR-1050 خواهیم پرداخت. درام پرمیوم brother DR-1050) Premium DR-1050) یک درام تصویری با کیفیت است که با وضوح عالی نیز چاپ می کند. این محصول جایگزین مستقیم برای ..
0 تومان
درام شارپ Sharp MX312
ناموجود
درام شارپ Sharp MX312درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود.2.معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کر..
0 تومان
درام شارپ Sharp 5316
ناموجود
درام فابریک شارپ 5316درام کارتریج شارپ مدل 5316 از درام های با کیفیت ساخت کشور چین بوده و مخصوص دستگاه کپی 5316 شارپ و دستگاه های بالا می باشد. درام ،جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است.وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام دارد..
0 تومان
درام شارپ Sharp 5127
ناموجود
درام فابریک شارپ 5127درام دستگاه کپی شارپ مدل 5127 از درام های با کیفیت ساخت کشور چین بوده و مخصوص دستگاه کپی 5127 شارپ و دستگاه های بالا می باشد. درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است.وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام د..
0 تومان
درام شارپ Sharp 271
ناموجود
درام فابریک شارپ 271درام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود.2.معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ کرد..
0 تومان
درام سامسونگ Samsung 2250
ناموجود
درام فابریک 2250 سامسونگدرام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ ..
0 تومان
درام سامسونگ samsung 104s
ناموجود
درام فابریک 104sسامسونگدرام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ ک..
0 تومان
درام سامسونگ 4100 samsung
ناموجود
درام فابریک 4100 سامسونگدرام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ ..
0 تومان
درام سامسونگ 1710 samsung
ناموجود
درام فابریک 1710 سامسونگدرام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ ..
0 تومان
درام سامسونگ 1660 samsung
ناموجود
درام فابریک 1660 سامسونگدرام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ ..
0 تومان
درام سامسونگ 1610 samsung
ناموجود
درام فابریک 1610 سامسونگدرام، جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است. وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است و تنها در 2 صورت ممکن است که دستگاه شما نیاز به تعویض درام داشته باشد:1. وقتی نقاط یا خطوط غیرعادی روی کاغذ شما بعد از پرینت ظاهر شود. 2. معمولا بعد از 3 باری که کارتریج خود را شارژ ..
0 تومان
درام سامسونگ 1450 samsung
ناموجود
درام فابریک 1450 سامسونگدرام پرینتر سامسونگ مدل 1450 از درام های با کیفیت ساخت کشور چین بوده است.کاملا مقرون به مصرفه و  مخصوص کارتریج چاپگر های  6060،1440 و سایر دستگاه های مطرح شده در بالا می باشد.درام ،جز اصلی دستگاه کپی و پرینتر لیزری است.وظیفه ی آن انتقال تصویر بر روی کاغذ است..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 37 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات