منو
سبد خرید

تست اسکناس - دستگاه تست تراول

یکی از پرکاربرد ترین و ضروری ترین تجهیزات فروشگاهی و بانکی و صرافی ها، دستگاه تست اسکناس می باشد. با توجه به سرعت و حجم انتقال پول در بانک ها، صرافی ها و همچنین فروشگاه ها و مراکز تجاری و همچنین افزایش اسکناس های تقلبی در بازار که گاهی اوقات با چشم غیرمسلح قابل تشخیص نیستند، دستگاه تست اسکناس یا دستگاه تست تراول می تواند از ضررهای مالی غیرقابل جبران جلوگیری به عمل آورد.

در حال حاضر نرم افزارهایی نظیر تست اسکناس اندروید و همچنین دستگاه های تست تراول (تست اسکناس) جمع و جور و قابل حمل مانند تست اسکناس جیبی در بازار عرضه می شوند که می توانند در حد رفع نیازهای شخصی افراد کارساز باشند.

ولی برای یک مرکز تجاری یا بانکی استفاده از یک دستگاه تست اسکناس قوی به عنوان یکی از سیستم های امنیتی ضروری می باشد. از آنجا که تجهیزات فروشگاهی مخصوص حجم خدمات بالا و خدمات رسانی سریع و رضایت مشتری طراحی می شوند، لازم است در مراکز تجاری و مالی از دستگاه های تست اسکناس مخصوص حجم های بالا استفاده به عمل آید.

دستگاه تشخیص اسکناس رمو و دستگاه تشخیص اسکناس پروتک از برندهای معتبری هستند که این دستگاه را تولید می کنند.

خرید تست اسکناس

قدرت تشخیص دستگاه تست اسکناس با توجه تکنولوژی هایی که در تشخیص اسکناس تقلبی در آن ها بکار رفته می تواند متفاوت باشد.

در بعضی از این تست اسکناس ها مشخصات اسکناس های پرکاربرد جهانی مانند دلار و یورو به طور ویژه تعریف شده که مزیتی رقابتی بحساب می آید. همچنین برخی از دستگاه های اسکناس شمار، قابلیت تست اسکناس را نیز در حین کار دارا می باشند.

در بین تجهیزات فروشگاهی شاید یکی از محصولاتی که کمترین مشخصات را برای معرفی آن بکار می برند همین دستگاه تست اسکناس باشد. با این وجود لازم است در خرید تست اسکناس به ویژگی ها و مشخصات هر دستگاه توجه کرد که مناسب با نیاز مشتری باشد.

به عنوان نمونه می توانید دو دستگاه تست اسکناس Remo 528 و دستگاه تست اسکناس Remo18M را با هم مقایسه نمایید تا با تفاوت و کارایی آن ها بیشتر آشنا شوید.

تست اسکناس رمو Remo 18M
به زودی
معرفی تست اسکناس Remo 18Mامروزه با زیاد شدن اسکناس های تقلبی در میان مردم، استفاده از دستگاه های تست اصالت اسکناس رواج زیادی پیدا کرده است.دستگاه تشخیص اسکناس رمو مدل 18M یکی از همین دستگاه ها است که به صورت رومیزی مورد استفاده قرار می گیرد و در ابعاد 120 * 80 * 80 میلی متر و وزن 45..
به زودی
دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268
ناموجود
معرفی دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268دستگاه تشخیص اصالت اسکناس DFS-2268 یکی از انواع دستگاه تست اسکناس موجود در بازار است که به منظور جعلی بودن یا نبودن اسکناس مورد استفاده قرار می گیرد. این روزها با گسترش اسکناس های تقلبی، دستگاه های تست اسکناس اهمیت ویژه ای پیدا کرده اند و استفاده از آنها د..

تماس با 73027-021

دستگاه تشخیص اصالت اسکناس 6-005
ناموجود
معرفی دستگاه تشخیص اصالت اسکناس 6-005اگر قصد خرید یک دستگاه تست اسکناس مقرون به صرفه را دارید و به دنبال یک دستگاه دقیق و با کاربری آسان هستید، ما به شما دستگاه تشخیص اصالت اسکناس 005-6 را پیشنهاد می کنیم. این دستگاه به لامپ های 4 واتی ماوراء بنفش و سفید مجهز است و اسکناس را از لحاظ الگوهای نامر..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس کاسی Casi DL-1000
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Casi DL-1000دستگاه تست اسکناس یکی از تجهیزات مهم و حساس در محیط های بانکی و صرافی ها است که برای تشخیص اصالت اسکناس و جعلی نبودن آن مورد استفاده قرار می گیرد. دستگاه تست اسکناس کاسی Casi DL-1000 از جمله دستگاه های دقیق و سریع موجود در بازار است که به دو لامپ ماوراء بنفش و..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس کاسی Casi
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Casiاین روزها با رواج اسکناس های تقلبی، دستگاه تست اسکناس به یکی از تجهیزات پرکاربرد برای مشاغلی که با پول نقد سروکار دارند، تبدیل شده است. دستگاه تست اسکناس کاسی Casi یکی از دستگاه های باکیفیت و مقرون به صرفه موجود در بازار می باشد که در انواع محیط های بانکی، مؤسسات مالی..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس کاتیگا Catiga CL-854
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Catiga CL-854اگر به یک دستگاه تست اسکناس مقرون به صرفه و دقیق برای تشخیص اصلی یا جعلی نبودن اسکناس ها احتیاج دارید، دستگاه تست اسکناس کاتیگا Catiga CL-854 گزینه ایده آلی برای شما است. این دستگاه تست اسکناس برای استفاده در صرافی ها، مؤسسات مالی و تمام محیط هایی که نیاز به ..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس کاتیگا Catiga CL-254
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Catiga CL-254امروزه استفاده از دستگاه تست اسکناس در محیط های بانکی، صرافی ها و بورس رواج زیادی پیدا کرده است. دستگاه تست اسکناس کاتیگا Catiga CL-254 یکی از دستگاه های سریع و دقیق موجود در بازار می باشد که برای تشخیص اصالت انواع اسکناس می توان از آن استفاده کرد.این..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس پروتک Protech DL-880
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Protech DL-880دستگاه تست اسکناس پروتک DL-880 دارای ابعاد 200 * 120 * 160 میلی متر و وزن 570 گرم می باشد و از جمله دستگاه های تست اسکناس رومیزی به حساب می آید. از این دستگاه تست اسکناس می توان در انواع صرافی ها، بانک ها، مؤسسات مالی و تمام محیط های نیازمند به تشخیص اصالت و..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس پروتک Protech DL-860
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Protech DL-860تست اسکناس DL-860 که یکی از انواع دستگاه تست اسکناس است با ابعاد 160*120*200 میلی متر و وزن 0.57 کیلوگرم دارای قابلیت تشخیص اسکناس جعلی از طریق لامپ نور ماورای بنفش و لامپ سفید می باشد. نوع تشخیص دستگاه تست اسکناس Protech DL-860 به صورت دستی می باشد...

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس پروتون Proton D-106
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Proton D-106دستگاه تست اسکناس وسیله ای است که در صرافی ها، بانک ها و مؤسسات مالی جهت تشخیص اسکناس جعلی استفاده می شود. دستگاه تست اسکناس پروتون D-106 یکی از همین دستگاه ها می باشد که قابلیت تشخیص انواع اسکناس های رایج مانند یورو، دلار، پوند، ین و دلار کانادا را دارا است. ..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس مستر ورک Masterwork NC-7100
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Masterwork NC-7100تست اسکناس NC-7100 که قابلیت تفکیک اسکناس بر اساس مبلغ، کیفیت و جهت را دارد یکی از انواع دستگاه تست اسکناس به شمار می رود. دستگاه تست اسکناس Masterwork NC-7100 توانایی مرتب سازی بر اساس اسکناس های نو و کهنه را دارد.درباره معرفی دستگاه تست اسکناس ..

تماس با 73027-021

دستگاه تست اسکناس مستر ورک Masterwork NC-1200
ناموجود
معرفی دستگاه تست اسکناس Masterwork NC-1200این روزها با گسترش اسکناس های جعلی و تقلبی، دستگاه تست اسکناس اهمیت بالایی در محیط های بانکی و صرافی پیدا کرده است. دستگاه تست اسکناس مستر ورک NC-1200 یکی از دستگاه های حرفه ای موجود در بازار می باشد که قادر به شمارش و تشخیص جعلی بودن اسکناس به صورت دسته..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 16 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات