تخته وایت برد | تخته وایت برد شیدکو - تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر

تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر
تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر
تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر

تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر کد کالا : 701120130030 | وضعیت انبار : موجود | سازنده : Shidco

اشتراک گذاری محصول :
توضیحات مختصر محصول
وایت برد شیدکو سایز 138X400 موقعیت نصب: دیواری جنس بدنه: فلز جنس رویه: دارای صفحه مغناطیسی مشخصات تابلو وایت برد ریلی شیدکو تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 400*138 سانتی متر را می توان نسل جدید...
مشخصات فنی محصول
    مناسب برای محیط های آموزشی
قیمت برای شما: ۳۶,۴۰۰,۰۰۰ ریال

وایت برد شیدکو سایز 138X400

موقعیت نصب: دیواری
جنس بدنه: فلز
جنس رویه: دارای صفحه مغناطیسی

مشخصات تابلو وایت برد ریلی شیدکو

تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 400*138 سانتی متر را می توان نسل جدید تخته های وایت برد دانست که استفاده بهینه از فضای کلاس را برای شما به ارمغان می آورد. این تابلو وایت برد در واقع از سه تخته مختلف تشکیل شده که دو تای آنها در پشت بر روی دیوار نصب می شوند و یک تابلو در قسمت ریلی جلوییِ محصول به سمت چپ و راست قابل حرکت دادن می باشد. پس اگر با محدودیت فضا در کلاس خود مواجه هستید و قصد دارید تا با استفاده از تخته ای خوش ساخت، کیفیت برگزاری کلاس را هم برای مدرس و هم برای دانش آموزان افزایش دهید، تابلو ریلی وایت برد شیدکو سایز 400*138 سانتی متر همان چیزی است که به دنبالش بودید!

تخته ریلی وایت برد شیدکو که از انواع تجهیزات آموزشی به شمار می رود، متناسب با سفارش شما به سه شکل قابل ارائه می باشد: وایت برد کامل، دو وایت برد و یک گرین برد، دو گرین برد و یک وایت برد. به این ترتیب با توجه به نیاز خود می توانید از وایت بردها و گرین بردهای با کیفیت تولید شرکت شیدکو در کنار هم استفاده نمایید.

مشخصات تابلو وایت برد ریلی شیدکو

صفحه وایت برد گرین برد ریلی شیدکو 400*138 سانتی متر از نوع مغناطیسی است و عمل نوشتن و پاک کردن مطالب بر روی آن به آسانی و نرمی هر چه تمام تر انجام می شود. همچنین شما می توانید با استفاده از مگنت، برگه های کاغذی را نیز بر روی صفحه این تابلو بچسبانید.

نکته قابل توجه دیگر در رابطه با تخته ریلی گرین برد وایت برد شیدکو  400*138 سانتی متر طول عمر بالای آن حتی در شرایط محیطی سخت است. اسکلت این وایت برد از فلز مقاوم و درجه یک ساخته شده و به همین دلیل حتی در مناطق دارای رطوبت زیاد نیز می توان از دوام بالای تابلو اطمینان کامل داشت.

تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر

یکی از شاخصه های مهم تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 400*138 سانتی متر حرکت نرم و بی صدای تابلوی جلویی در قاب ریلی می باشد. به طوری که با صرف کمترین میزان انرژی قادر به حرکت دادن آن خواهید بود. در دو سمت چپ و راست این تخته دسته های زیبایی نیز تعبیه شده اند که در حرکت دادن آسان تر تخته کمک زیادی به شما می کنند.

تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر

تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکو سایز 400*138 سانتی متر به استپ ترمز در انتهای اسکلت نیز مجهز است که به منظور توقف راحت تر حرکت تابلو مورد استفاده قرار می گیرد. به طور کلی تمام تمهیدات لازم برای کار آسان با این وایت برد ریلی اندیشیده شده و حتی افراد تازه کار نیز در استفاده از آن مشکلی نخواهند داشت.

اگر در جستجوی تخته هایی با کیفیت، خوش ساخت، با دوام و دارای طول عمر بالا برای استفاده در کلاس های آموزشی خود هستید، تابلو وایت برد ریلی شیدکو 400*138 سانتی متر هر آنچه را که شما از یک تخته با کیفیت انتظار دارید، برایتان فراهم می آورد!

شما می توانید برای دریافت قیمت تخته وایت برد ریلی شیدکو 138*400 و همچنین نحوه خرید تجهیزات آموزشی برای مدارس با شماره 73027-021 تماس بگیرید و یا به سایت ایده برتر مراجعه فرمایید.

 

تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر

مشخصات کلی:
رنگ :سفید
ابعاد :138*400 سانتی متر
جنس بدنه :فلز
جنس رویه :دارای صفحه مغناطیسی
موقعیت نصب :دیواری
کارایی :مناسب برای محیط های آموزشی
نوشتن نظر
نام شما:

ایمیل شما:

نظر شما: رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی