منو
سبد خرید

تخته وایت برد - تابلو اعلانات

از جمله تجهیزات آموزشی پرکاربرد در مدارس، آموزشگاه ها، دانشگاه ها باید به تخته وایت برد اشاره کنیم که در ابعاد و انواع مختلف شامل تخته وایت برد طلقی، وایت برد مغناطیسی و تخته وایت برد کلاسیک قابل تهیه می باشد. تابلوی اعلانات نیز یکی از تجهیزات کاربردی در آپارتمان ها، مجتمع های مسکونی، سالن های انتظار و اجتماع دانشگاه ها، بیمارستان ها، هتل ها و... است که امکان نصب اعلامیه و به اطلاع رساندن مطالب مختلف به سایرین را در اختیار شما می گذارد. برای آشنایی با انواع وایت برد و تابلو اعلانات با ما تا انتهای متن همراه باشید.

راهنمای خرید تخته وایت برد

تخته وایت بردهای کلاسیک بر روی دیوار نصب شده و امکان یادداشت مطالب را بر روی صفحه آن فراهم می آورند. ضمن اینکه اگر فضای کافی برای نصب وایت برد بر روی دیوار را در اختیار نداشتید، می توانید از وایت برد پایه دار استفاده کنید. تخته وایت برد پایه دار از قابلیت جابجایی برخوردار بوده و در اتاق جلسات ادارات و شرکت ها می توان از آن بهره برد. ضمن اینکه تخته وایت برد بزرگ پایه دار کارایی بالایی در کلاس های دانشگاهی و سالن های همایش و کنفرانس دارد. از دیگر انواع تابلو وایت برد باید به تخته وایت برد شیشه ای مغناطیسی اشاره کنیم که علاوه بر یادداشت مطالب، امکان چسباندن کاغذ با استفاده از آهنربا بر روی صفحه را برای شما فراهم می آورد. این نوع وایت برد نیز برای استفاده در مهدها و همچنین کلاس های درسی مدارس گزینه مناسبی به شمار می آید.

شما می توانید برای کسب اطلاعات لازم در رابطه با نحوه خرید وایت برد شیشه ای مغناطیسی و دریافت قیمت تخته وایت برد در انواع مختلف، از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان شرکت ایده برتر پارسیان تماس بگیرید.

خرید انواع تابلو اعلانات با بهترین قیمت

برد اعلانات نیز دارای انواع مختلفی است که از میان آنها می توان به تابلوی اعلانات شیشه ای اشاره کرد. تابلو اعلانات شیشه دار از اعلامیه های نصب شده بر روی آن در برابر آسیب های محیطی محافظت می کند و به همین دلیل می توان از آن در فضای باز نیز استفاده کرد. لازم به ذکر است که برخی از این تابلوها به صورت بدون شیشه به فروش می رسند اما قاب و ریل مخصوص نصب شیشه برای آنها تعبیه شده است. از این نوع تابلوها تحت عنوان تابلو اعلانات شیشه خور هم در بازار یاد می شود. ضمن اینکه با بهره بردن از تابلو اعلانات قفل دار می توانید اعلامیه های خود را از دسترس افراد غیرمجاز دور نگه دارید. از دیگر انواع تابلو اعلانات می توان از تابلو اعلانات قاب دار و تابلو اعلانات پایه دار نیز نام برد. چنانچه قصد خرید تابلو اعلانات چوبی، تابلو اعلانات شیشه دار، تابلو اعلانات ساده و تابلو اعلانات پایه دار با بهترین قیمت بازار را دارید، با شماره 73027-021 تماس بگیرید. همچنین برای خرید تخته وایت برد برای مدرسه و خرید تابلو اعلانات برای ساختمان، مدرسه، اتاق و شرکت می توانید به سایت شرکت ایده برتر مراجعه کرده و از مدل های موجود بر روی سایت دیدن فرمایید.

تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 90*60 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکواین روزها در اغلب مراکز آموزشی دیگر خبری از تخته سبزهای قدیمی و نوشتن با گچ خبری نیست و اغلب از وایت برد استفاده می شود. یکی از شرکت های خوشنام در عرصه تولید تجهیزات آموزشی، شرکت ایرانی شیدکو است که وایت بردهای آن در میان کاربران طرفداران زیادی دارد. این شرکت ..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 122*250 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکوشرکت شیدکو یکی از شرکت های معتبر و خوشنام ایرانی است که در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی برای مدارس و دانشگاه ها مانند تخته وایت برد، صندلی دانشجویی، گرین برد فعالیت می کند. از جمله با کیفیت ترین محصولات این شرکت می توان از وایت بردهای سری کلاسیک نام برد که..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 122*220 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکواگر قصد خرید وایت برد در ابعاد بزرگ دارید و در جستجوی یک وایت برد با کیفیت، خوش ساخت و دارای قیمت مناسب هستید، تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 220*122 سانتی متر انتخابی کاملاً ایده آل برای شما است. شرکت ایرانی شیدکو یکی از شرکت های خوشنام در عرصه تو..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 120*90 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکواز جمله وایت بردهای خوش ساخت و با کیفیت موجود در بازار، می توان به وایت بردهای سری کلاسیک شرکت شیدکو اشاره کنیم که توانسته با کیفیت و ویژگی های خود، به فروش بالایی در بازار دست پیدا کند. شرکت شیدکو از جمله شرکت های خوشنام ایرانی است که در زمینه تولید انواع تجه..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 100*80 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکواگر در جستجوی یک وایت برد مستحکم، خوش ساخت و با کیفیت با کاربرد تجهیزات آموزشی برای مدارس یا مصارف شرکتی و اداری هستید، وایت بردهای سری کلاسیک شرکت شیدکو تمام انتظارات شما را به خوبی برآورده می کنند! این وایت برد دارای زهوارهای ضخیم 3.5 سانتی متری می باشند که ..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 100*300 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکوشاید برایتان پیش آمده که چه به عنوان مدرس و چه به عنوان دانشجو، به علت کیفیت پایین تخته وایت برد مورد استفاده در کلاس، در حین نوشتن مطالب یا پاک کردن آنها با مشکلات زیادی مواجه شده اید! یک وایت برد خوب و مرغوب می تواند نقش مهمی در بهتر و با کیفیت تر برگزار شدن..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 100*200 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکووایت بردهای سری کلاسیک شرکت شیدکو را باید از با کیفیت ترین وایت بردهای موجود در بازار دانست که برای سال ها است از آنها به عنوان تجهیزات آموزشی در مدارس و مراکز آموزشی کشور استفاده می شود. این وایت بردها در ابعاد مختلفی عرضه شده اند و متناسب با ابعاد و شرایط کل..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 100*180 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکوتابلو وایت برد این روزها به یکی از تجهیزات پرکاربرد در اکثر مراکز آموزشی تبدیل شده و دیگر خبری از تخته های گچی قدیمی و نوشتن با گچ در کلاس ها نیست! اما اگر وایت برد مورد استفاده از کیفیت مناسبی برخوردار نباشد، مشکلات آن کم از تخته سبز نیست و اجازه برگزاری یک ک..
0 تومان
تخته وایت برد کلاسیک زهوار ضخیم شیدکو سایز 100*150 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکووایت بردهای سری کلاسیک شرکت شیدکو از جمله با کیفیت ترین و خوش ساخت ترین تجهیزات آموزشی موجود در بازار هستند که برای استفاده در کلاس های درسی دانشگاه ها، مؤسسات آموزشی، آموزشگاه ها و به طور کلی تمام مراکز آموزشی و علمی کشور مناسب می باشد. این تخته وایت بردها در..
0 تومان
تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*400 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد ریلی شیدکوتخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 400*138 سانتی متر را می توان نسل جدید تخته های وایت برد دانست که استفاده بهینه از فضای کلاس را برای شما به ارمغان می آورد. این تابلو وایت برد در واقع از سه تخته مختلف تشکیل شده که دو تای آنها در پشت بر روی دیوار نصب می شوند و یک تابلو..
0 تومان
تخته وایت برد ریلی شیدکو سایز 138*300 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد ریلی شیدکوشرکت شیدکو را می توان یکی از شرکت های ایرانی معتبر در زمینه تولید انواع تجهیزات آموزشی دانست که محصولات آن همواره از کیفیتی عالی برخوردار بوده اند؛ به طوری که در حال حاضر در اکثر مراکز آموزشی و علمی کشور از تولیدات شیدکو استفاده می شود. یکی از محصولات کاربردی این ..
0 تومان
تخته وایت برد تابا شیدکو سایز 90*60 سانتی متر
ناموجود
مشخصات تابلو وایت برد مغناطیسی شیدکو سری تابااز جمله وایت بردهای با کیفیت موجود در بازار باید به وایت بردهای سری تابا شرکت شیدکو اشاره کنیم که با طراحی مدرن، ظاهری زیبا و کیفیت ساخت عالی طرفداران زیادی در میان کاربران پیدا کرده اند. شرکت شیدکو یک شرکت خوشنام ایرانی است که در زمینه تولید انواع تج..
0 تومان
نمايش 1 تا 12 از 47 (4 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات