منو
سبد خرید

باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور

باکس محافظ فلزی توری دیتا ویدئو پرژکتور
ناموجود
معرفی باکس محافظ دیتا پرژکتور از باکس محافظ ویدئو پروژکتور در برخی مکان ها شامل مهدکودک ها، محیط های دانشگاهی، سالن های همایش و کنفرانس ها و مکان های عمومی دیگر به دلیل جمعیت زیاد، مرافبت و حفاظت از ویدئو پروژکتور اهمیت بیشتری می یابد که از فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان به راحتی می توانید خر..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور یکی دیگر از تجهیزات آموزشی به شمار می آید که همانند پرده نمایش و پایه نصب دیتا ویدئو پروژکتور، از لوازم جانبی دستگاه ویدئو پروژکتور می باشد. همان طور که از پایه نصب ویدئو پروژکتور برای نگه داری و تنظیم ویدئو پروژکتور استفاده می شود، باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور نیز برای نگه داشتن و تنظیم این دستگاه است. در واقع دستگاه ویدئو پروژکتور در درون باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور قرار می گیرد و با آن تنظیم می گردد.

این کار نه تنها نمایش تصویر ویدئو پروژکتور بر روی پرده نمایش را آسان تر می نماید، بلکه برای جلوگیری از صدمه دیدن و یا دزدیده شدن دیتا ویدئو پروژکتور نیز نقشی اساسی دارد.

با توجه به هوشمند سازی مدارس (چطور مدارس راهوشمند سازی می کنیم؟)، دانشگاه ها، ادارات و سازمان ها و تلاش برای ارتقای سطح کیفی آموزش در مراکز آموزشی مختلف که باعث افزایش شدید تقاضا برای تجهیزات آموزشی جهت هوشمند سازی شده، وجود لوازم جانبی ویدئو پروژکتور یا ویدیو پروژکتور و کیفیت این محصولات امری ضروری به نظر می رسد.

خرید باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور

از آنجا که دستگاه ویدئو پروژکتور و لوازم جانبی آن و همچنین لوازم مرتبط با این دستگاه (کیت هوشمند و برد هوشمند) از تجهیزات آموزشی به حساب می آیند، بیشتر مشتریان محصولاتی مانند باکس دیتا ویدئو پروژکتور را مدیران و مسئولان خرید مراکز آموزشی تشکیل می دهند.

هر چند باکس محافظ ویدئو پروژکتور در سالن های همایش و کنفرانس و آمفی تئاتر ها کاربرد فراوانی دارد. از آنجا که این محصول مشخصات و آپشن های بخصوصی ندارد، برای خرید باکس محافظ دیتا ویدئو پروژکتور نیازی به تحقیقات خاصی در بازار نخواهید داشت.

تنها موردی که باید مورد توجه قرار دهید این است که محصولی که می خرید تقلبی نباشد. به همین جهت بهتر است باکس محافظ ویدیو پروژکتور را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات