منو
سبد خرید

هدیه ویژه برای کاربران سایت || 500 هزار تومان خرید = کارت هدیه 100 هزار تومانی *** یک میلیون تومان خرید = کارت هدیه 200 هزار تومانی

باکس محافظ ویدئو پروژکتور

باکس محافظ ویدئو پروژکتور یکی دیگر از تجهیزات آموزشی به شمار می آید که همانند پرده نمایش و پایه نصب ، از لوازم جانبی دیتا پروژکتور می باشد. همان طور که از پایه نصب برای نگه داری و تنظیم دیتاشو استفاده می شود، باکس محافظ نیز برای نگه داشتن و تنظیم این دستگاه است. در واقع دستگاه در درون باکس محافظ قرار می گیرد و با آن تنظیم می گردد.
این کار نه تنها نمایش تصویر بر روی پرده نمایش را آسان تر می نماید، بلکه برای جلوگیری از صدمه دیدن و یا دزدیده شدن ویدئو پروژکتور نیز نقشی اساسی دارد.
با توجه به هوشمند سازی مدارس (چطور مدارس راهوشمند سازی می کنیم؟)، دانشگاه ها، ادارات و سازمان ها و تلاش برای ارتقای سطح کیفی آموزش در مراکز آموزشی مختلف که باعث افزایش شدید تقاضا برای تجهیزات آموزشی جهت هوشمند سازی شده، وجود لوازم جانبی یا ویدیو پروژکتور و کیفیت این محصولات امری ضروری به نظر می رسد.

خرید باکس محافظ ویدئو پروژکتور

از آنجا که دستگاه ویدئو پروژکتور و لوازم جانبی آن و همچنین لوازم مرتبط با این دستگاه (کیت هوشمند و برد هوشمند) از تجهیزات آموزشی به حساب می آیند، بیشتر مشتریان محصولاتی مانند باکس دیتا پروژکتور را مدیران و مسئولان خرید مراکز آموزشی تشکیل می دهند.
هر چند باکس محافظ دیتا پروژکتور در سالن های همایش و کنفرانس و آمفی تئاتر ها کاربرد فراوانی دارد. از آنجا که این محصول مشخصات و آپشن های بخصوصی ندارد، برای خرید باکس محافظ نیازی به تحقیقات خاصی در بازار نخواهید داشت.
تنها موردی که باید مورد توجه قرار دهید این است که محصولی که می خرید تقلبی نباشد. به همین جهت بهتر است باکس محافظ ویدیو پروژکتور را از یک فروشگاه معتبر خریداری نمایید.

باکس محافظ فلزی توری دیتا ویدئو پرژکتور
ناموجود
معرفی باکس محافظ دیتا پرژکتوراز باکس محافظ ویدئو پروژکتور در برخی مکان ها شامل مهدکودک ها، محیط های دانشگاهی، سالن های همایش و کنفرانس ها و مکان های عمومی دیگر به دلیل جمعیت زیاد، مرافبت و حفاظت از ویدئو پروژکتور اهمیت بیشتری می یابد که از فروشگاه اینترنتی ایده برتر پارسیان به راحتی می توانید خر..
0 تومان
نمايش 1 تا 1 از 1 (1 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات