منوی اصلی

جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده نمایش ویدئو پروژکتور یک پرده بزرگ به صورت یه صحفه در ابعاد و جنس های مختلف است که برای نمایش دادن تصویری که از ویدئو پروژکتور بر روی آن تابیده میشود برای مخاطبان استفاده می شود. برخی پرده نمایش ها به طور دائم نصب میشوند و برخی از انها موقتی وبا پایه و قابل حمل می باشند. مواد به کار رفته بر پرده های نمایش در کیفیت نمایش تصاویر خیلی تاثیر گذار است. مهم ترین جزء از پرده نمایش مواد به کار رفته در ان  است. این نظریه که یه صفحه نمایش فقط صاف با شد به اندازه کافی خوب نیست (و در واقع کاملا نادراست). اکثر فروشگاه های پارچه فروشی نقش حمل کننده موادی که از آنها پرده های نمایش ساخته می شوند را دارند، در واقع اکثرا پرده های نمایش از مواد سفید مات ساخته می شوند تا پرده در واقع مانع عبور نور شود.

انواع جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور

انواع جنس پرده نمایش ویدئو پروژکتور

پرده نمایش ویدئو پروژکتور مات سفید : یک پرده نمایش های همه کاره  و یک انتخاب خوب برای شرایطی که نور محیط قابل کنترل است. سطح آن  نور را به طور مساوی توزیع می کند و منطقه دید گسترده ای ایجاد میکند. بدون تغییر در رنگ تصاویر نمایش داده می شوند.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور پارچه ای : این نوع پرده های نمایش از الیاف خاصی از پارچه ساخته میشوند که باعث میشود اطلاعات نور دریافتی به خوبی نمایش دهند و در اندازه های مختلف وجود دارند.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور فایبر گلاس : نوعی پرده نمایش است که از مواد نفتی و پشم شیشه ساخته میشود که از ویژگی های این پرده نمایش ها سبک بودن و مستحکم بودن انها است و معمولا این نوع پرده های نمایش دارای کیفیت نمایش بالاتری نسبت به دوع قبلی هستند.

پرده نمایش ویدئو پروژکتور کریستال : این نوع پرده نمایش ها از دانه های ریزی مانند شکر ساخته شده اند از ویژگی های این پرده نمایش ها می تواند به زیبایی انها اشاره کرد همچنین این نوع پرده نمایش باعث افزایش نور تا 35 درصد میشوند و مناسب برای سالن های نمایشی است که به نور محیط کنترل مناسبی ندارند.

 
ارسال نظر
* نام شما:

ایمیل شما: (محرمانه)

تلفن شما: (محرمانه)

* پیام شما:
رتبه: بد            خوب

کد نمایش داده شده را تایپ نمایید:

تازه سازی
freecall