منو
سبد خرید

لیست قیمت دستگاه کاغذ خردکن اطلس

کاغذ خرد کن اطلس Atlas MC1040
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس MC1040 کاغذخردکن اطلس،نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند.خردکن Atlas MC1040 قدرت موتور بالایی دارد و از نوع برش میکروپودری است. این محصول که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن است، سه فن خنک کننده برای موتور دارد ..

توقف تولید

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC2040
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC2040 کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند. خردکن Atlas CC2040 ،قدرت موتور 550 وات دارد و نوع برش آن پودری است.سه فن خنک کننده برای موتور دارد که باعث شده عملکرد این دستگاه که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن است، به صورت مستمر و بدون توقف به..

توقف تولید

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC1540
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC1540 دستگاه کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند. خردکن Atlas MC1540، قدرت موتور 396 وات دارد و از نوع برش پودری است. مناسب برای امور اداری و سازمانی به خصوص سازمان های امنیتی می باشد.آغاز به ک..

توقف تولید

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC1040C
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC1040 کاغذخرد کن اداری اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند.خردکن Atlas CC1040C سرعت و  قدرت موتور بالایی دارد و از نوع برش پودری ریز است.مناسب برای امور اداری و شخصی در تیراژ پایین می باشد. ظرفیت برش این دستگاه که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن..

توقف تولید

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC0660
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC0660 کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند. خردکن Atlas CC0660 ازنوع کاغذخردکن های میکروپودری می باشد که قدرت موتور آن 550 وات می باشد. این دستگاه که یکی از بهترین انواع کاغذ خردکن است، مناسب بر..

توقف تولید

کاغذ خرد کن اطلس Atlas CC0640
ناموجود
معرفی و بررسی کاغذ خردکن اطلس CC0640 کاغذخردکن اطلس، نسل جدید کاغذخردکن های اداری در ایران می باشند که دارای چرخ متحرک با قابلیت قفل شدن می باشند. خردکن Atlas CC0640 قدرت موتور بالایی دارد و از نوع برش پودری است.مناسب برای امور مدیریتی و اداری با تیراژکاری پایین است .با داشتن سیستم jam blocker از..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 6 از 6 (1 صفحه)

دستگاه کاغذ خردکن (Paper Shredder) از جمله تجهیزات فروشگاهی می باشد که امروزه شرکت ها، سازمان ها و فروشگاه های بسیاری در سرتاسر کشور از آن استفاده می نمایند. البته شاید این محصول نسبت به دیگر تجهیزات فروشگاهی همچون صندوق فروشگاهی، بارکد خوان، فیش پرینتر و لیبل پرینتر کمتر شناخته شده باشد.

کاربرد کاغذ خرد کن در از بین بردن اسناد کاغذی و همچنین کارت های اعتباری و CD و DVD هایی است که لازم است به صورت کامل مخدوش شوند تا از درز اطلاعات آن ها به بیرون سازمان جلوگیری به عمل آید. البته مخدوش کردن کاغذها و CD ها می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. در گذشته استفاده از کاغذخردکن ها فقط در سازمان های امنیتی صورت می گرفت. ولی با پیشرفت تکنولوژی و برندهای مختلف تولید کاغذ خردکن

(از جمله کاغذ خردکن اطلس، کاغذ خردکن نیکیتا، کاغذ خردکن مهر، کاغذ خردکن البرز و کاغذ خردکن رمو remo) در حال حاضر استفاده فراوانی از این نوع تجهیزات فروشگاهی را شاهد هستیم.  

خرید کاغذ خردکن

در خرید کاغذ خردکن باید به یک سری فاکتورها توجه داشت. کاغذ خردکن ها اغلب به دو روش کاغذ را مخدوش می نمایند:

خرد کردن (برش نواری) Strip-cut و خرد کردن (برش پودری) Particle-cut

در روش برش نواری کاغذها به صورت نوارهای بسیار باریک در می آیند و در روش خرد کردن، کاغذ به صورت ذرات ریز در می آید. هر دستگاه کاغذ خرد کن دارای سرعت های متفاوتی است که عموماً با واحد متر در دقیقه مشخص می شوند. همچنین مخزن کاغذ خرد کن ها دارای حجم های متفاوتی است. ورودی کاغذ خردکن ها دارای محدودیت می باشد و در هر کاغذ خردکنی به تعداد مشخصی کاغذ را می توان هم زمان در دستگاه قرار داد. مسئله دیگر در مورد دستگاه کاغذخردکن این است که برای جلوگیری از بروز مشکل، موتورهای کاغذخردکن را مجهز به محافظ حرارتی کرده اند.

در انتخاب کاغذ خردکن باید به تمامی فاکتورهایی که گفته شد توجه داشته باشید تا بتوانید کاغذ خردکن مدنظر خود را با به صرفه ترین قیمت خریداری نمایید. ضمنا قیمت کاغذ خردکن موجود در ایده برتر را می توانید در این صفحه ملاحضه کنید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات