منو
سبد خرید

پرینتر LED

این روزها کمتر اداره یا شرکتی را می توان پیدا کرد که در آن از پرینتر استفاده نشود! تمامی محیط های اداری، شرکت ها، سازمان ها و محیط های دیگر مانند دفاتر ارائه دهنده خدمات چاپ و تکثیر به چاپگر نیاز دارند و این دستگاه به طور گسترده در میان کاربران مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا در منزل خود نیز پرینتر داشته باشند و از آن برای مصارف شخصی بهره ببرند.پرینترها متناسب با نوع تکنولوژی به کار رفته در آنها به انواع مختلف شامل پرینتر لیزری، پرینتر جوهرافشان و پرینتر ال ای دی تقسیم می شوند. استفاده از پرینترهای لیزری و جوهرافشان رواج بیشتری در میان کاربران دارد؛ با این وجود پرینتر LED نیز دستگاهی است که طرفداران خاص خود را دارد! به طور کلی چاپگر LED شباهت زیادی با پرینتر لیزری دارد. حتی بعضی کاربران این نوع پرینتر را با نام پرینتر لیزری led می شناسند! در این پرینتر نیز از درام، تونر و سیستم فیوز برای ذوب کردن تونر بر روی کاغذ استفاده شده است. با این تفاوت که پرینتر ال ای دی برای انتقال تونر بر روی کاغذ از یک رشته نوار LED بهره می برد و برخلاف پرینتر لیزری در آن از آینه گردان و لیزر استفاده نشده است. مزایای پرینتر LED چیست؟از جمله مزایای پرینتر LED می توان به ایجاد سروصدای کمتر در هنگام چاپ اشاره کرد. این موضوع به این دلیل است که در این پرینتر هیچ قسمت متحرکی وجود ندارد. این ویژگی باعث شده تا این نوع پرینتر اندازه کوچکتری نیز نسبت به پرینترهای لیزری داشته باشد و فضای کمتری را اشغال کند. پس اگر با محدودیت فضا در محل کار خود مواجه هستید، خرید پرینتر LED برای شما مناسب تر خواهد بود. همچنین پرینترهای ال ای دی دیرتر استهلاک پیدا کرده و طول عمر بالاتری دارند. چاپ سریع تر و مصرف انرژی کمتر از دیگر مزایایی هستند که استفاده از این نوع پرینتر را برای کاربران با صرفه تر می کند. اطلاع از قیمت به روز انواع پرینتر LEDاگر قصد خرید پرینتر دارید، پیشنهاد ما این است تا خرید خود را از شرکت های معتبر در این زمینه انجام دهید. برندهای مختلفی در زمینه تولید پرینتر LED فعال هستند که شما می توانید متناسب با نیازتان مدل مورد نظر خود را از آنها تهیه کنید. از جمله برندهای معتبر که در زمینه تولید پرینتر LED فعال هستند می توان به لکسمارک، زیراکس و OKI اشاره کرد. شما می توانید برای دریافت قیمت پرینتر LED و اطلاع از نحوه خرید مدل های مختلف آن به سایت شرکت ایده برتر پارسیان مراجعه کنید. شرکت ایده برتر پارسیان از شرکت های شناخته شده و با سابقه در زمینه فروش انواع پرینتر لیزری، پرینتر جوهرافشان، پرینتر ال ای دی، دستگاه کپی و مواد مصرفی آنها به شمار می آید که با ارائه خدماتی با کیفیت، توانسته رضایت مشتریان خود را به بهترین نحو جلب نماید. برای دریافت قیمت پرینتر و کسب راهنمایی های لازم در رابطه با مدل های مختلف آن از طریق شماره 73027-021 با کارشناسان ما تماس بگیرید.
پرینتر LED چهار کاره لکسمارک Lexmark X954dhe
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک X954dheشرکت لکسمارک یکی از معتبرترین شرکت ها در زمینه تولید پرینتر و مواد مصرفی آن است که محصولات آن همواره از کیفیت و دوام بالایی برخوردار بوده اند. این موضوع در رابطه با پرینتر مدل X954dhe نیز صدق می کند و می توان آن را یکی از محصولات خوش ساخت و کارآمد شرکت لکسمارک ..

تماس با 73027-021

پرینتر LED چهار کاره لکسمارک Lexmark X952dte
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک X952dteبا خرید پرینتر لکسمارک مدل X952dte از کیفیتی بسیار مطلوب در چاپ رنگی و سیاه و سفید بهره مند شوید! این پرینتر در دسته پرینترهای LED چهارکاره جای دارد و قابلیت های پرینت و کپی به صورت یک رو و دو رو، اسکن و فکس را به صورت یکجا در اختیار شما قرار می دهد. پرینتر LED..

تماس با 73027-021

پرینتر LED چهار کاره لکسمارک Lexmark X950de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک X950deاین روزها استفاده از پرینترهای چند کاره طرفداران زیادی در میان کاربران پیدا کرده و بسیاری از افراد ترجیح می دهند تا با پرداخت هزینه برای خرید یک دستگاه، از قابلیت های چند دستگاه مختلف به صورت یکجا بهره مند شوند. از جمله این پرینترها باید به پرینتر لکسمارک X950de..

تماس با 73027-021

پرینتر LED چهار کاره لکسمارک Lexmark X925de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک X925deاگر قصد خرید پرینتر برای استفاده در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهایی با حجم کاری متوسط و زیاد دارید، پرینتر لکسمارک X925de انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این محصول در دسته پرینترهای LED و چند کاره جای دارد و قابلیت های پرینت و کپی رنگی و سیاه و سف..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره لکسمارک Lexmark C950de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک C950deپرینتر لکسمارک C950de یکی از پرینترهای LED موجود در بازار است که از قابلیت پرینت سیاه و سفید و رنگی در هر دو حالت یک رو و دو رو بهره می برد. این پرینتر تک کاره به خوبی از عهده حجم کاری سنگین برمی آید و یک دستگاه کارآمد برای استفاده در شرکت ها، سازمان ها و ادارات..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره لکسمارک Lexmark C925dte
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک C925dteپرینتر لکسمارک C925dte یکی از انواع پرینترهای LED موجود در بازار و نسل جدید پرینتر لیزری است که از قابلیت چاپ رنگی و سیاه و سفید به صورت یک رو و دو رو برخوردار می باشد. این پرینتر LED برای استفاده در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهایی با حجم کاری متوسط ..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره لکسمارک Lexmark C925de
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر لکسمارک C925deپرینتر لکسمارک C925de برای آن دسته از افرادی طراحی شده که به چاپ رنگی در ابعاد حداکثر A3 در کسب و کار روزانه خود احتیاج دارند. این پرینتر که یکی از انواع پرینتر LED موجود در بازار می باشد، برای استفاده در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهایی با حجم کاری مت..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP C360DNw
ناموجود
معرفی چاپگر ریکو SP C360DNwاگر در جستجوی پرینتری هستید تا کیفیتی عالی در چاپ رنگی و سیاه و سفید را به شما ارائه دهد، پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP C360DNw یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود. این پرینتر ریکو در دسته پرینترهای LED جای دارد و می توان آن را جایگزینی برای پرینترهای لیزری لیزری د..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP C352DN
ناموجود
معرفی چاپگر ریکو SP C352DNاگر به انجام چاپ سیاه و سفید و رنگی در اداره یا شرکت خود احتیاج دارید و در جست و جوی خرید پرینتر خوش ساخت و با کیفیت هستید، پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP C352DN گزینه ایده آلی برای شما خواهد بود. این پرینتر در دسته پرینترهای LED جای دارد و قابلیت هایی مانند پرینت یک ..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP 6430DN
ناموجود
معرفی و بررسی چاپگر ریکو SP 6430DNپرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP 6430DN یکی از پرینترهای خوش ساخت و با کیفیت موجود در بازار می باشد که برای مصارف خانگی و استفاده در ادارات و شرکت ها طراحی و عرضه شده است. این پرینتر ریکو در دسته پرینترهای LED  جای دارد و از قابلیت پرینت به صورت سیاه و سفید..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP 4510DNTE
ناموجود
معرفی چاپگر ریکو SP 4510DNTEاگر قصد خرید پرینتر دارید و در جستجوی یک پرینتر با کیفیت، با دوام و خوش ساخت هستید، پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP 4510DNTE انتخاب ایده آلی برای شما خواهد بود. این پرینتر ریکو برای استفاده در ادارات، شرکت ها، سازمان ها و کسب و کارهایی با حجم کاری متوسط طراحی شده و ب..

تماس با 73027-021

پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP 4510DN
ناموجود
معرفی چاپگر ریکو SP 4510DNوجود یک پرینتر مرغوب و با کیفیت می تواند نقش عمده ای در بهبود بازده کاری کارمندان یک اداره یا شرکت داشته باشد و به پیشبرد اهداف کاری کمک زیادی می کند. پرینتر LED تک کاره ریکو Ricoh SP 4510DN  یکی از پرینترهای با دوام و با کیفیت موجود در بازار است که در دسته پرینتره..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 13 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات