منو
سبد خرید

لیست قیمت صندوق فروشگاهی کاسیو

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio V-R7100
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو V-R7100 صندوق مکانیزه فروشگاهی کاسیو Casio V-R7100 دارای سیستم پوز مبتنی بر اندروید با صفحه لمسی گسترده 15.6 اینچ می باشد. این محصول شرکت کاسیو از اتصالات بی سیم و بولوتث و پلت فرم باز بهره مند است. این صندوق فروشگاهی رستورانی برای پوزهای بیمارستانی و خرده فروشی ایده آل..

تماس با 73027-021

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio V-R7000
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو V-R7000 صندوق فروشگاهی لمسی کاسیو دارای سیستم عامل اندروید و صفحه نمایشی لمسی 15.6 اینچی است. در ادامه توضیحات بیشتری در مورد صندوق فروشگاهی کاسیو V-R7000 خواهیم داد. این محصول شرکت کاسیو از اتصالات بی سیم و بلوتوث بی بهره بوده اما از یک پلت فرم باز بهره مند است. صندوق ..

تماس با 73027-021

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio V-R200
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو V-R200 صندوق فروشگاهی کاسیو مدل V-R200 یک سیستم پوز مبتنی بر اندروید با صفحه لمسی گسترده 15.6 اینچی است. این محصول شرکت کاسیو بطور خاص برای پوزهای صنعتی طراحی شده است. معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو V-R200 باید بگوییم که این صندوق فروشگاهی از اتصالات اترنت برای برقراری ا..

تماس با 73027-021

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio SR-S500
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SR-S500 طراحی زیبا و شیک این صندوق مکانیزه فروش به گونه ای است که به راحتی در انواع مکان های کسب و کار ایده آل خواهد بود. در مورد معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SR-S500 باید گفت که ابزارهای تحلیلی دیگری را ارائه می دهد که حاوی ردیابی فروش صندوق ،اپراتور، فروش ساعتی، کلید مع..

توقف تولید

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio SR-S4000
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SR-S4000 دستگاه صندوق فروشگاهی کاسیو مدل SR-S4000 از جمله مصحولات شرکت کاسیو است که برای به کارگیری در فروشگاه های مختلف طراحی شده است. برای معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SR-S4000 باید بگوییم که طراحی زیبا و شیک این صندوق مکانیزه فروش برای به کارگیری در انواع مکان های کسب ..

توقف تولید

صندوق فروشگاهی کاسیو CASIO SR-C4500
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو C4500 صندوق فروشگاهی کاسیو مدل SR-C4500 با طرح براق و طراحی شیک به راحتی و برای تمام انواع مکان های کسب و کار مناسب و قابل استفاده خواهد بود. این کشوی پول صندوق فروشگاهی دارای یک صفحه کلید 72 کلیدی است که خرده فروشان را قادر می سازد به آسانی به فروش و ردیابی اقلام خریدا..

توقف تولید

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio SE-S3000
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SE-S3000 صندوق فروشگاهی کاسیو مدل S3000 ترکیبی از سبکی و عملکرد بالا است. برای معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SE-S3000 باید بگوییم که این کشوی پول صندوق فروشگاهی یک صفحه کلید بزرگ با 30 کلید گروهی دارد که می تواند به صورت پیش فرض قیمت گذاری شود یا باز هم برای وارد کردن ق..

توقف تولید

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio SE-S100SRD
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو SE-S100SRD صندوق مکانیزه فروش مدل SE-S100 که از محصولات شرکت کاسیو است با طراحی فشرده ای که دارد به راحتی در هر فضایی جای می گیرد. صندوق فروشگاهی کاسیو Casio SE-S100SRD دارای دو نمایشگر LCD می باشد، که یکی برای مشتری و دیگری برای فروشنده می باشد. در ادامه معرفی صندوق..

توقف تولید

صندوق فروشگاهی کاسیو Casio QT-6600
ناموجود
معرفی صندوق فروشگاهی کاسیو QT-6600 صفحه نمایش لمسی 15 اینچی در صندوق پول فروشگاهی کاسیو مدل Casio QT-6600 از اتصالات انعطاف پذیر، سیستم پایدار، عملیات اسان و سرعت و بهره وری بالا بهره می برد. صندوق فروشگاهی کاسیو Casio QT-6600 برای استفاده در فست فودها، کافه تریا، کاربری بیمارستانی و خرده فروشی ه..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 9 از 9 (1 صفحه)

صندوق فروشگاهی در گروه تجهیزات فروشگاهی قرار دارد و کامپیوتر کوچکی است که با نصب نرم افزار صندوق فروشگاهی می توان به منظور ثبت اطلاعات خرید و فروش روزانه، موجودی کالا و نگهداری هزینه در واحدهای صنفی مختلف مانند رستوران، فروشگاه و ... مورد استفاده قرار بگیرد این یک تعریف کلی از صندوق فروشگاهی است.

خرید صندوق فروشگاهی

صندوق فروشگاهی یک نرم افزار برای طبقه بندی امور مربوط به فروش و انبار است. صندوق فروشگاهی در دو نوع صندوق فروشگاهی لمسی و صندوق فروشگاهی دیجیتال موجود است. انواع صندوق فروشگاهی و بهترین مارک صندوق فروشگاهی در مطلب مربوطه به طور کامل توضیح داده شده است.

یکی از مسائل مهم در خرید صندوق فروشگاهی نوع واحد صنفی است که برای آن به کار می رود. به عنوان مثال برای رستوران از صندوق فروشگاهی رستورانی، برای داروخانه از صندوق فروشگاهی داروخانه، برای سوپرمارکت از صندوق فروشگاهی سوپرمارکت استفاده می کنیم.

از دیگر مسائل مهم در کار با صندوق فروشگاهی قسمت نرم افزار است. نرم افزار صندوق فروشگاهی بر روی اکثر صندوق فروشگاهی ها موجود می باشد اگر هم موجود نباشد می توانید از قسمت دانلود نرم افزار صندوق فروشگاهی آن را دریافت کنید. ضمنا قیمت صندوق فروشگاهی موجود در ایده برتر را می توانید در این صفحه ملاحضه کنید.

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات