منو
سبد خرید

رول حرارتی - رول لیبل حرارتی - رول فیش پرینتر

رول حرارتی یکی از ضروری‌ ترین و پرمصرف‌ترین مواد در سایر ماشین‌های اداری می‌باشد که در برند معروف و باتجربه‌ی هانسون در انواع مختلف رول حرارتی 8 سانتی، رول حرارتی 57 میلی‌ متری و رول کاربنی در متراژهای 20 الی 60 متر تولید و به بازار عرضه می‌شوند.

رول حرارتی از جمله مواد پرمصرف در سایر فروشگاها، آزمایشگاها و رستوران‌ ها می‌باشد که بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرند و بایستی از لحاظ کیفیت چاپ و کاغذ مناسب باشند. از این رو انتخاب یک شرکت معتبر در تولید و عرضه رول حرارتی، نقش بسزایی را ایفا می‌کند.

خرید رول حرارتی

 مسلما در هنگام خرید مواد غذایی، زمانیکه به بخش حسابداری می‌رسید، بعد از اتمام خرید برگه ای را به عنوان فاکتور دریافت می‌کنید، این همان رول کاغذی حرارتی می‌باشد.

رول کاغذی حرارتی متداولترین و مرسوم‌ ترین نمونه مواد در اکثر فروشگاه‌ ها، سوپر مارکت‌های بزرگ، هایپرمارکت‌ ها، رستوران‌ ها، آزمایشگاه‌ ها، آژانس‌ های هواپیمایی و هر جایی که فکرش را کنید مورد استفاده قرار می‌گیرد که بسته به نوع شرکت سازنده در مدل‌ها و کیفیت‌های متفاوت در دو نوع رول حرارتی فیش پرینتر و رول حرارتی صندوق فروشگاهی، در اختیار مصرف‌ کنندگان قرار می‌گیرد.

در واقع رول کاغذی حرارتی برای تمامی کسب و کارهایی که نیازمند چاپ هستند کاربرد دارند. همانطور که می‌دانید رول کاغذی حرارتی در سه نوع کاغذ حرارتی سایز 54 که به صورت رایج جهت استفاده در پوزهای بانکی و ترازوی دیجیتال مورد استفاده قرار می گیرد، کاغذ حرارتی سایز 57، گروه دوم کاغذ حرارتی می‌باشد که برای استفاده در پرینتر و صندوق فروشگاهی مورد استفاده قرار می‌گیرد و نوع سوم، رول حرارتی سایز 80 می‌باشد، که به رول کاغذ 8 سانتی نیز شناخته می‌شود. تنها در فیش پرینترها در فروشگاه‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد.

کیفیت رول‌های ذکر شده به دلیل تنوع شرکت‌های تولید رول کاغذ بسیار متنوع بوده است. منتها کیفیت در نوع کاغذ آن از اهمیت بسزایی برخوردار است که بایستی شرکتی را برای خرید انتخاب کنید که معتبر باشد.

پیشنهاد هوشمندانه ما به شما فروشگاه آنلاین ایده برتر پارسیان می باشد که انواع رول حرارتی را با بهترین و با کیفیت مواد در اختیار مصرف‌کنندگان قرار می‌دهد. برندی که توسط ایده برتر پارسیان توانسته مشتریان بسیاری را در این زمینه جلب کند، رول کاغذی حرارتی هانسون می‌باشد که مدتهاست به یکی از قابل اعتمادترین برندهای رول کاغذی حرارتی تبدیل شود.

بنابراین سعی کنید همواره رولی را خریداری نمایید که توانایی چاپ با بهترین کیفیت را برای شما به ارمغان آورد.

 

رول کاغذ سونوگرافی سونی SONY 110S کوالیتی
ناموجود
مشخصات رول کاغذ سونوگرافی SONY 110S کوالیتیبرای چاپ نتایج سونوگرافی، رادیولوژی، آندوسکوپی و فرایندهای مربوط به حوزه پزشکی هسته ای باید از رول کاغذ مخصوص در چاپگرهای پزشکی استفاده شود. این رول ها در ابعاد مختلفی در بازار موجود هستند که متناسب با نیاز خود می توانید نسبت به خرید آنها اقدام کنید. از..

تماس با 73027-021

رول لیبل حرارتی 50*55
ناموجود
لیبل حرارتی 50*55لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... ب..

تماس با 73027-021

رول لیبل حرارتی 40*50
ناموجود
لیبل کاغذی 40*50لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

رول لیبل حرارتی 30*70
ناموجود
لیبل کاغذی 30*70لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

رول لیبل حرارتی 25*35
ناموجود
لیبل کاغذی 25*35لیبل کاغذی یا برچسب کاغذی برای بسته بندی یا بارکد دار کردن کالا ها از قبیل مواد پاکتی استفاده می شود. در این فرایند دستگاه لیبل پرینتر و یا لیبل زن اطلاعات موردنظر را بر روی لیبل کاغذی چاپ می کند. این لیبل ها در سایز های مختلف برای آزمایشگاه ها، انبارها، انواع فروشگاه ها و ... بر..

تماس با 73027-021

رول لیبل حرارتی 100*150 Star Track
ناموجود
معرفی رول حرارتی 100*150 Star Trackرول حرارتی نوعی کاغذ رول است که با اصابت گرما به پوشش کاغذ، بدون نیاز به جوهر یا ریبون یک تصویر سیاه و سفید واضح روی کاغذ ایجاد می شود. رول حرارتی کاغذ تغذیه چاپگر های فیش و رسید حرارتی محسوب می شود.ضخامت رول های حرارتی غالبا بسیار کم است و در طول متراژ..

تماس با 73027-021

رول لیبل برادر Brother DK-11202
ناموجود
رول لیبل برادر Brother DK-11202رول لیبل برادر DK-11202 تمام نیازهای عمومی شما برای چاپ بر روی لیبل را برطرف می کند. این رول لیبل برای استفاده در پرینترهای لیبل زن سری QL برادر طراحی شده و باعث می شود تا این پرینترها بالاترین کیفیت عملکرد خود را ارائه دهند. همان طور که می دانید نوع و جنس لیبل تأث..

تماس با 73027-021

رول حرارتی فکس Vardhaman
ناموجود
معرفی رول حرارتی فکس Vardhamanرول حرارتی نوعی کاغذ رول است که با اصابت گرما به پوشش کاغذ، بدون نیاز به جوهر یا ریبون یک تصویر سیاه و سفید واضح روی کاغذ ایجاد می شود. ضخامت رول های حرارتی غالبا بسیار کم است و در طول متراژهای بین 20 الی 60 متر تولید می شود.رول حرارتی Vardhaman کاغذ تغذیه چ..

تماس با 73027-021

رول حرارتی رنگی 8 سانتی NP Roll
ناموجود
رول حرارتی رنگی 8 سانتی NP Rollرول کاغذ حرارتی به کاغذ هایی گفته می شود که با انتقال حرارت از طرف پرینترها چاپ می شوند. ضخامت رول حرارتی بسیار کم است و در متراژ های بین 20 الی 60 متر تولید می شود.رول کاغذ حرارتی رنگی 8 سانتی یا رول فیش زن فروشگاهی برند NP ROLL یکی از رول های خوب موجود در باز..

تماس با 73027-021

رول حرارتی 8 سانتی هانسول
ناموجود
رول حرارتی 8 سانتی هانسولرول کاغذ حرارتی به کاغذ هایی گفته می شود که با انتقال حرارت از طرف پرینترها چاپ می شوند. ضخامت رول حرارتی بسیار کم است و در متراژ های بین 20 الی 60 متر تولید می شود.رول فیش پرینتر هانسول از انواع رول حرارتی است که از بهترین های بازار می باشد. با توجه به کیفیت کاغذ اس..

تماس با 73027-021

رول حرارتی 8 سانتی NP Roll
ناموجود
رول حرارتی 8 سانتیرول کاغذ حرارتی به کاغذ هایی گفته می شود که با انتقال حرارت از طرف پرینترها چاپ می شوند. ضخامت رول حرارتی بسیار کم است و در متراژ های بین 20 الی 60 متر تولید می شود. رول کاغذی حرارتی 8 سانتی یا رول فیش زن فروشگاهی برند NP ROLL یکی از رول های خوب موجود در بازار می باشد که ا..

تماس با 73027-021

رول حرارتی 76 میلی متری سه لایه
ناموجود
معرفی رول حرارتی 76 میلی متری سه لایهرول حرارتی نوعی کاغذ رول است که با اصابت گرما که از چاپگر کاغذ حرارتی ایجاد می شود، به پوشش کاغذ بدون نیاز به جوهر یا ریبون یک تصویر سیاه و سفید واضح روی کاغذ ایجاد می کند. رول حرارتی کاغذ تغذیه چاپگر های فیش و رسید حرارتی محسوب می شود.ضخامت رول های ح..

تماس با 73027-021

نمايش 1 تا 12 از 14 (2 صفحه)

این کالا در حال حاضر در دسترس نیست. لطفا مشخصات خود را وارد نمایید تا در صورت موجود شدن کالا شما را مطلع سازیم.

نام
ایمیل
شماره تماس
توضیحات